Золочів Плюс
Форум міста Золочів

WEB камера

Автор Повідомлення
WEB камера
Було би дуже класно побачити на Золочів Плюс реальне зображення нашого міста. Це і нам реклама і тим хто далеко сподобається.
Можна сконтактувати з нашими місцевими провайдерами: наприклад Інфосервіс має зручний вигляд з вікна на Вічеву площу, а ЦСО міг би встановити на вежі міліції з обертанням на Замок і місто.
Ну а Телекому можна доручити стеження за площею пам'ятника Чорноволу
Що ви про це думаєте?
І кому то треба? Хто на це буде дивитись - у Золочеві нормальний нет далеко не у всіх. І хто за це буде платити, хто?
Що конкретно в таких випадках оплачується і кому?
Я би с радістю подивився, але то ж траффік буде їсти напевно? Якби в нас його не рахували тоді проблеми немає, а так не думаю що на це хтось пiде с провайдерів...
А обладнання вже гроші не коштує? І, як зазначив Річард, трафік теж не безплатний. І головне - яка мета ?
Обладнання це камера+трансмітер - близько $40.
Гадаю, один кадр хочаби на хвилину - це мізерний трафік!!! Наших провайдерів це не обанкротить ніяк.
Ну тоді спробуй їм це пояснити.
Ну хоч бери і сам ставай провайдером! (до речі, чого вони мовчать?
А що мають говорити? Ось уяви, говориш ти провайдеру "Давайте ви поставите камеру, щоб можна було панораму міста дивитись. Затрати невеликі - 40 бакінських комісарів і день роботи". А він тебе тоді запитає "Добре, а що це дасть нашій організації?". І що тоді ти йому відповісиш?
Як відомо, мільйони нашого люду виїхало за кордон, більшість звідси - з Заходу. Пройдіться нашими вулицями, і побачите, шо хата в хату хтось десь за кордоном. А хто був там, той підтвердить, що, як співає Крачевський:' Я б тисячу доларів віддав за львівський дощ!'. А на емоціях можна заробити мільйони. Скажімо, продавати картинку, як MMS на мобілку.
Та взагалі-то, не мені навчати бізнесу. Хто хоче, той зможе чукчам сніг продавати.
AVB пише:
Ну хоч бери і сам ставай провайдером! (до речі, чого вони мовчать?

Ну а що я маю запропонувати? Дійсно, хто буде за це платити? Наша організація, з кишені своїх працівників? Адже канал ми теж купуємо і зовсім недешево.
Якщо в кого є вільні кошти для втілення цієї ідеї то ласкаво просимо - канал та обладнання ми надамо. Ціна питання від 100 грн в місяць і більше, залежно від популярності ресурсу, + 250-300$ одноразово на організацію каналу/обладнання.
Але, на моє переконання, є більш розумне вкладання коштів. За такі гроші можна забезпечити нетом 2-3 школи, за що меценатові подякують сотні школярів. А ми нет на цю справу може навіть і безкоштовно на кілька місяців би надали.
AVB пише:
один кадр хочаби на хвилину

І шо то за інтерес?
Тоді вже краще поставити відповідальні людину з цифровим фотіком і завданням раз чи пару разів пройтися по місту і поробити свіжі кадри. А на сайті зробити розділ по датах-годинах, сьогодні, вчора і т. д.
Якщо би ще поставити такі системи на замку? Наприклад навпроти Китайського палацу. І так на всіх замках "Золотої підкови" Львівщини. Для того потрібно щоб п. Возницький дав дозвіл.