Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Телефонний зв'язок

Автор Повідомлення
Телефонний зв'язок
Не знаю чи правильно обрав розділ для цієї теми, але хочу спитати у людей, як вам наш Золочівський зв'язок(домашній)? Не представляю, як то може бути, коли ти чуєш що хтось дзвонить до тебе, а коли піднімаєш трубку говорять дві зовсім інші людини які відношення до тебе і твого номера немають, або коли постійно хтось влазить на дріт і говорить покладіть трубочку будь-ласка... У Львові такого ніколи не зустрічав, то тільки в Золочеві такі пріколи, что в інших містах (наподобі Золочева) теж таке буває?
Гадаю, якість сервісу м'яко кажучи криває через те, шо АТС в нас досі аналогова, а мережі вже такі старі і наплутані, шо там би й дідько заблукав...
Інша проблема - не має конкуренції, скажімо, хочаби як той же Фарлеп.
Телефонний зв"язок у нас справді нікуди не годиться. Саме нікудишня телефонна лінія, АТС і сусідка на блокираторі свого часу спонукали мене встановити собі радіонет.
А чи є в Золочеві CDMA?
Навряд. А чим GSM не влаштовує?
CDMA дає прамий міський номер.
Richard пише:
коли піднімаєш трубку говорять дві зовсім інші людини
Деколи виникає бажання приєднати телефонний дріт до компутера і натиснути на REC а потім скинути "куда треба". Добре власникам цифрових ліній, а що робити "аналоговикам"? Через такі лінії Телеком втрачає десятки користувачів "ОГО" і це як мінімум. Невже все так поблематично? Я вже не хочу повторюватись про доісторичний вік дротів. Ох схоже, прийдеться робити диверсію
поставте собі ІР телефонію і ніяких проблем,
AVB пише:
Інша проблема - не має конкуренції

А як же радіозавод. Багато хто користується іхніми номерами.

В Ясенівцях послуги стільникового телефонного звязку надає цукровий
А навіщо тикати пальцем в чужий город і при тому не бачити, шо в своєму робиться. voshkaniridze, укртелеком реально нічого не робить для покращення якості телефонного звязку. Приміром, хочеш послухати колгоспника, зніми трубку і слуха, шкода, що гудки буду трохи заважати! А як є заборгованість бодай у 10 коп., наступного ж дня вимикають. Шановні, за шо ж тоді люди гроші свої платять?!
vaymut пише:
А як є заборгованість бодай у 10 коп., наступного ж дня вимикають

Виключають із заборгованістю як мінімум 10 грн. а не 10 коп.

додано через 3 хвилини 9 секунд:

voshkaniridze пише:
В Ясенівцях послуги стільникового телефонного звязку надає цукровий

читати: В Ясенівцях послуги домашнього телефонного звязку надає цукровий

Чим голова була забита те і написав. Сорі.
voshkaniridze, а стосовно того, що радіо через телефон можна слухати, що піднімаєш трубку, і чуєш чиюсь розмову, що сам розмовляєш і до тебе ще хтось вклинюється, НЕ маєш що сказати?! Думаєш це вигадки? Спитай у громади, вони підтвердять мої слова! Просто українці - така нація, яка звикла пристосовуватись до існуючих умов проживання, погано працює телефон - більшість скаже "а може так і має бути" і лише одиниці будуть скаржитись, влаштовуватимуть шкандалі і відстоюватимуть свою правоту!
voshkaniridze пише:
Виключають із заборгованістю як мінімум 10 грн

теж мені заборгованість

додано через 1 хвилину 24 секунди:

vaymut пише:
що радіо через телефон можна слу

в точку
vaymut пише:
Думаєш це вигадки? Спитай у громади, вони підтвердять мої слова!

Одного разу зайшли з колєгою до колєги в КРЕЗ. Треба було подзвонити... Піднімаю трубку, а там....

- Приліз внучи п'яний... А я хвіртку на ланцюх замкнула.... Кричоу, гурланиу пупід вікнаме... Мало сіх сусідіу не побудиу... Мушіла фпустете... А вуно ше кречет... Лізе бетеші... Аж м стиск дістала...

І то так чітко і виразно чути, ніби до неї і дзвонив... Ми всі разом то тихенько послухали через динамік і в кінці розмови дружньо зареготали...

- А то шо? Нас хтось слухау?...

Про яку конфіденційність розмов може йти мова? Там, в кабелях, напевно старі дроти самі по собі дзвонять куда попало... Нічого не поробиш... зв'язок 21 століття... В Європі, в останньому селі без проблем можна не то щоб телефон провести, а безліміт АДСЛ 2Мбіта майже задурно провести, а тут від почти пару метрів і звичайного телефону не можливо провести... Зато в нас ціни прагнуть до світових... хочуть скорше в Євросоюз...
А я чув, що в Золочеві прокладаням телефонних ліній займається не Укртелеком, а якась зовсім "лєва" кантора, власники якої - хтось із родичів керівництва Укртелекому. Наскільки це правда (про родичів) не знаю.
Хтось знає, коли нарешті на четвірку тональний набір запрацює?
телефонний довідник м. Золочів та району http://www.zolochiv.tu1.ru/
нормально, тільки в тих хто базу забивав, рученьки вправити, жиб не халтурили
Це телекомівська БД, скорше всього взята без дозволу, а отже - сперта.
За таке і по гриві можна хапнути.

додано через 4 хвилини 58 секунд:

teldov пише:
zolochiv.tu1.RU

Мало того, ше й на москалів повісив!
Хош міжнародного конфлікту?
Я ж старався Вам допомгти. Але як то кажуть не завжди на добро добром відповідають. Не сподобалась, не допомогла ну і не треба її юзати. Ця силочка
teldov пише:
http://www.zolochiv.tu1.ru/
для людей яким пригодиться, а кому не потрібно то прапор в руки.

Митця легко обідити
Народ, а чому вам не подобається цей телефонний довідник. На мою думку це нормально.
Добавлено телефони організацій

Оскільки хостінг глючив то довелося переїхати. Шукайте нас на http://zolochiv.ho.ua