Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Війна

Автор Повідомлення
Війна
Я прошу вибачення що на форумі пропустив таку тему. Але насправді зараз війна яка йде до насю Забирають наших людей які зараз знов вмирають.
Близько 150 бійців спецбатальйону «Львів» покинули навчальний центр внутрішніх військ у Золочеві через незадовільні умови перебування.

Про це «Вголосу» повідомив один з добровольців батальйону.

Він розповів, що батальйон відправили в навчальний центр в середу, 25 червня, і повідомили, що вони перебуватимуть там три дні. Натомість сьогодні, 27 червня, в центр прибув полковник Сергій Маруняк і повідомив, що батальйон залишається у Золочеві ще на тиждень – до наступної п’ятниці.

У чоловіків це викликало обурення, оскільки вони взяли необхідні речі, одяг та гроші з собою лише на три дні.

Окрім того, намети, які видали бійцям, протікали, а їжа закінчувалась.

Зокрема, сьогодні під час обіду кухарі попросили «не налягати» на хліб, бо вечері його може не вистачити. Сьогодні ввечері харчі мали довезти.

«Якби нам сказали, що підемо на тиждень, ми б підготувались. А так елементарно навіть одягу необхідного не взяли», - розповів співрозмовник.

Через цю ситуацію більшість бійців покинули навчальний центр у Золочеві.

Батальйон патрульної служби міліції особового призначення «Львів» нараховує близько 250 бійців.

17 червня Львівська облрада виділила з обласного бюджету 600 тис. грн. для матеріально-технічного забезпечення батальйону.

Ці кошти мали спрямувати на засоби особистого захисту військовослужбовців – бронежилети та каски, а також на технічне устаткування, тощо.

http://vgolos.com.ua/news/na_lvivshchyni_vzbuntuvalys_biytsi_batalyonu_lviv_149721.html
Скільки часу ми будемо терпіти вибрики агресора??? Пора вводити військовий стан та починати активні дії! .. а не думати про політику і те як здійснити чергові перевибори та інші другорядні речі!
Тому що це ще не війна.
Війна буде коли Росія офіційно введе в Україну "міротворческіє" війська, які "вєжліво" зметуть нах АТО. І вони тільки і чекають приводу.
А Європа з штатами нічого крім санкцій зробити не може і не захоче.
Саме головне багато синочків начальників Золочівської так званої еліти втікают від служби в АТО, то не поїхав ніхто з них.
Цікаво чи хто задумувався чому ці біг-борди появилися саме зараз? Невже щось відомо про вибори?!