Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про воду і здоров'я

Автор Повідомлення
Про воду і здоров'я
У людський організм у цілому, і вода, яка входить до його складу є термодинамічно нерівноважними системами. Вже з цього твердження випливає перший важливий для медицини і біології висновок – вода в організмі людини не є середовищем, в якому відбуваються біохімічні реакції, а сама є активним учасником фізико-біохімічних процесів. Нерівноважний стан води в організмі людини обумовлений впливом фізичних полів на воду, зокрема стаціонарного неоднорідного електричного поля і електромагнітного поля з різними частотами (від одиниць герц до сотень гігагерц). На сьогоднішній день є багато наукових результатів по вивченню впливу цих полів на воду і практичному застосуванню такої води.
Нове для медицини і біології в цій ситуаціїї полягає в наступному - найбільш повно термодинамічна система характеризується функціями стану – термодинамічними потенціалами – але отримати про них інформацію ми можемо вимірюючи параметри стану. При такому підході абсолютно рівнозначними є всі параметри стану – наприклад, широко відомий всім медикам і біологам водневий показник рН і практично невідомий їм окислювально-відновлювальний потенціал (редокс-потенціал) Еh, який суттєво змінюється в рідинах під впливом стаціонарного електричного поля, і від якого більш суттєво ніж від рН залежить метаболізм.
З наведеного випливає другий важливий для медицини і біології висновок – і Еh, і інші параметри стану, в першу чергу ті, які більш чутливі до ступеня нерівноважності води в організмі людини є науково обґрунтованою базою для принципово нової і більш повної діагностики стану організму, і одночасно виводять нас на нові методи лікування, профілактики захворювань, реабілітації і відновлення.
Я очень люблю плавать и в воде я себя чувствую как рыба, и когда мне говорят что боятся воды, мне не понять этого.. Ведь в воде, либо на лодке и т. д., вода успокаивает, и это прежде всего спорт..
Ну про користь води відомо давно. Щоб робили б на бальнеологічних курортах, якби водою не можна було б лікувати? Я часто їжджу в Трускавець, тому з впевненістю можу сказати, що вода лікує, як зсередини, так і зовні. Вдома, якість води важко оцінити. Навіть думала здати на аналіз придатності до вживання, а потім подумала, а що буду робити, якщо вода погана?
Melissa пише:
Я очень люблю плавать и в воде я себя чувствую как рыба, и когда мне говорят что боятся воды, мне не понять этого..

Аналогично. Раз чуть не утонула, но все равно не перестала любить воду и плаванье.
Також часто їду в Трускавець. Беру там Нафтусю і Марусю.