Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Скарбничка корисних порад

Автор Повідомлення
Скарбничка корисних порад
Пропоную таку рубрику, де би можна було взнати корисні поради які потрібні нам в в повсякденному житті. Адміністратору видаляти всякі зайві коментарі.
Як розтягнути взуття в домашніх умовах?
Перший спосіб допоможе нам збільшити шкіряне взуття максимум на цілий розмір. Візьміть взуття, потребує розтягуванні. Наповніть герметичні пакети звичайною водою, склад якої не має вирішального значення. Помістіть герметичний пакет у взуття, щоб вода в ньому рівномірно розподілилася по внутрішній поверхні взуття. Покладіть взуття з пакетами в морозилку. Дочекайтеся перетворення води в пакетах в лід. Дістаньте взуття з морозилки і залиште її в умовах кімнатної температури на 20 хвилин. Після цього можете виймати лід, і ви побачите, що взуття стала вільною. Вироби з товстої шкіри найчастіше потребують в повторенні цієї процедури до декількох разів.
Використання касторової олії — це легкий і швидкий спосіб разнашіванія взуття. Потрібно обмазати взуття маслом, надіти шкарпетки, і протягом години розношувати. Ці процедури необхідно виконувати до тих пір, поки взуття не збільшиться до потрібного розміру. На ніч можна використовувати спеціальні креми для розтягування шкіри.
Окріп також можна використовувати для розтягування коханої, але не дуже придатною шкіряного взуття. Для цього необхідно хлюпнути на взуття окріп, трохи почекати і одягнути її. Під впливом високої температури води, взуття візьме форму ваших стоп. Ще один спосіб використання гарячої води являє собою такий алгоритм дій. Візьміть тканину, в яку можна цілком обернути виріб. Вимочіть тканина в гарячій воді і оберніть їй взуття. Тримайте в такому стані до повного висихання ганчірки. На ніч можна змастити взуття касторовою або соняшниковою олією для закріплення результату.
Досить-таки часто трапляється, що нове взуття має погану звичку натирати задню частину стопи, а саме п’яту. Для подолання проблеми радять натерти задник взуття гасом, або спиртом, або воском (свічок). Далі можна носити взуття в звичайному режимі. Через деякий час п’ята перестане відчувати дискомфорт.
Також часто трапляється ситуація, коли взуття занадто вузька і тисне передню частину стопи. Для збільшення обсягу взуття в цій частині можна змащувати її внутрішню поверхню розчином оцту, а зовнішню спеціальним кремом для розтягування шкіри.
При розтяжці виробів виконаних зі шкіри і покритих лаком, слід використовувати тільки спеціальні суміші для розтяжки взуття. Користуйтеся інструкцією і розношуйте взуття, покриту спеціальним кремом по одній годині на день.
Напевно у вашому місті існує взуттєві майстерні, які допоможуть розтягнути ваше взуття. На базі подібних підприємств використовуються спеціальні колодки, покликані розширити шкіряні вироби. Навряд чи це буде коштувати дуже дорого.
Обробка спиртом — це, мабуть, найвідоміший у народі спосіб. Для реалізації способу спробуйте змочити взуття зсередини спиртом, одеколоном або спиртовим розчином. Надіньте бавовняні шкарпетки і поносіть взуття до повного висихання спирту. Не забудьте подібним чином обробити верх вироби. Походіть в такому взутті по будинку годину або два.

Ми сподіваємося, що поради, запропоновані нашим дорогим читачам, допоможуть вам розносити улюблене взуття. Пам’ятайте про те, що краще використовувати спеціальні засоби для розтягування взуття, щоб уникнути псування речей.
Ще один спосіб
Беремо касторову олію, фен для волосся, вдягаємо 2 теплих носки взіття намащуємо касторовим маслом 9рицинова олія, в аптеці не більше 4 грн.) вдягаємо взуття і нагріваємо шкіру , і так пару раз.