Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Обнаглівші інкасатори і ПДР

Автор Повідомлення
Обнаглівші інкасатори і ПДР
Шановні водії, тільки мені одній здається шо нашим дядькам, яким дали службові машини, вчепили мигалки і сирени таки вже пасувало б повчитись і людяності на дорогах. Я вже не одноразово спостерігаю, як наші "вельмишановні " водії з інкасаторських авто просто в наглу "підрізають" автомобілі інших учасників дорожнього руху. М'яко кажучи перевищують швидкість, і якщо борони Вас Бог ви не даєте їм дорогу, то вони ше й зупинять Вас, просто перекриваючи дорогу, вмикаючи свої мигалки і сирени, проявлять рівень своєї "культури" і обізнаності в знанні нецензурної лексики, просто як в голлівудських фільмах.
Якщо хлопці, ви це зараз читаєте, то я розумію що робота нервова і можливо десь і небезпечна, але ви знали на шо йшли, а якщо нерви не витримують , то пийте ромашку - помагає. А наявність спецмашин ше не дає вам право (слово "вам" я спеціально пишу з маленької букви , щоб виявити свою "повагу до вас" а пояснюю це для того, що я не сумніваюсь в степені вашого інтелектуального розвитку і ви це зрозумієте) вести себе як фірманам на дорозі , хоча їм можна пробачити, коні як не як - поворотів, стовпів, фар, мигалок.... там нема.
Особливо "відзначаються" машини з Ощадбанку, хоча проти самої установи в мене нема ніяких претензій.
Хотіла б почути думку про це інших водіїв, пішоходів, просто звичайних людей, чи то тільки мені здається що ці хлопці їздять м'яко кажучи якось трошки не так?