Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Майдан в Золочеві

Автор Повідомлення
майдан в Золочеві
Слава Україні шановні дописувачі форуму, зараз ми стали свідками духовного відродження України, наші люди таке зрозуміли що вони велика сила з якою треба рахуватися. В нашу Золочеві ми кожен день бачимо мітинги біля мерії. І на тих мітингах знову виступає п. Зубар і п. Золотниі і та братія, яка вже "ПОКАЗАЛА"себе раніше. Хто за то щоб вони вернулися до влади? Наприклад п. Зубар знов відновив себе на посаді мера?
п. Зувар -борони нас Господи !
http://www.youtube.com/watch?v=YnL29KdnMU8
Я тут знайшов відео мера Золочева, де він розказує про ті події в Україні, але менше з тим і. Однозначно я підтримую те що діти мають вчитися в школі, а не бути знаряддям політиків, вибори місцевих рад не можливі, по ті причині що грошей і так немає. Або мають бути зроблені вибірково. Тобто людей не можна оцінювати за їхніьою партійною приналежністю. Чому в других країнах коли з 30 відсотків висловлює недовіру уряду уряд йде у відставку.(у відсотках я міх помилитися). Проблема його є в тому що він мав вивісити на сайті Міською ради оголошення про вихід з партії Регіонів. Питання що тримає його написати таку заяву? Зараз саме головне не потрібно робити все під дією емоцій, тобто якщо влада, яка порушувала закон має буди покарана по закону. Але, ні в якому разі по "безпределу"!!!! Можна сказати - треба бути вищими і поряднішими.

P.S. Сама більша заслуга Яника в тому що люди зрозуміли нарешті що вони велика сила, взагаліто час від часу народу потрібні такі потрясіння, щоб він згуртовувався і розумів свою значимість.
Олеже Ти коли вже в депутута підеш ?