Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Школа радості - знання чи витягування грошей з батьків?

Автор Повідомлення
Школа радості - знання чи витягування грошей з батьків?
"Школа радості" - це школа для заробітку вчителів. Уроки задають такі , що навіть в параграфах відповіді не знайдеш. Відповідь одна - Ви ж маєте інтернет. Щомісяця збирають по 20 грн. на потреби школи (тому що бутильована вода в школі, хоча діти не придумають - то води немає, то стаканів немає, а зараз вже і систему забрали з загального коридору) , крім того ще на потреби класу. Ремонт класу, заміна вікон за рахунок дітей, а ще вчителям на подарки з кожним святом. Де ж диветься міністерство освіти???
Якщо дати контрольну роботу без вчителя , то складається таке враження , що діти зразу цілим класом отупіли. Де колись наші батьки тратили по 3-4 години щоб виконати з нами домашнє завдання? І навіть друкованих зошитів не було. Один вчитель - викладає по 2-3 предмети, про які знання може бути мова?
Так вс1 ц1 грош1 мають проходити через бухгалтер1ю школи тобто маэ бути в1дкритий спеч1альний рахунок 1 грош1 мають зараховуватися на в опдату послуг як1 надаэ школа називаэться це вх1дний касовий ордер. Тобто коли ви можете п1дтвердити так1 дан1 прошу звернутися до мене за тел. 0971309111
Мені невідомо, що Ви за людина, а наше містечко маленьке. Я не хочу щоб за мою правду постраждала моя дитина, яка навчається в даній школі. А перевірити мої слова дуже просто, підійдіть до будь-якої дитини в класі і запитайте кому треба здати гроші - Вам відразу самі діти скажуть кому і скільки. Офіційно ми сплачуєм у відділ освіти за договором 30 грн. за місяць, за навчання. А усі решта кошти здають голові батьківського комітету, або класному керівникові, в тому числі 20грн. кожного місяця на потреби школи. На двері в актовий зал, на жалюзі, на ремонт класу здавали батьки окремо. Ще хочуть щоб батьки здали гроші на ремонт дороги до школи - взагалі нонсес. І ніхто ні разу батькам чітко з чеками, рахунками не відчитався - що то за потреби школи.(Напевно двері в актовий зал, жалюзі, ремонт класу- то не є потреби школи - а це потреби батьків)
P.S. Дитину вже б давно перевів з даної школи, але дитина каже, що привикла до колективу - не хочу травмувати її. Оцінки ставлять таке враження для рейтингу школи - бо знання далеко не відповідають їм.
Тод1 я ВАМ н1чим не можу допомогти Вам т1льки залишаэться терп1ти. Суть тому що я зможу проводити як1сь так1 розсл1дування т1льки по заяв1 в1д людини. Нема заяви нема проблеми тобто Вам допомогти не можливо
Я дуже вдячний за Ваші старання і бажання допомогти. Але я допомоги не просив, просто хотів довести правду до батьків майбутніх учнів Школи радості. Коли батьки приходять на день відкритих дверей чи подати документи їх ніхто не попереджає про підводні рифи. А розказують тільки про офіційну оплату, доїзд(автобус)-тільки один позитив. Коли нарешті батьки зрозуміють, що їм не все договорили - то повторяється така ситуація як в мене(дитина вже не хоче в іншу школу - діти ще ж не можуть правильно оцінити дану ситуацію). ЩЕ РАЗ ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.
А слона ви і не помітили одразу...
Ви ж в Україні живете. Тут суцільні "підводні рифи"! Як можна було не здогадуватися, що доведеться постійно підкидати грошей "на потреби"?
Та справа не в тім. Школи бідні, тому доплачувати ТРЕБА.
Інша річ, коли ошалілі у власній дурості комітетчики починають збирати на "подарунки з нагоди..." - то повний ДУРДОМ!
Моя дитина ходила в цю школу. Бо я так вирішив зваживши на її "новітність" в ті часи. І не помилився, гадаю. Школа досить добра і повчальна. На дурість гроші не давав, на потреби платив. От і все.

Порада: якщо хочете мати освідчену дитину - виховуйте, а знання вона вже сама здобуде не залежно від школи.
Такі листочки могли спостерігати батьки у щоденниках своїх дітей. Без необхідності іти до школи "СЕРВІС"

За перший семестр сумма аналогічна... І ще раз повторюсь в ці потреби школи не входить ні ремонт класу, ні жалюзі, ні заміна вікон ( на це треба здавати окремо ).