Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пасіка

Автор Повідомлення
Пасіка
форум для пасічників

додано через 49 хвилин 5 секунд:

трохи про себе. Бджолами займаюся уже 12років, маю34сімї. Тримаю бджоли на трох точках, бо добрі сусіди не дають звезти в одне місце. Сам без пяти хвилин пенсіонер. Проживаю в м. Золочеві. Хочу згуртувати пасічників на цьому форумі. Прошу ділитися досвідом, ділитися новинами. З повагою до всіх пасічників Гось Любомир.
Сам пю сам гуляю;бджолярі де ви. Пакетів не берут, на дворі спека, бджоли лижут собі по під корчима , а ви вйо до кумпутера і пишіт щось. Не ходіт дармо по хаті і не нервуйте жінку. Поставте коло себе файне пиво, беріт мишку за фіст і зачинайте клацати, а жінці кажіт най вас не зачіпає , бо ви ведети переговори на рахунок пакетів.
Доречі який мід найкращий є?
Той що приносять бджоли. А якщо серйозно, то темні меди.
наприклад я би хоті займатися бджолами.
ви би могли допомогти.
хотів би мати пасіку
шановний Олег! наприклад мій досвід у пасіці лише 3 роки. маю на сьогоднішній час 12 сімей. На мій погляд, найкраще щоб ви були знайомі з добрим пасічником з яким ви б могли один рік попрацювати на його пасіці. За цей час ви зрозумієте чи то ваша справа і наскільки ви полюбите пчолів. якщо ви полюбите пчолів і працю повязану з ними. сміло робіть чи купляйте вулики на початок хоча б 3-5 штук. Пчолів дістанете у того пасічника можливо вам подарує за вашу працю в нього з чолами. все що потрібно з інветаря він все вам підкаже. успіхів...
не "пчолів", а "бджіл"

п. с. не міг не виправити, мене заїло
astrolik пише:
не "пчолів", а "бджіл"

п. с. не міг не виправити, мене заїло

дякую за редагування ви справжній українець. А про бджіл щось знаєте