Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Людина року Золочівщини

Автор Повідомлення
Людина року Золочівщини
Нещодавно на сайті zolochiv.net побачив опитування Людина року Золочівщини 2012, проголосував. Сьогодні зайшов, а вже ніякого опитування немає . Відразу ж стало цікаво, чи не пропав мій голос? І чи справедливо зміна умов конкурсу відносно учасників із сільських місцевостей.
P.S. Аналогічна ситуація із голосуванням була минулого року.
Цього року такий самий розвод як і минулого. Спочатку голосують на сайті, а потім переносать голосування в "магазин", а там як і ведеться в магазині, можна докупити відповідний сататус. Дивно, що того року хтось на це повівся. З моєї пам'яті незнаю жодного конкурсу, який змінює умови голосування в процесі. Хібащо щось схоже буває у ЦВК!
Дуже добре, що такі коментарі мають місце саме на такому форумі. Честь і хвала вам. Може написані вами слова змусять організаторів задуматися над організацією такого рівня дійства. Все було дуже не серйозно. Хлопці з Квесту, по-моєму, просто забу такий вислів, що коней на переправі не міняють. Проект хороший, як для Золочева. Він повинен мати місце. Але будьте добрі робити його на належному рівні. Це вам не дитячий садок. Це серйозні речі. На цьому конкурсі про ніяку "прозорість" в голосуванні говорити не доводить. Хто мав виграти той і виграв. І ви, bam, про це правильно написали. Як тільки побачили, що в інтернет голосуванні перемагають не ті люди що мали б, то відразу ж обнулили його.
P.S. Люди пишіть більше про такі речі. Побудуймо разом громадянське суспільство!!!
Є така приказка: "Якщо щось відбувається - шукай кому це вигідно" Взагалі можу сказати чому вигідно. За основу взято дуже хорошу ідею і постарались з неї по максимуму вижати. Для організації конкурсу, думаю достатньо і спонсорів, але... Факт голосування на сайті - спроба просування сайту за рахунок "поведінкового (поведенческого) фактору. Тобто люди голосували, просили проголосувати своїх друзів (класичний "вірусний" маркетинг) тим самим рейтин сайту в очах пошуковиків мав би підніматись. Далі,
prepod пише:
Як тільки побачили, що в інтернет голосуванні перемагають не ті люди що мали б, то відразу ж обнулили його.
стверджувати, що обнулили важко, бо треба проаналізувати цифри (мені, чесно, лень). Спроба голосувати по анкетах - елементарне намагання заманити відвідувачів в магазин. Думаю, таких людей, які там голосували, було на порядки менше якщо не одиниці. Ідея такого кроку скоріше базувалась на тому, що емоційно слабкі люди будуть паралельно робити покупки там. Особливо якщо підрозказати. (Як на мене, ціни там далеко не оптимальні). А про саме проведення підсумків, то теж є одна реклама "Я зробив що міг, хай інші зроблять краще". Шо могли, те і зробили, а нашим простим людям і розвага. І якісь грошенята перепали РНД