Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вивіз мусору

Ви підтримуєте плату у 7 грн
так 25%   2
ні 75%   6
байдужий 0%   0
Всього голосів: 8
Автор Повідомлення
Вивіз мусору
Чоми ми жителі міста Золочів повинні платити по 7 грн з людини, звідки взятий цей тариф? чи за наші гроші треба побудувати завод якомусь підприємцю?
не підписуйте договір про вивіз сміття помісячно, укладайте договір про вивіз по факту. Скільки вивезли, стільки заплатили. Приватна структура, монополіст, не можуть вас заставити підписати договір на невигідних умовах. А без правових стосунків не можуть виставляти рахунок. Інша справа якщо вони "заінтересували" міських клерків і ті не схочуть виписувати довідки...

додано через 11 хвилин 53 секунди:

Так робитимуть у Львові: "Як пояснив Голець, після цього кількість сміття, яке вивіз кожен перевізник, відповідно до державних норм буде розподілено на кількість мешканців, які він обслуговує. Вартість за вивезення ТПВ для мешканців визначатиметься за фактичними показниками і залежатиме від кількості вивезеного сміття на полігон."
Необхідно повідомити про це мешканців золочева. Хто готовий роздрукувати та поклеїти листівки? Чи є якісь громадські організації ?

додано через 3 хвилини 43 секунди:

чому ми повинны фінансувати будівництво мусоропереробного заводу , а прибутки осідатимуть у двох п. п . чи може цей завод буде належати громаді Золочева?

додано через 2 хвилини 2 секунди:

ми не німеччина! не ті зарплати.
7 гр за добу? за місяць? за тиждень?
якщо за місяць-то це дорого? скільки готові платити?
вас не поймеш-то кричали шо сміття ніхто не вивозить і треба побудувати завод. будують-а нафіг нам не треба цирк. сипте під підїздом на купки, буде класно. а головне зекономите
наскільки я знаю з нами вкладали домовленість 7 грн 30 коп. за місяць з чоловіка, члена сім'ї.
Цитата:
цирк. сипте під підїздом на купки, буде класно. а головне зекономите

у золочеві найвищі ціни на воду., тепер найвища ціна на вивіз мусору. Непотрібно нас ставити передфактом про мусор перед під'їздами! Мені особисто цікаво чому 7 гривень, як вирахували цю ціну. завра нам скажуть сортувати у 10 мішків - папір окемо, окремо металеві банки, скло та інше! Якщо знайшлись люди які готові на переробці та сортуванні заробляти гроші - то це дуже добре, але чоу ми громадяни повинні їх фінансувати? тим більше що це продукти для переробки : папір , бите скло, метал та інше , що теж коштує гроші. Я хочу знати чому сім , а не три грн, .
якщо ВАСІЛІЙ у тебе дома прописано одна людина - 7грн невелика сума, а коли двоє малих діток і за них теж потрібно платити, чи ні. Чи надаються пільги інвалідам та пенсіонерам, у золочівських пенсіонерів не ДЕПУТАТСЬКІ ПЕНСІЇ.

додано через 3 хвилини 23 секунди:

В останьому номері ''Народного слова'' пишуть про нескладання договорів. А в цих договорах захищені ми як споживачі послуг, чи тьльки п. п. як надавач послуг?
ну якщо то так прибутково-то займись сам, сміттям. організуй кантору і заробляй. потім розкажеш шо і як .

може треба вже пробувати заробляти а не плакати шо всьо дорого. дорого тобі жити в місті-ну то переїжжай на село
ти пропонуєш всім виїхати заробляти, а гроші платити за вивіз мусору!

може ти маєш зиск з цієї ціни?

я питаю чому найвища ціна по Україні. тим більше , що дійсно велика кількість людей знаходиться на заробітках за межами району, то їм що пропонуєш виписатись? чи приїжджаючи на тиждень додому платити за мусор якого нема за рік.
pan vasyl пише:
я питаю чому найвища ціна по україн

питання дурнувате. а чому вона не може бути найвищою?
хоча я сумніваюсь шо найвища. поділись матеріалами якими ти користувався шоб зробити такий висновок.
З. І. на базарі не хочеш запитати чо мнясо таке дороге сам то чим заробляеш? шо продаєш? не думаєш шо твої послуги для когось дорогуваті?
Не сильно шукаючи знайшов наступні посилання:

Трускавець з 1 листопада 2012:
7 грн 32 коп. для мешканців багатоквартирних будинків і 8 грн 26 коп. для приватного сектору - http://zik.ua/ua/news/2012/10/28/375843

У Азарова хочуть підняти тарифи на вивіз сміття мінімум вдвічі
інформація від 20.04.2012р.
за цією статтею:
"Якщо ми хочемо жити в чистоті, то підвищення тарифів неминуче. За нашими розрахунками, люди можуть собі дозволити платити щомісячно до 10 грн за вивіз сміття", - сказав Олександр Аліпов.
http://ipress.ua/news/u_azarova_hochut_pidnyaty_taryfy_na_vyviz_smittya_minimum_vdvichi_1119.html

Проект чисте село.
Там в презентації є поверхневий розрахунок, з якого випливає, що вклавши 722.4 тис. грн., взявши тариф 6,5 грн./міс з 7618 чоловік можна отримати майже 16 тис прибутку в рік, або 1300 грн/міс. Так хто дуже хоче так заробляти маючи 700 тис. стартового капіталу, якщо він окупиться через 45 років?
http://www.pankurchak.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=114&lang=uk
Особисто я поки не побачу тексту договору нічого платити не буду. Точніше не буду аж доти, доки його не підпишу. Якщо я зареєстрований в Золочеві а живу у Львові чому маю платити два рази. Реєстрація не кріпостне право і людина може жити де захоче. Це не означає що вона залишає певний обєм сміття. У мене є септик, є мусороспалювач і точно не залишаю такий обєм сміття. Звичайно 7 грн то не багато, але з дрібничок починаються великі грошові потоки. Спочатку одне промовчиш і проковтнеш, потім друге, а потім прийдуть до дому і будуть майно заберати бо так можна. Як податки дерти то всі мудрі, а як відробляти давай надприбутки відразу.
Він підприємець і ставить ціни які хоче. але я думаю чим більша кучність домів в місті. тобто чим менше відстань від будинку до будинку, ціна має бути меншою, оскільки затрати на бензин менші, а також фактор ціни залежить від кількості людей які проживають. Але в договорі мають вказані пункти за якими клієнт може відмовитися від таких послуг, отже перед тим треба подивитися цей договір, може хтось зможу зробити копію та викласти сюда, а також заодно обговорим що і як.
Золочів не Трускавець - курортне місто. Треба писати в антимонопольний комітет на необгрунтовану високу ціну. і непотрібно розказувати про малі прибутки. Ви хочете вкласти 1000 гривень , а заробити 10000 кожен день. почніть з малого. сім гривень - велика сума. і до речі ніхто недав відповіді про інвалідів, пенсіонерів з мінімальною пенс. , сім'ї з малими дітьми - за них теж по сім грн?
pan vasyl
Золочів не Трускавець, але
pan vasyl пише:
я питаю чому найвища ціна по україні
не правда. Думаю, якщо гуглом вмієш користуватися найдеш багато інших.
pan vasyl пише:
Ви хочете вкласти 1000 гривень , а заробити 10000 кожен день

Я не проти А якщо серйозно, то якщо не буде заробітку на смітті, то й будуть міста в ньому потопати. Ви ж бо хочете щоб і чисто було і не платити.
pan vasyl пише:
до речі ніхто недав відповіді про інвалідів, пенсіонерів з мінімальною пенс. , сім'ї з малими дітьми - за них теж по сім грн

Думаю що так. Дальше справа за державою, субсидіями і т. д. Підприємцю на те діло ... а от що скаже держава(влада яку ми обирали), то вже інше питання.
Про заключення договорів на вивіз твердих побутових відходів…
http://zolochiv.net/pro-zaklyuchennya-dohovoriv-na-vyviz-tverdyh-pobutovyh-vidhodiv/

вказано що одним із необхідних документів є копія посвідчення пільговика(при наявності такого в сім'ї), та його ІПН. Отже пільги таки будуть.
3 січня 2013 року підписано розпорядження в. о. міського голови Б. Рибахою “Про створення тимчасової депутатської комісії” для проведення аналізу діючих тарифів на вивезення та утилізацію ТПВ з міста Золочева
voshkaniridze пише:
3 січня 2013 року підписано розпорядження в. о. міського голови Б. Рибахою “Про створення тимчасової депутатської комісії” для проведення аналізу діючих тарифів на вивезення та утилізацію ТПВ з міста Золочева

Нічого-це не поможе для тих , хто не хоче платити більше. Комісія визначить, що ціна навіть занижена від реальної. Подібне було з цінами на водопостачання і водовідведення.
То все галімі панти... Якщо добре все врахувати то вийде що за вивіз сміття мають платити копійки. Справа в тому що мало хто бере до уваги вартість тої вторинної сировини яка отримується фактична задарма. Мова йде про пластикові пляшки, поліетелен, папір, скло, метал тощо. У всьому світі переробка вторинної сировини це надприбуткова справа. Крім того тут очевидний інтерес владних структур. Інакше кажучи ліквідувавши повноваження жеку створили приватного монополіста, який, до тогож, отримав ще від держави субсидії на розвиток свого бізнесу. Не здивуюсь якщо виявиться, що й потрібні люди є акціонераи цього підприємства. Поки не буде конкуренції в цьому питанню нічого доброго не буде.
Подивився на Ютюбі інтерв'ю https://youtu.be/ZF_2zt6pY8o
Виникло одне питання... Оскільки лінія сортування сміття не працює то говорити про знешкодження відходів не правильно. По суті, банальне захоронення. Звідси питання: діючі тарифи включають в себе сортування чи ні? Якщо так, то людей просто розводять на гроші, якщо ні, то послуга має подорожчати.
Щодо відео, то не бачу нічого цікавого в тому як працює сміттєзбиральна машина... Насправді проглядається добре зрежисована тенденція посадити усіх мешканців міста на певний грошовий потік. Думаю люди обізнані в економіці мене зрозуміють. Подивимось що скаже комісія по розслідуванню тарифів на вивезення сміття.
bam пише:
Подивимось що скаже комісія по розслідуванню тарифів на вивезення сміття.

Комісія скаже то, для чого вона і створювалась.
А взагалі, комісії призначають, коли не можуть узгодити суми відкатів
Хотів би звернути нашого Мера, на проблему села, а саме утилізацію деревини. В садах накопичується дуже багато деревини, яка спалюється власниками присадиб. На дрерях Сілької ради я знайшов попередження, про накладення штрафу на порушників Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів
Здається все зрозуміло, але люди все таки спалюють, тому що дівати їх нікуди, замовляти, або укладати вивіз також дорого, я маю нацвазі індивідуально. Тобто, якщо постаратися бюджет можна поповняти штрафами. Але чому так воно є? Влада складає такі умови, що люди мусять так робити. Коли би ці дрова вивозити на спеціальні площадки, чи місця, і потім їх перевозити в місто для опалення котелень з котлами на твердому паливі. Я не кажу що я є сильно компетентний в цій справі. Але п. Гриньків чи можливо таке би було зробити?
Щось таке чув, що будуть усіх поголовно штрафувати за не оплату вивозу сміття, навіть тих, хто не підписував договору.
Як можна штрафувати людину, яка нічого не підписувала?