Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочівська РО партії Народна самооборона Ю. Луценка

Автор Повідомлення
Золочівська РО партії Народна самооборона Ю. Луценка
Шановні золочів ’яни!

Змушені звернутися до Вас у цей надзвичайно відповідальний для долі України та кожного з нас момент із закликом бути відповідальними та свідомими свого вибору 28 жовтня 2012 р. В час, коли лідери опозиції Юлія Тимошенко та Юрій Луценко незаконно ув’язнені та позбавлені можливості очолити боротьбу із режимом Януковича, київські та наші місцеві очільники т. зв. Об’єднаної опозиції «приватизували» цей бренд. Не може не викликати обурення те, що в лавах «Батьківщини» не знайшлося місця перевіреним борцям із теперішньою олігархічною українофобською владою, членам «Народної самооборони» Олесю Донію чи Тарасу Стецьківу, тільки тому, що вони відмовилися платити півтора мільйона доларів за місце, а натомість по нашому округу виставлена наперед програшна кандидатура, без досвіду політичної боротьби, але зате із шикарним львівським рестораном.

Користаючись всім арсеналом «гебістських» методів, ще від часу, коли вони очолювали штаб кандидата в Президенти України 1999 р. Є. Марчука, «трійка» Золочівської «Батьківщини» (С. Федина, П. Гарбаль, І. Стецюк) не допустила до участі в спільній виборчій кампанії нашу політичну силу, розгорнула справжнє таврування інших опозиційних партій та кандидатів, як партія «УДАР», Василь Шкляр чи Остап Канака, що змушує нас відкликати підпис під Декларацією, підписаною в серпні та озвученою київськими й львівськими «парашутистами» на Вічевій площі Золочева та закликати Вас до пильності у своєму виборі!
ну як за вас придурків можна голосувати? ше до влади не прийшли а вже пересрались між собою. задовбали
Васілій 100%
Взагалі не вибори того року а якийсь фарс.
Батенко з Котеляк чубляться як діти малі. Канака вроді і свободівець, а вроді свобода тільки Котеляк підтримує. Шкляр, ну йому взагалі не пасує в депутати. Усіх інших вперше побачив.
Прошу ознайомитися ще з документами які поступили на адресу сайту, з приводу вищезгаданої справи, для цього перейдіть на посилання нижче.

http://depositfiles.com/files/61orcli4b
Блін. Шо за прошу ознайомитися????
Я потратив 2 хвилини може і не дуже дрогоцінного часу, але нашо? Щоб скачати той самий час, що і в першому повідомленні теми?