Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ваше ставлення до кредитів

Чи готові ви отримати кредит для здійснення своїх бажань?
так 14%   1
ні 42%   3
не визначився (лась) 42%   3
Всього голосів: 7
Автор Повідомлення
Ваше ставлення до кредитів
Ваше ставлення до кредитів.
Хм. Дивне питання. А де умови кредиту?

Якщо на 30 років під 2% в рік - я за!
Якщо на 2 роки під 30% в рік - я проти.
Я хз, но тута якийсь мудак всі стовпи і підьїзди своїми "кредитами на 100500" пообклеював..
Ото позитивне ставлення в людини до кредитів
andry пише:
Якщо на 30 років під 2% в рік - я за!
Якщо на 2 роки під 30% в рік - я проти.

НУ 2% в рік у принципі небуває.
30% в рік це прийнятна як на мене %% ставка(з огляду на теперішні пропозиції).

додано через 1 хвилину 23 секунди:

Alexis пише:
Я хз, но тута якийсь мудак всі стовпи і підьїзди своїми "кредитами на 100500" пообклеював..
Ото позитивне ставлення в людини до кредитів

цілковито підтримую.

додано через 1 хвилину 26 секунд:

Питання про відношення до кредитів при взаємовигідних умовах.
Взяти кредит на власний бізнес. Наприклад, відкрити власний салон красоти. Красота спасе світ! Віват кредитам, тим більше "... при взаємовигідних умовах".

Віталій, конкретніше про "умови"?!
LUBA995 пише:
Взяти кредит на власний бізнес. Наприклад, відкрити власний салон красоти. Красота спасе світ! Віват кредитам, тим більше "... при взаємовигідних умовах".

Віталій, конкретніше про "умови"?!

Ну LUBA995 бізенесу так! а салон краси українкам не потрібен вони й так красуні в даній темі мене цікавить лише відношення до кредитів. Інформація про кредит(% ставка. сума і т. д.) питання приватним повідомленням.
Відповім.
Якщо 2-3 проценти, без страхівки то так. Більше не, доречі щото за страхівка в них така? Треба платити майже вартість продукції, я не хочу страХуватися!!!
Олег пише:
Якщо 2-3 проценти, без страхівки то так. Більше не, доречі щото за страхівка в них така? Треба платити майже вартість продукції, я не хочу страХуватися!!!

В них це у кого?
2-3% в місяць? в рік?
За останні чотири роки середньозважена процентна ставка за кредитами на придбання житла в Польщі знизилась з 11,3 до 5,6% у польських злотих, Угорщині – з 15% до 9,5% в угорських форинтах. У Чехії процентні ставки лишаються одними з найнижчих з-поміж країн Східної Європи, і за останні два роки знизились з 5,4% до 4,4% Судячи з контексту виходить у них аткі процентні ставки в рік.
А у мене ставлення до кредитів повністю негативне.
Згадайте 2009, та й зараз не солодко. Що до цього привело??? Зниження процентів про які писав bam, як думаєте за чий рахунок проходить? Центральні банки країн дають іншим банкам кредити з низькими процентами, ті відповідно кінцевим споживачам трішки вищі. Потім ті банки що не змогли зібрати гроші з кредиторів вилітають, і ті гроші, а також те що банки втратили на інфляції їм повертає держава, а отже платники податків. Взагалі центральні банки дають кредити з метою таким чином простимулювати виробництво, а в Україні ми витрачаючи кредитні гроші стимулюємо, в основному, іноземних виробників.
bam пише:
За останні чотири роки середньозважена процентна ставка за кредитами на придбання житла в Польщі знизилась з 11,3 до 5,6% у польських злотих, Угорщині – з 15% до 9,5% в угорських форинтах. У Чехії процентні ставки лишаються одними з найнижчих з-поміж країн Східної Європи, і за останні два роки знизились з 5,4% до 4,4% Судячи з контексту виходить у них такі процентні ставки в рік.

НУ так іпотеку декларують під 3%(дивитись рекламу в перервах новин)
Наведені цифри для НОРМАЛЬНОЇ економіки. До речі подивись співвідношення облікової ставки нашого НБУ і % інфляції різниця в СОТНІ РАЗІВ і це тільки один з прикладів. Контекст і конюктура))

додано через 10 хвилин 47 секунд:

voshkaniridze пише:
А у мене ставлення до кредитів повністю негативне.
Згадайте 2009, та й зараз не солодко. Що до цього привело??? Зниження процентів про які писав bam, як думаєте за чий рахунок проходить? Центральні банки країн дають іншим банкам кредити з низькими процентами, ті відповідно кінцевим споживачам трішки вищі. Потім ті банки що не змогли зібрати гроші з кредиторів вилітають, і ті гроші, а також те що банки втратили на інфляції їм повертає держава, а отже платники податків. Взагалі центральні банки дають кредити з метою таким чином простимулювати виробництво, а в Україні ми витрачаючи кредитні гроші стимулюємо, в основному, іноземних виробників.

1. центробанки напряму комерційним банкам запозичень не дають.
2.
voshkaniridze пише:
трішки вищі.
хороший жарт! вищі значно(прибуток повинен бути- оподаткування. з-п працівникам. накладні витрати і т. д.)
3. банки які не змогли зібрати гроші - ну це взагалі клоунада(зобов'язання за кредитом, навіть без застави йде на ВСЕ майно позичальника + поручителя(при наявності)).
4. держава нікому і нічого не повертає(ризики такі як інфляція уже закладені у % СТАВЦІ).
5. кредити видані в межах держави стимулюють споживання у тій же державі(для фізичних осіб) "годує" закордонного інвестора звичайний позичальник дуже рідко тому що прибуток 3-4% від інвестованої суми закордонним інвестором це вже Дуже хороший прибуток.
6. економіка України(в межах кредитування) йшла в основному за рахунок того надлишок коштів йшов на депозити . депозити в кредити. іноземці стіорюва дочірні структури Авалть- РАйффайзеню Правекс -Парітас. Елкрон -Фолкс і т. д. податки в Україні бо реєстровані тут і т. д
висновок: Найкращий банк - трьохлітровий!