Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В Когось Ідіотизм кріпчає

Автор Повідомлення
В Когось Ідіотизм кріпчає
Я говорю за двох останніх юзерів під ніками gprs і gsm900... Я розумію що в Золочеві скучно і в де-яких людей конкретно їде криша, треба на когось пародію зробити і задовільнити свої дитячий максималізм, але може хватає показувати з себе клоунів?

2 Admin
Не знаю які в тебе плани, але думаю що пора починати банити де-які IP. Інакше на форумі скоро буде 30 мопсів, 20 Олегів і 50 wap"ів.
Давним давно пора банити деякі айпішки, теми і пости. Весь форум забитий флудом і через то багато розумних людей навіть нічого не пишуть бо нема смислу....
Блокувати, або ж викидати треба таких юзерів! "Нет мозгов - считай калека"!!! Напишеш шось толкове, а така гадь тобі всю тему зіпсує!!! ГЕТЬ ЇХ З ФОРУМУ!!!
Згідний с Моріентесом...wap87 тоже заслуговоє якогось попередження за свої повідмолення в виді СМСок і смайлів, або ідіотських тем "як вам моя аватора" "доподіть" "допожіть". Зовсім не дивно що то з нього пародію зробили, а не з когось інакшого...
Ну що ж, будем приймати відповідні заходи. Так що шановні панове флудери, без образ.
Правильно, я вважаю, що головне не кількість, а якість! Шо толку з того, шо вони є, якщо вони 2 слова нормально до купи не зв'яжуть і не можуть сформулювати свою думку!
Re: В Когось Ідіотизм кріпчає
Richard пише:
Я говорю за двох останніх юзерів під ніками gprs і gsm900... Я розумію що в Золочеві скучно і в де-яких людей конкретно їде криша, треба на когось пародію зробити і задовільнити свої дитячий максималізм, але може хватає показувати з себе клоунів?

2 Admin
Не знаю які в тебе плани, але думаю що пора починати банити де-які IP. Інакше на форумі скоро буде 30 мопсів, 20 Олегів і 50 wap"ів.

Банити , звичайно ж потрібно.
Але серйозні форуми свою життєздатність доводять не тільки банами певних ніків чи IP а цікавими та актуальними темами, новизною ідей і т. д. Цього, на жаль, на фрумі бракує. А останні філосовські теми, відриті в розділі "Про все..." яскраве підтвердження того, що набагато легше базікати (хоч і це теж потрібно) про правду чи позашлюбний секс ніж давати конккретні пропозиції, ідеї як покращити життя в місті та районі, як захистити його жителів від аж занадто високих житлово-комунальних тарифів. Зрештою, тут немає чому дивуватись - держава в нас така. Погляньте про, що говорить телевізор чи радіо: всі помішались на політиці, коаліції, і т. д. І мало хто задумується над тим, що це частина стратегії влади, щоб відволікти людей від справді важливих життєвих проблем - інфляції, тепла, власності на землю, яка розпородується тишком-нишком і т. д.
Цитата:
Банити , звичайно ж потрібно.
Але серйозні форуми свою життєздатність доводять не тільки банами певних ніків чи IP а цікавими та актуальними темами, новизною ідей і т. д. Цього, на жаль, на фрумі бракує. А останні філосовські теми, відриті в розділі "Про все..." яскраве підтвердження того, що набагато легше базікати (хоч і це теж потрібно) про правду чи позашлюбний секс ніж давати конккретні пропозиції,

Бан це дуже потрібна річ і використовується на всіх нормальних форумах проти людей які мають два чи три ніка замість одного...
На рахунок "Філософських тем" згідний повністю. В мене склалось таке враження, що сиджу на якомусь семінарі глобальних проблем, а не на Золочівському форумі.
Нема питань, народ! Якщо відвідувачам форуму буде цікавіше побалакати про прориви водогону, ніхто не запаречуватиме. А на рахунок конкретних пропозиціій скажу таке - давати розумні поради дуже легко, в сто разів важче їх виконувати. kvartyrant, хто б казав, ти ж сам ні одної теми не створив, що ж ти виступаєш?
Morientes пише:
Давним давно пора банити деякі айпішки, теми і пости. Весь форум забитий флудом і через то багато розумних людей навіть нічого не пишуть бо нема смислу....

Яким чином і які ІР банити. Ти знаєш, що в УКР лише одиниці мають постійні ІР, і за це платять немалі гроші. А так Роз"єднався знову з"єднався і все нова ІР