Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Закатують гроші в асфальт в місті

Автор Повідомлення
Закатують гроші в асфальт в місті!
В місті "закатають гроші" в асфальт, сьогодны падає дощ, і в місті ремонтують дорогу, асфальт ложать плямо в калюжі.
На питання що за технологія асфальта мені відповіли що то є нова технологія. Я би хотів знати скільки коштує та машина асфальту, яку там положили. За словами працюючих, вони вже ложать четверту машину!
http://www.youtube.com/watch?v=2rGl2Jyp8hQ&feature=youtu.be
Цитата:
В місті "закатають гроші" в асфальт, сьогодны падає дощ, і в місті ремонтують дорогу, асфальт ложать плямо в калюжі.

Теж мені новина Таке відбувається щороку і не лише в Золочеві, ось, наприклад, переглянь попередню тему:

Дякуємо дорожникам, так ефективно використовуються наші податки.

Зате потім той асфальт не підводить: http://www.youtube.com/watch?v=BQr3kFc8XPQ&feature=related
і дорогу знову можна ремонтувати!
В темі ще потрібна фамілія керовніка отої служби. І та ютубі. Імхо, він це заслужив.

додано через 2 хвилини 33 секунди:

Отому-то наше місто таке страшне і убоге, яма на ямі, - деякі непугані жлоби при владі пиляють і навіть не шифруються.. Фіксувати таких на камеру і фото - місто повинно знати своїх героїв!
Alexis пише:
В темі ще потрібна фамілія керовніка отої служби.

Головний інженер М. Савчук ВАТ ШРБУ №65

http://www.youtube.com/watch?v=pjV-XF0DVfM

На мою адресу від представників Міскої ради поступили зауваження що я однобоко висвітлюю дану тему,
на друй день було соняно і асфальт було покледено якісно з дотриманням норм, але хтож буде відповідати за те що його клали день перед тим, коли падав дощ, і його сипали в калюжі !!!! Гроші той асфальт теж коштував і не малі. Доречі асфальт закупляли другому районі, тому що наш асфальтний завод продали попередні керівники. І за асфальтом треба стояти в черзі !
Давно не було дощу, давно не ремонтували дорогу.
Сбогодні дощ, ну і відповідно дорожники приступили до ремонту дороги Золочів-Сасів. Ура! Ям кілька днів не буде.
voshkaniridze пише:
Сбогодні дощ, ну і відповідно дорожники приступили до ремонту дороги Золочів-Сасів. Ура! Ям кілька днів не буде

Ну який сенс робити добре? Якщо дорога прослужить, як належно, наприклад років 10-20, це ж ніхто не виділить грошей на ремонт через рік! А жити що, на одну зарплату?

Незнаю як-хто, але я особисто переконаний: гроші на ремонт треба виділяти 1 раз на 5-10 років, але гарантійне обслуговування покриття має бути у тої ж організації, яка дорогу клала, за її ж рахунок. Стан покриття і потребу у відновленні визначати в тому числі і шляхом опитування водіїв. При неналежному стані покриття протягом гарантійного терміну експлуатації - штрафувати у відповідності до виділених коштів.

З. І.: [крик душі, риторично] Був у діагностиці - дві стійки, подушку і шарову треба міняти + розвал/сходження. Минулого року стан був ідеальний. Наїздив не бльше 10 тис, з них 90% по Золочеву. Їздив виключно "асфальтованою" дорогою, за виключенням кількох десятків метрів гравієм від вулиці до свого подві'я, але там не більше 5 км/год.
Чому я маю стільки витрачати, адже усі податки я чесно заплатив?
Прошу зауважити, що сьогодні взагалі то вихідний мав бути, але люди не можуть таки дощ пропустити і працюють.
Може ти і правий: я подивився прогноз погоди, дійсно, наступний тиждень дощу не обіцяють.
Вам не надоїли ще ті стройки?
Спочатку центр розісрали. Ще не закінчили і вже біля гусів-лебідів купа болота, а сьогодні читаю, почали дах на будинку убогих міняти.
При цьому замітив, що в центрі значно зменшилась ширина частини, що має бути вкрита бруківкою. До речі м2 такої бруківки 300 грн. коштує.
voshkaniridze
ширину для того й зменшили щоб бруківки вистарчило, так було задумано відразу.
voshkaniridze пише:
Вам не надоїли ще ті стройки?
особисто мені ще більше надоїло, що десятиліттями нічого капітально не ремонтувалось.
voland84 пише:
десятиліттями нічого капітально не ремонтувалось.

Це точно! В проекті ще, кажись, ремонт площі Шашкевича задумано. Тільки є питання - хто знає - на вулиці Шашкевича(Леніна), в проекті, є хоч одне дерево? І чи будуть тротуари, які зараз міцсями вищі від дороги на 1 метр. Відпишіть - дуже цікаво!
voland84 пише:
десятиліттями нічого капітально не ремонтувалось

але треба ж якось по черзі. Зробив одне, потім починай друге. А то вийде так:
- ми почали, але влада помінялась і не закінчили(теп. влада)
- вони почали, все покрали, а грошей закінчити нема(наст. влада)
Такий варіант вже стільки разів був...