Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Безкоштовне цифрове телебачення

Автор Повідомлення
Безкоштовне цифрове телебачення
Крутять по телебаченню ось цей ролик http://www.youtube.com/watch?v=Qzs6bfX6znk&feature=related

Покопався глибше і дызнався з сайту http://digital-tv.com.ua/ шо до 2014 року аналогового телебачення в Україні більше не буде. Хтось уже пробував купити рисервер і чи правцює у золочеві і районі о те цифрове телебачення?

Ось тут список де воно працює. http://faq.digital-tv.com.ua/viewtopic.php?f=5&t=81 Золочева нема , та є Броди і Львів. Мені цікаво якшо я аналог приймаю з Львова то Цифра йти буде якшо візьму рисирвер чи ні?
буде. але вищої якості. у львові і бродах ретранслятори.
з ресиверами обережно!!!!! потрібен стандарту двб-т2 з системою умовного доступу Ірдето. поскільки кодування ірдето введено недавно, помоєму числа 20 березня, то всі ресивери і телевізори продані до цього працювати в мережі зеонбуд не будуть!
А воно уже працює? Антена підійде та сама? Про ІРдето знаю! )
працює. антена підійде.
але нашо воно тобі вже? ресивери помойму тіки 2-3 продаються зараз. та й ціна явно завишена. біля 600гр.
ціна на гурт 523 грн
Васілій пише:

15.04.2012 18:06 [цитата] !
працює. антена підійде.
але нашо воно тобі вже? ресивери помойму тіки 2-3 продаються зараз. та й ціна явно завишена. біля 600гр.

А шо чекати 3 роки доки ціна впаде максимум на 100-150 грн?
а шо там дивитись по тому тєліку?
і ціна впаде, і вибір з"явиться
Навіщо приставка, якшо, скажімо, цифровий тюнер вже є телевізорі?
AVB пише:
Навіщо приставка, якшо, скажімо, цифровий тюнер вже є телевізорі?

А грошей на тюнерах заробити?
ніодин телевізор куплений до березня 2012 року з 1.01.2015 без додаткового обладнання працювати не буде. зараз в тєліках переважно тюнери двб-т. а потрібен двб-2т. їх поки що одиниці на нашому ринку.
AVB пише:

15.04.2012 23:47 [цитата] !
а шо там дивитись по тому тєліку?
і ціна впаде, і вибір з"явиться

Там є мій любимий канал Мега) Топ гір і все таке ) Да і на антені якість картинки просто піпець. А платити за тарілку типу ВІасат чи шо там ше є кожен місяць 199 грн впадло. ) Та дійсно треба ще почекати ти правий бо є всього на ринку сертифікованих 3 тюнера і 2 з них говно. Як не гріются то дуже довго переключають канали. Треба чекати не спішити...
Я тут десь вже писав:
http://www.ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/35-lvivska-oblast/2381-chervone-selo-zolochivskogo-rajonu.html

Хоча так і не зрозумів чи то те?
На разі, телевізор куплений в кінці 2011 у львові працює без проблем і без додаткової приставки.
LED-телевизор Samsung UE32D4003BWXUA
Я хочу брати такий телевізор, він буде працювати (приймати сигнал) підскажіть будьласка.
бам, не кизди. приймає зеонбуд? марку тєліка в студію

додано через 1 хвилину 13 секунд:

Васілій пише:
LED-телевизор Samsung UE32D4003BWXUA
Я хочу брати такий телевізор

не буде. ти читати вмієш?
Васілій пише:
потрібен стандарту двб-т2 з системою умовного доступу Ірдето
bam пише:
На разі, телевізор куплений в кінці 2011 у львові працює без проблем і без додаткової приставки.

В мої бабки електрон 1978 року випуску тоже працює без проблем. та мова йде про цифрове телебачення, а не про аналогове!
У Золочеві вже з’явилася можливість підключення до цифрового телебачення.
http://zolochiv.net/tsyfrove-telebachennya-dostupne-u-zolochevi/

додано через 3 хвилини 29 секунд:

тут все розписано про цифрове тб, що і як підключати і який телек краще http://zolochiv.net/tsyfrove-telebachennya-dostupne-u-zolochevi/ Я піду підключу, всерівно до 2015 року всі перейдемо на цифрове
пишуть що hdmi вхід в телевізорі не обовязковий, проте в Квесті запевняють що він мусить бути, я так розумію, що вони самі толком не знають.
Короче знов витрати,
1. Цифровий сигнал
2. Антена
3. Антенний кабель
4. ТВ-тюнер
5. HDMI кабель
6. LCD телевізорї
То яке воно дармове? Всерівно треба платити, перекодують сигнал і потім знов плати і т. д..
потрібен лише тюнер!!!!! зараз коштує біля 600гр. не такі вже і гроші. тим більше шо звичайне ТБ буде ше 3 роки. встигнеш назбирати, ніщєброд
Мабуть уже цю тему прочитали.... )) І вже почали барижничити обладнанням.. ))
Васілій пише:
ніщєброд

Я не буду я ображатися на осла за те що він мене копнув.
Які би не були гроші це є все рівно витрати.
Олег пише:
Я не буду я ображатися на осла за те що він мене копнув.

олег, це одна з небагатьох(чи не єдина) твоїх розумних думок на форумі
donna ти задрав. 4 повідомлення і 3 з рекламою.
Зараз роздають на халяву тв тюнери малозабеспеченим сімям, інвалідам війни та інвалідам 1-2 груп. А також тим хто мав субсидії на опалювальний сезон в 2011-2012 роках
хтось у Золочеві, або районі вже користується цим безкоштовним цифровим телебаченням
Grafit пише:
В мої бабки електрон 1978 року випуску тоже працює без проблем. та мова йде про цифрове телебачення, а не про аналогове!
Перед тим як щось пі... ти подумай, а ще краще почитай характеристики Samsung 55D8000, або далі дивись електрон

додано через 7 хвилин 12 секунд:

Олег пише:
ED-телевизор Samsung UE32D4003BWXUA
Я хочу брати такий телевізор, він буде працювати (приймати сигнал) підскажіть будьласка.
Вже сьогодні мешканці Львова та навколишніх сіл можуть переглядати програми цифрового телерадіомовлення на віддалі до 70 км від м. Львова на телевізорах, які мають вбудовані декодери MPEG-4 або за допомогою зовнішніх приставок – тюнерів DVB-T (MPEG-4). Висновок -повинен працювати

додано через 4 хвилини 15 секунд:

Grafit пише:
Треба чекати не спішити...
сама розумна думка в топіку. Вважаю, що це взагалі в перспективі буде непотріб. Прогнози говорять про те, що телебачення буде у вільному доступі в мережі, а телевізори нових поколінь будуть без проблем приймати сигнал по інтернету. Я і так масу каналів дивлюсь прямо з мережі в HD
bam пише:
Перед тим як щось пі... ти подумай, а ще краще почитай характеристики Samsung 55D8000, або далі дивись електрон

Хороший тєлік для виєбонів за 20 чито більше тисяч гривень. Нігде не знайшов інформації шо він має встроєний тюнер ДВБ Т2 с кодуванням індерто!

bam пише:
Вважаю, що це взагалі в перспективі буде непотріб. Прогнози говорять про те, що телебачення буде у вільному доступі в мережі, а телевізори нових поколінь будуть без проблем приймати сигнал по інтернету.

Вважаю думку не вірною, і в найближчих років так 20 така технологія мабуть врятлі появиться у нас в Україні. А якшо і появится то буде дешевше поставити той же тюнер!

bam пише:
Я і так масу каналів дивлюсь прямо з мережі в HD

Молодец чо. Купити тєлік за 20 штук юанів і дивитись в мережі на компі) Я би вже собі поставив Віасат маючи такий тєлік.
Grafit пише:
Молодец чо. Купити тєлік за 20 штук юанів і дивитись в мережі на компі) Я би вже собі поставив Віасат маючи такий тєлік.
Коли навчишся заробляти по 20 штук юніків будеш думати і приймати рішення по іншому.

Grafit пише:
Вважаю думку не вірною, і в найближчих років так 20 така технологія мабуть врятлі появиться у нас в Україні.
Подібна технологія вже є. Просто не у всіх є технічні, фінаннсові і інтелектуальні можливості нею скористатись.
Сьогодні отримав тюнер Strong 8500 наприклад, завтра він зламався! Що робити? Викидати напевно треба? Отже роз"яснюю, почнем з того що всі ми є платниками податків, і треба би було знати що в державі, тим більше такі як наша нічого ніхто не дає, тобто все це відіб"ється податками та різними законодавчими вивертами щоб "витиснути" з підприємця гроші. Отже таке питання хто буде робити гарантійний ремонт на протязі 12 місяців ? (адреси сервісних центрів не вказано в інструкції. А також чи може служити квитаннція на отримання посилки на пошті, при гарантійному обслуговуванні виробу? Тобто чи можна її предявити центру обслуговування, що тюнер з находиться у вас менше року в користуванні при наданні гарантійних послуг, і ваші вимоги будуть виконані?

http://www.efirt2.tv/index_ukr.html#
Сьогодні взнавав в "Споживача" чи може квитанція служити в якості такого документу, за яким розпочинається гарантійний час ремонту. Так такий документ може бути використаний в підтвердженні гарантійного строку.
http://depositfiles.com/files/aq63frgtd