Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Весняна акція від Укртелекому

Автор Повідомлення
Весняна акція від Укртелекому
Компанія Укртелеком пропонує навесні надзвичайно вигідні умови підключення до швидкісного безлімітного Інтернет «ОГО!». За умовами акції нові та існуючі абоненти Укртелекому отримують можливість придбати сучасний ADSL-модем з підтримкою Wi-Fi всього за 1 гривню!

За допомогою модему з підтримкою Wi-Fi абоненти мають можливість підключити без зайвих проводів до безлімітного Інтернету свої домашні пристрої: комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон тощо.

Інтернет «ОГО!» від Укртелекому – це безлімітні тарифні плани, єдина мережа «ОГО!», вільний доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому по Україні, послуга «ОГО! Телефонія» (дзвінки за технологією VoIP).

Акційна пропозиція «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню» діє з 1 березня до 31 травня 2012 року (включно).

Завітайте до центрів продажу послуг Укртелекому, оформляйте договір на підключення до «ОГО!» та насолоджуйтеся швидкісним Інтернетом.

1 гривня – Ваша перепустка у світ безмежних можливостей безлімітного Інтернету «ОГО!».

Про умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Умови маркетингової акції
«Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню»

1. Зміст акції – надання споживачам можливості підключитися до послуги «ОГО!» або покращити користування цією послугою, придбавши ADSL-модем за спеціальною ціною 1 гривня на умовах, визначених нижче.

2. Термін проведення акції – з 1 березня до 31 травня 2012 року включно.

3. Територія дії акції – вся Україна.

4. Учасники акції:

4.1. Учасниками акції можуть бути фізичні та юридичні особи, які є абонентами телефонної мережі Укртелекому, і, які в період дії акції подадуть заявку на підключення до послуги «ОГО!» та укладуть додаткову угоду до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.

4.2. Існуючі абоненти послуги «ОГО!» в період проведення акції мають право придбати ADSL-модем на акційних умовах у разі укладання додаткової угоди до договору, із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.

Абоненти послуги «ОГО!», які на дату звернення до Укртелекому вже користуються іншою акційною пропозицією із зобов’язанням користуватися послугою протягом певного періоду і термін цих зобов’язань ще не закінчився, не можуть брати участі в акції.

5. Умови акції:

5.1. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною можна за умови подання заявки на підключення до послуги «ОГО!» в період проведення акції та укладання додаткової угоди до договору про надання послуги ADSL-підключення до мережі Інтернет у паперовому вигляді із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.

5.2. Придбати ADSL-модем за спеціальною ціною та укласти додаткову угоду до договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL абоненти, які беруть участь в акції, можуть у відділеннях Укртелекому.

5.3. За спеціальною ціною може бути реалізовано не більше одного ADSL-модему на один особовий рахунок абонента.

5.4. У разі дострокового розірвання додаткової угоди до договору про надання послуг доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL придбаний абонентом за спеціальною ціною ADSL-модем залишається у його власності. Разом з тим згідно з умовами додаткової угоди абонент зобов’язаний сплатити на користь Укртелекому штраф у розмірі 250,00 грн..

http://ukrtelecom.ua/presscenter/actions?id=6232

Детальніше за телефономи: 4-41-99, 7-04-00, 0-800-506-800