Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вона на мене не звертає уваги

Автор Повідомлення
Вона на мене не звертає уваги
Що робити коли закохався у дівчину яка на мене не звертає уваги, а пройшло вже 9 років, колись давно я її образив та вона сказала що пробачила мене, як привернути її увагу до себе? а то я навіть не знаю про що з нею можна поговорити, підкажіть будь-ласка)
Claus, 9 років - чималий період, може слід переглянути погляди і відношення до тієї дівчини. Може вам необхідна увага жінок, а не тільки конкретної особи? Іноді, ми самі не знаємо, чого хочемо, чи чого нам треба!?
вона тебе ніколи не кохала, ти їй ніколи не був цікавий, хоча вона проявляла увагу до тебе, але це була вічливість
ну напевно треба увагу жінок, але мені потрібна тільки ця дівчина, я коли подивлюсь на якусь іншу то завжи думаю, що та яку я кохаю краща

додано через 23 секунди:

що ж робити?

додано через 2 хвилини 10 секунд:

а ще вона повернула проти мене багатьох знайомих мені дівчат( і вони дивляться на мене якось не так і спілкуються якось не так як з іншими
Claus, швидше за все у вас мало досвіду у спілкуванні з дівчатами. Сприймайте ситуацію як набуття життєвого досвіду, а час покаже, чи саме ця дівчина вам потрібна. Ще цікаво, як то "на вас дивляться не так"?. Розповіли про себе дуже мало, тоді як можна допомогти?
Дівчину треба хапати "нальоту", а не чекати 9 років. Маєш почуття до неї, то поділися з нею. Інакше це вже буде шось спотворене, якшо довго тримати в собі. Відповість взаємністю - добре, відріже на корню - ще краще! Значить не байдужа, значить треба завойовувати, а вони це люблять. Але не чекати в пасивному стані 9 років.
AVB пише:
значить треба завойовувати, а вони це люблять. Але не чекати в пасивному стані 9 років.

AVB, прямо в "яблучко".

Claus, якщо довго щось тримати, може зіпсуватись!
я признавався їй в коханні і не раз, але відповідь одна ми тільки друзі(

додано через 1 хвилину 5 секунд:

Santa, то чого себе мучиш? Мусиш заставити себе забути про неї!!
НІ таке неможливе нажаль((
Блін, якк же все запущено( Автора шо, вконтахтах забанили??

Santa пише:
признавався їй в коханні і не раз
Лох. Вона це ітак бачила, якшо не повна дура. Тепер ти їй так же цікавий, як прочитана книга.
А її реальне відношення до тебе відбивається на її подружках. Поки морозяться - тобі нічо не світить.

Santa пише:
НІ таке неможливе нажаль((
Ну звичайно. 9років?? Ти ти просто її заідеалізував. Попробуй інших жіночок - пройде само собою.

А в загальному - працюй над собою. розвивайся як особистість, шоб вона сцуко побачила шо тіряє. Маєш для цього сильну мотивацію, використовуй це.
Бо варіанти прямого підходу ти про*бав..
імхо
Alexis краще б не відповідали
Сприймай критику належно, серцю не прикажеш, але ти мусиш себе заставити!
Alexis пише:
працюй над собою. розвивайся як особистість,

Santa, тобі дають практичні поради, а ти не розумієш! З розширенням кругозору по іншому сприймаються життєві ситуації
дякую усім, я налагодив відношення!
Santa пише:
налагодив відношення!

Чому так сумно? Які тепер стосунки з вашою обраницею? Буде цікаво дізнатись.