Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нова газета

Автор Повідомлення
Нова газета
Є ідея відкрити в Золочеві регіональну інформаційно-рекламну газету по типу "Ваш магазин". Є на ту тему деякі напрацювання. Коментарі, ідеї ?
Я думаю шо ця ідея є недоцільною томушо наше місто замале а кошти на друк високі і хто цікаво буде купувати???
Хороша ідея, взагалі наше місто найбільше з східних у нашій області, і тим самим можна зробити її центрально-регіональною накшталт Дрогобича, а чим ми гірші?
Вася, а Броди?
хлопці які плітки написано газету подібну до ВАШОГО МАГАЗИНУ
ну газета газетою, а от зробити б в золочеві свою радіостанцію-ото було б супер
Ага, таке саме цікаве, як "Народне слово". Таке враження, що у них на всі події уже давно є заготовки стеттей, тільки дати та прізвища міняють. Ще й радіо таке буде.
cenzored
Так це справді нереально шось відкрити в місті з 25 тисячним населенням, це просто нікому не потрібно, бо не принесе прибутку. А на рахунок рекламної газети то тут також складно, але якщо добре розкрутити, то може щось і получиться. Ну а писати плітки я думаю не потрібно, бо за плітки потім тягати по судах будуть.
cenzored
Відносно радіо я думаю шо воно би вигребло на рекламі тобто подумайте броди буськ.. краще по радейку паро слів ніж в газету!!!
Вестік, ти би знав, як народ за межі свариться! На Воронєках мужик забив свого сусіда- посперечались за межу! А радіо? Що по ньому передавати? Та ну нафіг, якщо цей сайт не загнеться через брак відвідувачів (не хотілось би), то і це було б класно!
cenzored
Яке нафіг радіо, які нафіг ді-деї...
Мопс знову жжот!!!!!!!!!!
Тіп, я не вигрібаю з твоїх постів.... Я просто прусь.... Нічо не треба, всьо нафік.... Пацпнчік, ти антидепресанти пробував
2 Вестік -
Вовчік, дуже поважаю Тебе за твій інтузіазм і любов до Золочева... Чесно!
2 Олег, Ерлінг -
Будь-яка ідея - залежить від її втілення... Рубайте!!!!
Саніто, ти що, серйозно вважаєш, що в Золочеві можна відкрити радіо? Ну ти даєш!!!
Я таке не написав, бо знаю, що це зробити важко... я просто респектнув людині за ентузіазм... от і все... Мопс, хто ти???
Як хто? в якому розумінні? А якщо хочеш похвалити ентузіаста. то напиши адміну - він цей сайт клєпав поночям, на "дозвоні", і таки склєпав!
вовєц Вестік - респектос... якісна музика і старння шось робити - без особливого бабла - ентузіазм
Напевно хтось тут когось знає.Who are you Mops?
До відома жителів міста. Населення Золочева по останньому перепесі складає близько 28 тис. чол., а в Бродах щоб 22. тис. назбиралося. Я знаю бо часто туди їзджу.
TO putrya:Якщо ти часто їздиш до Бродів то повинен знати що там від нафтопроводу починають будувати переробний завод на 20 тис . робочих місць! І до речі там зараз проживає 26 тис чоловік. Незнаю як в Золочеві 28 тис нарахували, добрих 5 тис. якщо не більше за кордоном!
І в Бродів і в Золочева є свої плюси і мінуси. Одним словом буде видно.
2 Шеріфф - а який це форум???? А ти тіпа під крутого правильного пацика косиш????? Я тут хев фан, на мі?
Золочів безперспективне місто Так багато хто думає, але я таких людей не підтримую. Тому я впевнений , у нашому місті буде і газета і радіо може не так швидко!!!
Одна газета вже є і шо з того? І радіо колись було...
СКУЧНО
Нда, скучновато...
Тут дехто вже визначив сенс життя. Філософи відпочивають...
cenzored
Можу сказати шо ви хлопці вже занадто сильно гоните на Вестіка, адже форум є для всіх і в принципі кожен висловлює тут свої думки. Розмова в форумі особисто для мене це своєрідний відпочинок, без напряжне спілкування. А ви хочете і це перетворити на напряг ну що ж бажаю успіху якщо ви і тут пахати хочете. Тому що будь-який напряг це своєрідна праця. А при постійній праці можна загнатися і за мукати. А як кажуть загнаний бик він і в Африці і в Україні бик!
Звичайно відпочинок, ніхто і не сперечається.
vj.Aver пише:
Можу сказати шо ви хлопці вже занадто сильно гоните на Вестіка, адже форум є для всіх і в принципі кожен висловлює тут свої думки.

Згоден, форум для всіх і кожен має право висловиту тут свою думку, але по суті питання , яке розглядається. В іншому випадку втрачається сутність існування самого форуму.
Re: Газета
Олег пише:
Є ідея відкрити в Золочеві регіональну інформаційно-рекламну газету по типу "Ваш магазин". Є на ту тему деякі напрацювання. Коментарі, ідеї ?

Ідея створення газети , на кшалт, "Ваш магазин" не нова. Були в Золочеві бажаючі таке зробити ( і не один), але все закінчувалось на стадії пошуків фінансування.
Щоб не бути голослівним скажу , що приблизний кошторис на утримання газети (3 тис. примірників формату А4, 8 сторінок, щотижнева) на місяць складає від 3 до 5 тис. грн., в залежності від якості паперу, способу набору, суми виплати редакторам .
Чи буде давати прибуток така газета в Золочеві сказати важко. Все залежить від факторів розкрутки і матеріалів, які будуть в ній друкуватись, способу розповсюдження. Немаловажним аспектом є друк програми передач а це додаткові витрати - несекрет що багато людей купують газету з огляду чи є там програмка чи ні.
Для того, щоб газета давала хоч якийсь прибуток потрібно принаймі продавати всі 3 тис. примірників по ціні 1 грн + оплата реклами. А це практично не можливо.
cenzored
WESTik пише:
Я от не згідний з останім постом, це напевно першфі форуми в яких ви приймаєте участь. Я в форумах можна сказати з народження! І саме більше людям подобаються форуми де є визначені розділи. а в підрозділах всі собі пишуть хто шо хоче, такі форуми називають вінігрєтові форуми. От в тому і прикол. коли кожен на своїй хвилі і гонить. Візьміть на приклад форум на сайті Казантипу, я перших 2 годині роздуплявся шо там і де! www.kazantipa.net , от там реально класно!

Це не перший мій форум і напевно не останній! І мій багатий досвід спілкування на різного роду ресурсах підказує мені , що у випадку коли модератори не будуть ефективно виконувати свою роботу цей ресурс можна вважати приреченим. Це з початку цікаво зайти почитати різні дурні кометарі та скиглення окремих осіб чи некоректні (це ще мяко сказано) висловлювання , але це швидко набридає і користувачі на таких ресурсах довго не затримуються. Потрібні реальні пропозиції , потрібна нормальна виважена політика адміністрації - тоді цей форум буде процвітати і почутий владою.
Кожен форум, кожен сайт має своє призначення. І якщо засновники цього, дуже потрібного місту та району , ресурсу визнали його призначення як "молодий проект, створений з метою надання додаткового сервісу жителям міста і району" та очікують на пропозиції так коментарі стосовно різних питань життєдіяльності району то він повинен відповідати цим вимогам.
Дякую за розуміння, власне так ми і намагаємось організовувати цей форум. Коли тебе обзивають і шлють на різноманітні нецензурні адреси, бажання спілкуватись пропадає начисто.
cenzored
На рахунок газети - це гон. Чому "Народне слово" ще живе? Бо це є комунальна газета, тобто в підпорядкуванні місцевої влади. Думаєте дуже її купують, тожу що така хороша якість. Вона була б давно банкротом, якщо б більшість людей і підприємст не заставляли б добровільно-примусово виписувати "НС". А декого - декілька примірників.
Хм, цікава точка зору. Хто зможе щось заперечити?
"Народне слово " то є провладна газета і нічого там немає крім хвальби влади , а критики там взагалі немає ніякої.
Тому вона і існує. а якщо буде газета, не вигідна адміністрації, місцевому самоврядуванню, податковій? Довго вона проживе?
hide
WESTik пише:
Сама гарна газта яка була, то галицька хроніка і Селянин.

Не смішіть людей - Галицька хроніка і Селянин - найкращі! Якщо вже дивитися об'єктивно на речі то газета "Опілля" в період своєї опозиційної діяльності справді заслуговувала на звання найкраша. В 2004 це вже було не те - вона стала рупором Зубара в боротьбі за крісло мера!
hide
Ну а ви уявіть, що одного чудового дня в Народному слові виходить розгромна стаття про Зубара, чи Фенчака, Золотника і т. д. Довго ця газета проіснує?
Вибачаюсь - допустив помилку. То наша друкарня - комунальне підприємство, а "Народне слово" - газета районної ради. Завдяки цьому і існує.
Мені здається ви надто багато вимагаєте від цієї бідної газети
Поки газета не стане комерційною в ній завжди будуть писати скільки змолотили зерна і скільки надоїли молока - це реальність і від неї нікуди не дінешся.
Только когда эта газета держит монополию, это общая черта всех городков, не только для Золочева. Власти нужны показатели - вот они, читай. При всем богатстве выбора(?) другой альтернативы нет! Зачем им что-то новое, если читать будут все-равно только их. Нужна конкуренция.
Відкривати ше одну газету нема сенсу. Основна конкуренція буде не з "Народним словом" а з львівськими газетами та їм подібними.