Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нова газета

Автор Повідомлення
А шо народне слово поза конкуренцією?? По-моєму то сама порожнякова газета, в якій висловлюють тільки субєктивні думки і хвалять владу... хотілось би якусь класну газетку в золочеві мати, але на даний час це майже не реально, на жаль. ИМХО
marko пише:
Відкривати ше одну газету нема сенсу. Основна конкуренція буде не з "Народним словом" а з львівськими газетами та їм подібними.

Сенс є, якщо це буде якісне , об'єктивне і цікаве видання. Можливо доцільно на перших порах залучитися підтримкою однієї з популярних львіських газет і виходити додатком до неї (так свого часу видавався Сенюком додаток "Новини Золочівщини" в "Високому замку, якщо я не помиляюсь). Вигода є як для обласної газети (її купують більше) так і для місцевого видання (затрати менші).
Непогана ідея, а чи спрацює?
А ділись"Новини Золочівщини"?
mops пише:
Непогана ідея, а чи спрацює?

По - перше перепрошую , видання називалось "Високий замок+Золочівщина"!
Стосовно того чи ця ідея спрацює. Все залежить від того як до цього підійти. Тут немаловажним є фактор пошуку газети . Як на мене це може бути "Високий замок", "Експрес" чи "Львіська газета" . Ще один момент вміння припіднести ідею і аргументувати її.
Кому та газета буде потрібна, шо в Золочеві робиться і так всі знають скоріше чим газета вийде, а в "Народному слові" читають хіба оголошення і вітання. Конкурувати з брендовими виданнями нема сенсу і грошей. Та й не зустрічав я в Золочеві толкових професійних журналістів.
marko пише:
Кому та газета буде потрібна, шо в Золочеві робиться і так всі знають скоріше чим газета вийде, а в "Народному слові" читають хіба оголошення і вітання. Конкурувати з брендовими виданнями нема сенсу і грошей. Та й не зустрічав я в Золочеві толкових професійних журналістів.

Важко щось заперечити проти цього. Справді, чи є сенс???
marko пише:

Зміст є!
Те, що в Золочеві всі і все знають - факт беззаперечний. Але не забувайте, що золочів'яни народ з фантазією і тому інформація зачасту наскільки викривлена, що аж диву даєшся.
Крім цього , багато з користувачів і Ви в тому числі скаржитесь на необ'єктивність подання інформації "Народним словом" і поряд з цим не хочете вдарити пальцем щоб створити йому алтернативу.
Щодо толкових журналістів - то вони є , ось тільки те саме "Народне слово" не дає їм реалізувати творчий потенціал !
В тому то й справа - толковий журналіст проявив би себе і в народному слові.
Ну припустимо що сенс випускати газету є (ТІЛЬКИ ПРИПУСТИМО), тоді виникає питання де взяти гроші, великі гроші, на одні хабарі підуть тисячі $! А поки газета стане рентабельною пройде з пів року. Гроші підуть хіба що від реклами. Хто є в Золочеві хто міг би реалізувати це???
mops пише:
В тому то й справа - толковий журналіст проявив би себе і в народному слові.

Ви це - серйозно? В контексті того, що "Народне слово" є газетою , залежною від волі РДА та райради бути об'єктивним та неупредженим - це нонсенс!
marko пише:
Ну припустимо що сенс випускати газету є (ТІЛЬКИ ПРИПУСТИМО), тоді виникає питання де взяти гроші, великі гроші, на одні хабарі підуть тисячі $! А поки газета стане рентабельною пройде з пів року. Гроші підуть хіба що від реклами. Хто є в Золочеві хто міг би реалізувати це???

Про які хабарі Ви ведете мову? Тут головне зацікавити головну газету . Не потрібна додаткова реєстрація, не потрібно шукати де друкувати - це питання головної газети. Не потрібні значні капіталовкладення - головне воля і бажання !
Якщо я правильно зрозумів то головна газета це "Народне слово", якщо так то якраз щоб їх "зацікавити" потрібні немалі гроші. Щомусь вони випускають саме таку газету яка є і їх це повністтю задовільняє. А взагалі я не розумію, що Ви маєте на увазі під "зацікавити" і чим саме.
marko пише:
Якщо я правильно зрозумів то головна газета це "Народне слово", якщо так то якраз щоб їх "зацікавити" потрібні немалі гроші. Щомусь вони випускають саме таку газету яка є і їх це повністтю задовільняє. А взагалі я не розумію, що Ви маєте на увазі під "зацікавити" і чим саме.

Неправильно зрозуміли. Мова йшля про те, щоб випускати вкладиш "Золочівщина" до одного з львівських видань - читайте уважно перебіг дискусії !
Про "вкладиш" зрозуміло шо він був, а де він зараз??? Чому його не випускають більше??? Напевно шо не вигідно.
marko пише:
Про "вкладиш" зрозуміло шо він був, а де він зараз??? Чому його не випускають більше??? Напевно шо не вигідно.

Не думаю, що причина в цьому. Справа в тому , що вкладишем займались дві небезвідомі особи - Сенюк і Чая! Швидше за все справа в них - замість того щоб займатися пропагуванням "Високого замку" на Золочіщині, писати цікаві статті та шукати спосорів - рекламодавців, вони байдикували і пили. А потім, наскільки мені відомо в них (Чаї і Сенюка) стався розкол на політичній площині. Можливо це і є головною причиною , не знаю.
Шановні, а де поділась газета "СЕЛЯНИН"???
vaymut пише:
Шановні, а де поділась газета "СЕЛЯНИН"???

Канула в небуття, разом з тим же Сенюком!
Вест - цензоред.... Шо ж ти там таке пишеш??????? аж цікаво, Вовєц!!!!
а до всіх інших - більше діла, менше слів. А то сорите будете.... до кінця життя: треба-не треба. Мужик, якраз від жінки відрізняється тим, шо придумав - замутив!!!!
А всім не вдогодете....
П. С. Тема скууууууууууууучна..........
А шо Вестік писати може, матюкається звичайно, вот і цензоред....
А газетку замутять, вот побачите, я теж спочатку думала шо то безнадійна ідея.. а тепер переконалась в протилежному
yulia пише:
А шо Вестік писати може, матюкається звичайно, вот і цензоред....
А газетку замутять, вот побачите, я теж спочатку думала шо то безнадійна ідея.. а тепер переконалась в протилежному

Це дурна ідея. Щоб вона окуплялася, то треба її продавати по 1 грн. таким ж тиражем як і "Народне слово". А таке нереально. "НС" - це газета адміністрації і райради, тому багатьох державних підприємців і всі організації заставляють виписувати "НС" добровільно-примусово. А вашу виписувати ніхто не заставить
Якщо заручитись підтримкою якогось обласного видання, то випуск газети став би цілком можливий.
вав-яка весела тема-4 сторінки написано-і всьо одне і то саме. дурна це затія- газета і нікому вона не потрібна, і ніхто її ніколи не зробить.
slawikoff пише:
вав-яка весела тема-4 сторінки написано-і всьо одне і то саме. дурна це затія- газета і нікому вона не потрібна, і ніхто її ніколи не зробить.

Так вже нікому і не потрібна? А можливо дехто просто не хоче, щоб була ще одна газета, яка б порушила монополію "Народного слова" і висвітлювала діяльність влади в абсолютно відмінному від друкованого органу РДА та райради ракурсі?
Цікава думка. Виходить владі ця газета зовсім не потрібна? Нда, тоді будуть проблеми...
mops пише:
Цікава думка. Виходить владі ця газета зовсім не потрібна? Нда, тоді будуть проблеми...

Абсолютно хибна думка. Якщо ми прагнемо побудувати цивілізовану демократиичну Україну то без алтернативності (опозиційності) цього ніколи не буде. Ви мабуть в курсі, наскільки зараз актуальним є питання опозиції в Україні. І влада, якщо вона розумна повинна створювати умови для розвитку та захисту опозиції, як об'єктивного та альтернативного джерела інформації, контролю та конструктивної критики. На жаль в районі складається ситуація , коли інша думка це злочин, критика влади - це злочин. Одабрямсс - це диктатура а не демократія!
До того часу поки районна та міська влади не усвідомлять, що без альтернативи немає майбутнього вона буде тупцюватись на місці і нічого путнього для району та людей не зробить.
Щоб існувала газета треба переманити до себ 2 "зубрів" золочівської журналістики: Стпана Снюка і Віктора Коваля. Це неважко - головне наливати кожен день.
Місько Калушка пише:
Щоб існувала газета треба переманити до себ 2 "зубрів" золочівської журналістики: Стпана Снюка і Віктора Коваля. Це неважко - головне наливати кожен день.

П'ять балів!
Тоді газета точно буде не рентабельною.
Вони пропють все що є, я знаю їх по одні справі Сенюк робив вже одну газету і вона провалилася томущо крім пиятики там нічого небуло.
Олежа, не спиймай все так буквально. Мені здається шо це був просто жарт.
В кожнім жарті є доля правди.
газета би не помішала