Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ремонт центральної вулиці Золочева

Автор Повідомлення
Ремонт центральної вулиці Золочева
Нашої вулиці не впізнати, розрили всю, за словами людей з мерії будуть міняти колектор, і відновляти стару камяну бруківку. Супер хлопці молодці, але дивіться щоб то не вийшло як з деревами в місті.
Олег пише:
відновляти стару кам"яну бруківку

І фіри з конями пустіть. Шоб як в старину./

додано через 29 секунд:

Як в старину має бути лише Замок. Все решта - признак убогості.
Дааа бачив, я чув ше шо то старий мер то всьо організував і видав на це старі чесно вкрадених 100000 гривнень. правда то чи нє незнаю та слухи такі були =))
За бруківку будуть дууууже вдячні панянки на тоненьких шпильках. Хоча...
Золочів такого ще не бачив, щоб, скажімо, під "Оксану" під'їхав лімузин і з нього вийшла кобіта у вечірній сукні і на шпильках. Ну добре, не лімузин, а най вже буде карета з кучером і лакеями. І тут - РАЗ!!! - і така неприємність.
Та байки усе це! Бо "Шашої" вулиці у Золочеві не існує!
Пройшовши центром міста, відчув дух патріотизму, і гордості за рідне місто. Невже це будують "Метроград" на кшталт Київсько
А якщо чесно, думаю вся ця подія затягнеться по крайній мірі до літа (згадаймо переритий центр Львова за Оперою, чи Личаківську).
А ще чув, що стару бруківку успішно відправили за кордон.
Думаю ці вручну отесані камінчики більш ніж окуплять ремонт каналізації. Цікаво, кому дістанеться різниця від вартості бруківки і вартості ремонту каналізації?..
Чому припинився ремонт вулиці в місті? В Золочеві йдуть слухи що "Регіони" підставили Гриньківа, і грошей немає на добудову вулиці?
sos

додано через 58 секунд:

zolochiv
Невже провалився?
Невже на вулицях рідного міста будуть гарні нові прямостоячі ліхтарі?

(клацніть по зображенню, щоб подивитися оригінал фото)

Так наше місто стало інакшим, Гриньків я тебе хочу похвалити як очільника нашого міста ти є молодець. Але шановні учасники форуму, напрошується така думка, якщо Гриньків зробив такий ремонт міста. де ж ті гроші які були виділені, як вони були витрачені попередніми мерами? От ви собі уявіть, які гроші то були, і що би можна було зробити в місті за тих 20 років?
може хтось знає що це за камери стоять в центрі, і чому нігде немає попередження що ведеться зйомка? це що, скрите шпигування за людьми?
http://www.youtube.com/watch?v=yIzdNungzGU
До речі, а нащо то треба було валити ту штуку, навколо дерева?
нє... ну на рахунок камер, про які ніхто ніде не повідомляв - це, звичайно ж, трохи поганенько... я, для прикладу, думала, що зйомка в нас ведеться тільки біля пам"ятників Шевченку, Чорноволу та біля "Лакомки"... А от на рахунок вандалістичних дій з боку золочівського бидла - ну... бидло було завжди, є і буде... воно, як Ленін, - вічно живе... а шкода.