Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Психіатр в поліклініці і сам не здоровий?

Автор Повідомлення
Психіатр в поліклініці і сам не здоровий?
Проходив медогляд до вступу в ВПТУ В Червоному цього літа, і от зайшовши в кабінет до психіатра він мене почав питати табличку множення ділення. на що я йому все добре відповідав, потом множення на двухзначні числа, потім трьохзначні , нащо я відповів шо не поступаю на математика, і там де я буду вчитися вищої математики теж нема, та він мені відповів що питає мене за матеріалами на базі середньої освіти (яку я особисто закінчив 6 років тому) і шо слюсар механік має то знати . У нас почався конфлікт де він мене обізвав дебілом і шо він мене покладе на лікування. Причом я йому не грубив а делікатно розмовляв як з людиною старшою за себе, та він на мене наїхав, почав вимагати шоб я йому назвав всі твори Івана Франка. Я назвавши тільки декілька творів, (так як вилетіло все з голови) сказав що більше не знаю , точніше не памятаю так і не цікавлюсь цим письмеником і він не є мій ідол в літературі, і лікар жбурнувши в мене мою амбулаторну картку і доповнивши словами назвавши мене ідіотом сказав шо я не патріот і як я можу таке говорити про відомого Українського письменнника. Потім вставши піднявши мою картку написав шо я не придатний до навчання простим олівцем правда. І сказав шо відправить мене до псих лікарні так як я не здоровий. І тут я не витримав і сказав шо з нас двох нездоровий ви, ну і він сказав шоб я вийшов. Закінчилося це тим шо приїхав мій батько і все було підписано!

Так от як тільки коли я зайшов в кабінет його очі горіли люттю, він виглядав ніби вколений чи шо . з кимось було таке? Чесне слово якби не прийшов батько я би пішов в міліцію або до завідуючого поліклініки. Фамілію того нелюда не знаю правда. Вирішив нікуда не звертатись а просто забути. І як його ше там тримають я не знаю...
ви поводились як Швейк
Grafit пише:
Так от як тільки коли я зайшов в кабінет його очі горіли люттю, він виглядав ніби вколений чи шо . з кимось було таке?

Ти зачепив його его)). Психічно здорових психіатрів не існує, це діагноз. В психо... йдуть, шоб позбавитись від тараканів в бошці, але з часом обростають новими, ше глибше. Зря ти це зробив, він не заспокоїться поки на наступних не "відірветься".

Grafit пише:
Потім вставши піднявши мою картку написав шо я не придатний до навчання простим олівцем правда .......... І сказав шо відправить мене до псих лікарні так як я не здоровий. ......... Фамілію того нелюда не знаю правда

Бабки хтів. Певно кожного другого так розводить. Там на картці десь має бути його підпис. Згадаєш фамілію - напиши.

додано через 3 хвилини 41 секунду:

Хотя, в принципі.. Ти успішно пройшов його тести.
А ненормальні хай платять.. шоб бути нормальними))
Alexis пише:
Ти зачепив його его))

вася зміни акаут
Alexis пише:
Бабки хтів. Певно кожного другого так розводить. Там на картці десь має бути його підпис. Згадаєш фамілію - напиши.

Та ні він в нас в ЦРЛ людина яку поважають, а як би через тебе перейшло куба дол... бів що не знають творів І. Франка то ти би цеглою в них кидав під кинець зміни а не тільки карточкою хворого.
шо ж ви всі сюда прибігли
tapac01 пише:
шо ж ви всі сюда прибігли

В смислі, що лічитися?
в смислі де вася він в курсі
tapac01 пише:

Картка є так я так і не поступив =) Тільки не через то шо дол.. йоб, а через те що я подумав шо мені невігодно. так як сказали шо треба вчитись =) (ходити на пари) А я планував права собі таким чином виробити, а стіпуху давати на благо викладачам, та плани зірвалися, сказали шо боятся тепер таке творити, а освіта у мене вже є давно і не середня=))

Ще знаю шо в поліклініці він там лише один вроді.
чуваки, не знаю, який він колега чи чоловік, але якшо реально зібрати дітей, котрі проходили медогляд, то вийде половина Золочева, котра радо поділиться враженнями!
особисто я, коли "відвідувала" цього чудо-лікаря (1. ше за школи 2. тре було на права....), то відчула себе не пацієнтом, але 1. об"єктом м"яко кажучи зваблення (на свій захист скажу, шо не виділялась особливо з натовпу, а тим паче в шкільні роки!!!) 2. .. шоб не розсосолювати... карочє, з тараканами клієнт.....
не знаю, як такі можуть ПРАЦЮВАТИ з людьми!!!! жесть нереальна..
А ти попробуй щодня прийняти до 50 придурків. І побалакати з ними, якщо получиться. Тоді будеш писати всяку х... ню про лікарів, ***.
по-перше, не тикай незнайомцям і тим паче не хами, я абсолютно правдиво написала шо думаю... без усіляких наговорок.... а от обізвати чи відправити у всім відомі місця - як кажуть рос., удел убогих.... удачі Narik!!!!
по-друге, якшо людина не взмозі виконувати свою роботу, чи не краще для всіх - звільнитися.....????
по-третє, не думаю, шо в Золочівській поліклініці щодня такий великий прийом т. зв."придурків"..... хоча псіхованих, як бачу принаймні на форумі, багато
Моя така думка - пора тих хабарників прибирати. Пропоную варіант. Треба "валити масою". Наприклад, приходить там один на медогляд. Там відповідає на всі питання, поводиться коректно, не хамить, записує тихенько на диктофон. Ну, хабарники його виганяють. Далі, нікого не пропускаючи, заходить кілька друзів - родичів кандидата, і тоді можна і покричати, і пояснити детально хабарникам, хто "голубий". Обов'язково запросити головного або заступника. Там і камеру прихопити, на ютубі прославити славних психіатрів золочівських.
Щоб було до теми "пояснити товаріщам", процитую кілька статей.

1. ПОЛОЖЕННЯ
про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0308-13

1.1. Медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів проводиться з метою визначення придатності особи до безпечного керування транспортними засобами.
......

2. Наказ Про затвердження Переліку захворювань і вад,
при яких особа не може бути допущена до
керування відповідними транспортними засобами

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0031-00
......
Ст. 29. Хронічні психічні захворювання і стани, що прирівнюються
до них і потребують обов'язкового диспансерного динамічного
спостереження. Епілепсія та синкопальні стани. Питання про допуск
осіб з вираженими формами пограничних нервово-психічних розладів,
пограничної розумової відсталості, затримками розумового розвитку
вирішуються в індивідуальному порядку.

Тобто якщо я навіть трохи розумово відсталий, або трохи псих (нерви трохи не в порядку) то водити машину мені медицина дозволяє, правильно?

Думаю, зробити 2-3 такі рейди, і вони вгомоняться. Якщо хтось зважиться на такий сценарій, викладайте на ютубі, а тут - посилання.

Чи може в кого є ідеї кращі, як з тим боротися?