Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Роупджампінг

Автор Повідомлення
Роупджампінг
Всім привіт. Дивлюсь на вашому форумі маловато тем про екстремальний відпочинок. В цій галузі я "кручусь" вже не один рік, починаючи від стрибків з парашутом, закінчуючи дайвінгом. На деяких видах відпочинку я зосередився більше. Одним із них є роупджампінг - стрибки з мотузкою з мостів, скель, труб, антен та вишок за допомогою альпіністичного спорядження. Стрибаєм ми в Кам'янець-Подільському, де колись до 2006 року був банджі-джампінг. В чому ж різниця між баджі-джампінгом і роуп-джампінгом, чим воно краще чи безпечніше? Якщо в двох словах, різниця полягає в спорядженні, методі кріплення, та най основніше в подвійній безпеці. Саме тому роупджампінг набуває такої шаленої популярності.
Стрибками ми займаємся вже понад три роки. За поїздку в нас в середньому стрибає 50-70 чоловік. До речі, 17.09.2011 ми здійснили ювілейний 2000-ий стрибок! Щасливицею стала спортсменка, активістка і просто красуня Оля Цимбалюк, з чим ми її і вітаєм. Кому закортіло, окрім стрибка з парашутом, спробувати щось новеньке, відписуємось у цій темі - http://ropejumping.lviv.ua/forum/index.php?topic=125.0 Не відкладайте свою мрію у довгий ящик, адже 12-13 листопада ми закриваєм сезон аж до весни. Якщо у вас будуть якісь запитаня, пишіть.
Кілька фоток для затравочки, а також свіже відео http://vimeo.com/31186903

Take the gun, аnd count to three.....
realCAT пише:
Take the gun, аnd count to three.....

Не знаю чи він до трех дорахує , але кожен має право зрозуму сходити по свому.

Де прайс?
Олег пише:
кожен має право зрозуму сходити по свому.
То точно
Alexis пише:
Де прайс?
Прайс і решта інфи з'являється після реєстрації на форумі... але якщо коротко, три стрибка 300 грн, якщо один стрибок - 150 грн