Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Електроконтакт - Україна - дарунок жителям від німців?

Автор Повідомлення
Електроконтакт - Україна - дарунок жителям від німців?
Побував на співбесіді на Електоконтакті. Маючи вищу освіту і зі знанням мов, претендував на професію більш достойнішу, ніж на монтажника дротів. Як виявилося в ході співбесіди, мене всіма способами "норовили" всунути на виробництво - так би мовити, повчитися, з низу. От тільки з'ясувати, на яку посаду я міг би претендувати, і чому я маю навчитися, більше того- як довго, -цього не вдалося. Хотілося б відгуків, хто мав "дотичні стосунки" з цим підприємством. Не дайте себе обдурити!!!
По сабжу не знаю, но припускаю шо "більш достойніші" професії вже прихвачені. Дякуйте шо стажором не взяли, на випробовувальний термын))

Можливий варіант, шо Вас би кинули на "монтажника дротів" і паралельно деколи дьоргали по "більш достойніших" питаннях. Ну, Ви б робили основну роботу, і неформально допомагали тим, хто "посаду взяв а кваліфікації деколи не хватає". А там, глядіш, і доростете..
Кулаген пише:
Маючи вищу освіту і зі знанням мов, претендував на професію більш достойнішу, ніж на монтажника дротів.

досвід роботи є? якшо нема досвіду-ніхто тебе не візьме на інженерну посаду. бо там тре вирішувати питання, а не штани просижувати.
Alexis пише:
хто "посаду взяв а кваліфікації деколи не хватає"

думаю тут такі варіанти довго не пройдуть. це не благодійна організація. не будеш роботу тягнути-підеш аж закуриться за тобоу
Ну, воно то так. Але по факту - досвід і кваліфікація неважно, головне шоб робота робилась. Золочівські німці не виняток.
Просто не відповідальнішу посаду стрьомно брати людей "з вулиці", треба шоб хоч трохи пообтерся..
Я наразі працюю в Електроконтакт Україна. Запропонували роботу за фахом. Мав довгу співбесіду з Начальством, Німцями з ІТ-віділу. Ніколи вас не візьмуть просто так в начальники, працюючи на людину дивлятся, що вона з себе представляє, які відношення будує з колективом... які рішення приймає в критичних ситуаціях і так далі...

А Взагалі в нас в Золочеві досить важко з працевлаштуванням, добре що зявляются нові робочі ваканції, и вкладають в нас кошти.
В мене подружка працює на заводі... нічого подібного, посади ніхто не розхапав.... вона поволі просувається по службі. Робити там головне треба вміти швидко і якісно, і точно тебе не обділять. От так от.... і лозунг - "Не дайте себе обдурити" взагалі не розумію до чого тут.

Кулаген пише:
мене всіма способами "норовили" всунути на виробництво

ой, а Ви, прям така важна особистість, шо в "низах" Вам корона не дозволяє працювати???
Кулаген пише:
Побував на співбесіді на Електоконтакті. Маючи вищу освіту і зі знанням мов, претендував на професію більш достойнішу, ніж на монтажника дротів. Як виявилося в ході співбесіди, мене всіма способами "норовили" всунути на виробництво - так би мовити, повчитися, з низу. От тільки з'ясувати, на яку посаду я міг би претендувати, і чому я маю навчитися, більше того- як довго, -цього не вдалося. Хотілося б відгуків, хто мав "дотичні стосунки" з цим підприємством. Не дайте себе обдурити!!!

Ти що начальником хотів бути зразу? До певної посади треба дойти від нижчого до вищого, треба себе показатит хто ти є. Друге ти повинен знати свої права при влаштуванні на роботу. Відповідно своїм знання в виробництві даної продукції (виробництві) організації праці. ти би мав пройти певні тести чи опитування, які би показали рівень твої знаннь, з того би випливало що ти маєш займати право певну посаду. Таке питання , чи є в вас своя Незалежна профспілка? Якщо немає поможу її організувати.
Олег пише:
ой, а Ви, прям така важна особистість, шо в "низах" Вам корона не дозволяє працювати???

А як Ви уявляєте, мені шо, таксі заказувати, щоб у другу зміну їхати додому за 30 км?
Далі - якщо пропонують мені вчитися, то чому не запропонували варіант, щоб вчитися з 8 по 17? Далі - якщо вчитися, то чому? Чи я цього не повинен знати?
Кулаген пише:
Чи я цього не повинен знати?
????

Кулаген пише:
А як Ви уявляєте, мені шо, таксі заказувати, щоб у другу зміну їхати додому за 30 км?

Залежно за які гроші там працювати, як за 1000 грн. то нема чого там бути, на таксі виїздиш, якщо можна звернутися до адміністрації підприємства з питанням формування зміни працівників, які доїзджають до роботи. узгоджувати робочий час. Взяти наприклад в тих людей які доїзжають інформацію про години відправлення першого і останнього райсу автобусу, і вже від того формувати робочий час. А доречі я думаю ти не один працівник який має таку проблему, що всі решта думають?
Кулаген пише:

праблєми нєграв шеріфа нє валнують
Кулаген

А де Ви проживаєте? наскільки я освідомлений, наразі планується запустити два постійних маршрути, точно Червоне - Золочів, а другий маршрут узгоджується.
там пох, ш в ти знаєш в технічному плані. Головне - Дойч, або Інгліш і ти насяйніка, але їх набрали всіх, а когось і по блату... А шоб умніки багато не тринділи, то підіть попробуйте поїбошити там, як негри 8 годин на ногах, тоді скажете, чи гідна оплата. Я думаю за таку працю як мінімум 2 штукаря треба платити людям на руки. Хоч наш народ терпеливий і за 1000 будуть робити, бо діватись нема куда.
Кулаген мені теж запропонували спочатку спробувати себе на виробництві, і я погодилась... а що тут такого? Оо звичайно якщо вам далеко доїзжати, то навіщо взагалі ламаєте собі голову треба вам та робота чи ні... але хто сказав що там настільки погано? Оо нормально, хоч і важко, бо робота не сємєчки в потолок плювати... привик наш народ раз вища освіта, значить вже руками працювати не буде ви хоч уявляєте скільки людей там з вищою освітою починали працюючи в цеху? Оо якщо чесно, то як для Золочева відкриття фірми як свіжий подих... зарплату платять вчасно, нарахування відповідно до посади, щей премії дають... звичайно не все ідеально, але у порівнянні з тим що у місті пропонують як варіант, то це просто знахідка і непоганий шанс...
Ernesto, інтересно скільки власник би заплатив в Польші чи в Німетчині за це людям? Просто дурних знайшли та заробляют.
ДОБРОГО ВЕЧЕРА!

ДОВГО ЧИТАЛА ТА НЕСТЕРПІЛА.

ГАРАЗД, ДЕШЕВА РОБОЧА СИЛА, ЗНИЩЕНА ЕКОЛОГІЯ ТА ІНШЕ... А ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ НАШ ЗОЛОЧІВ ЛЮДЯМ??? РОБОТА ПРОДАВЦЯ (НЕЛЕГАЛЬНО ІЗ ЗАРПЛАТОЮ В КОНВЕРТІ) ЗА 1000ГРН., ЧИ СЕРЖАНТА У В/Ч - З/П 1800ГРН. І ЧЕРЕЗ СУТКУ В НАРЯДІ??? А ТУТ ЯК ХОЧЕШ ГРОШЕЙ БІЛЬШЕ - ПРАЦЮЙ, І БУДЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ, І БУДЕ ПРЕМІЯ, І КАРЄРНИЙ РІСТ.

А НАРАХУНОК БЛАТІВ - ЦЕ ВЖЕ ДАРУЙТЕ, КЕРІВНИЦТВО НЕ ЗОЛОЧІВСЬКЕ, СПІВБЕСІДИ СПРАВЕДЛИВІ. Я ОСОБИСТО ПРОЙШЛА ЧОТИРИ СПІВБЕСІДИ З ЛИСТОПАДА 2010 РОКУ ПО БЕРЕЗЕНЬ 2011 РОКУ, ПОКИ МЕНІ ЗАПРОПОНУВАЛИ ХОЧ ЯКУСЬ ПОСАДУ (ТАК ПОСАДА АДМІНІСТРАТИВНА, АЛЕ НЕ КЕРІВНА). ЗНАЄШ НІМЕЦЬКУ - ПРИХОДЬ, АЛЕ НЕ ТАК ІЗ СЛОВНИКОМ, БО СПІВБЕСІДА БУДЕ З НІМЦЕМ НА НІМЕЦЬКІЙ.

УМОВИ ДЛЯ ПРАЦІ НАЙКРАЩІ, НІ НА ОДНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ НЕ МАЄ ТАКИХ УМОВ: НІ САНІТАРНИХ, НІ ПОБУТОВИХ.

ТАК, НЕ ЛЕГКО ПРОСТОЯТИ НА НОГАХ 8 ГОДИН, АЛЕ Є ПЕРЕРВИ, Є ОБІД, ТА Й НІХТО ВАС НЕ ПРИВЯЗУЄ ДО РОБОЧОГО МІСЦЯ.

ТОМУ НЕЗНАЮЧИ ДЕТАЛЕЙ НЕ "КУДКУДАХТАЙТЕ", ПРИЙДІТЬ, ПОПРАЦЮЙТЕ З МІСЯЦЬ, ОТРИМАЙТЕ ЗАРПЛАТУ, А ТОДІ ПИШІТЬ.

ЧИ ВИ ХОЧЕТЕ ЯК УСЮДИ, ДАВ В "КИШЕНЮ 3-И ЗАРПЛАТИ - І ТИ НА ДЕРЖ. СЛУЖБІ, СИДИШ І ПАСЯНС РОЗКЛАДАЄШ". ???
Олег пише:
Ernesto, інтересно скільки власник би заплатив в Польші чи в Німетчині за це людям? Просто дурних знайшли та заробляют.

їм там зараз не вигідно працювати, тому вони перевозять свої желізяки тимчасово сюди, а років через 10-15 перевезуть кудись в Тайланд, Камбоджу чи Зімбабве, де за 50 долярів в місяць будуть крутити дротики)
Мене відправив туди центр зайнятості . Був тіпа на співбесіді, заповнив анкету. Маю 5 років трудового стажу за освітою я радіомеханік. Поводили нас по цехах і написали відмову в тому листі з біржі. та сказали шо то нічого і можете приходити на стажування в цех. Я канєшно приніс ту відмову в центр зайнатості і забив на той електро-контакт. Бо з зарплатою в 1500 гривень цілий день (ніч) горбитись за столом мені такого нах ненада... Хотя якби вони не написали ту відмову самі то я може ше й прийшов, тому підбір кадрів і персоналу невдала, їм просто впадло нормально заповнити те направлення з біржі. легше поставити птічку шо я сам відмовився, хоча це було не так! Ше замітив шо в цехах майже одні жінки. чоловіки лише на компютері де провіряютьі сортують той кабель...
Grafit пише:
та сказали шо то нічого і можете приходити на стажування в цех
классика жанру

Grafit пише:
з зарплатою в 1500 гривень цілий день (ніч) горбитись
ужос

Grafit пише:
їм просто впадло нормально заповнити те направлення з біржі. легше поставити птічку шо я сам відмовився, хоча це було не так!
підстава
Робота дійсно важка та мало платять. Тут бачу багато хто з працюючих на "верхах" писав
Порада їм: не п.... діть, а змінюйте щось для того щоб людям хотілось там працювати та затриматись на довше ніж на навчання чи на місяць.

P.S. Влаштуйте людям розвіз до і після роботи, а не "розвод". Як на мене то вісім годин на ногах (вйо і вйо) за багато.
А там ппрофспілка є незалежна?
Ну ви даєте панове...)) Автобуси з довозкою хочете, коврики з лами під ноги щоб у цеху камфортней стоялося... Ви на землю спустіться. Є фірма, пропонує умови - кому підходить працює, кому ні іде на юх. Засновуйте свою фірму і умови наладжуйте, і ми подивимося , що ви купите за перший зароблений мільйон - шубу норкову і джип (собі) чи робочим зарплату піднімете)).

Також раджу почитати - http://reporter.delfi.ua/news/reporter/skandalnaya-statya-predprinimatelya-pochemu-ya-nikogda-ne-vozmu-vas-na-rabotu.d?id=1608651

додано через 53 хвилини 27 секунд:

Олег пише:

Не, Вас німці на носілках носити будуть і опахалом мух відганяти. Кого хвилюють Ваші проблеми, робота з 8 до 17.

додано через 3 хвилини 35 секунд:

tommy пише:
А там ппрофспілка є незалежна?

Звичайно незалежна, йопрст... Незалежна стосовно прийняття рішень... І умов колективного договору, якщо він є.

додано через 7 хвилин 44 секунди:

Grafit пише:
їм там зараз не вигідно працювати, тому вони перевозять свої желізяки тимчасово сюди, а років через 10-15 перевезуть кудись в Тайланд, Камбоджу чи Зімбабве, де за 50 долярів в місяць будуть крутити дротики)

і правильно зроблять, на то і власники бізнесу, щоб робити як вважають за потрібне.

А ми всі праведні золочівяни будемо блеать стогнати як там зле і там хреново. Не подобається - не влаштовуйтесь
"Автобуси "- це довіз людей які хуячуть вісім годин, після 00:00 год. і зранку.
і не треба тут про килимки і т. д.
Не знаєш то нашо ля ля! Умнік блеть
nevandr пише:
уячуть вісім годин,

а скільки б ти хотіів уячити? сто раз вже сказано:ученьє-свєт, а неучєньє-чуть свєт і на работу
tommy пише:

Звичайно незалежна, йопрст... Незалежна стосовно прийняття рішень... І умов колективного договору, якщо він є.

А він є той договір? Мені би було інтересно його почитати. Треба звернутися. або до роботодавця нехай би дав очитати, або у відділ соціальної політики та праці Золочівської РДА.
довіз існує: Вороняки, Гончарівка, Зозулі, Сасів, Вільшаниця о 06.45 та 23.30

і ще буде, при умові, що з села не менше 5 людей

а на рахунок заробітньої плати, то не 1500, а скільки заробите, оскільки оплата праці залежить від Вашої продуктивності

а ще є премії: за присутність, якість та продуктивність.

а також доплати на перших три місяця роботи.
А ше мячик дадуть, фломастіри і на карі електричній поїздити...

Я просто пробую всім возмущьйонним товаріщам пояснити, що від Аляски і до Японії існує 1 єдине правило - хто девушку поіт і корміт тот ейо і танцевать будет. Прийшов на роботу у тебе 3 варіанти: 1. Прийняти правила і працювати. 2. Не прийняти і піти на фік с пляжа. 3. Стати генеральним директором і зробити свої правила (не забувати про показники фінансові для акціонерів). Читайте Джека Уелча.
не знаю про автобуси і т. п., то брехати не буду, але точно сказати можу одне..... мій брат ходив і на навчання 3 тижні (не знали, де його притикнути) і потім пощастило лишитися там (решті набраної і "навченої" групи культурно подякували і сказали, шо передзвонять )....
то за місяць щоденної роботи, крім неділі, заплатили 600 грн.... а тепер за січень дали 120 грн авансу..... або вони нагло обраховують людей, або

так чи інакше, він звільняється(( не хоче з ними мати справи......
як на мене, за такі гроші ліпше в хаті сидіти))[/i]
Хоча б хтось напише щось позитивне про зе завєдєніє чи ні?
tommy пише:
А ше мячик дадуть, фломастіри і на карі електричній поїздити...

Я просто пробую всім возмущьйонним товаріщам пояснити, що від Аляски і до Японії існує 1 єдине правило - хто девушку поіт і корміт тот ейо і танцевать будет. Прийшов на роботу у тебе 3 варіанти: 1. Прийняти правила і працювати. 2. Не прийняти і піти на фік с пляжа. 3. Стати генеральним директором і зробити свої правила (не забувати про показники фінансові для акціонерів). Читайте Джека Уелча.

А ше наш юний капіталісте не забувай, що від Аляски і до Японії існує така штука, як в один день люди просто перестануть працювати і власники бізнесу погодяться піднести зарплату, бо понесуть серйозні збитки) Реально якщо обєднаються і забастовочку замутять, то думаю з/п до двох з половиною тисяч хохло-долярів собі завоюють в буржуїв чужоземних. Так, що вихід в буржуя один - набирати людей, які будуть радіти роботі, як ті, що на відеороликах сталінської епохи) або вже пи_дувати на__й в Зімбабве)
Доброго дня, я от працюю на заводі ЕКУ м, Перемишлян, почитавше все ваше можна зробити висновки що що в вам що в нас дирекція напросто використовуе нас, вони не дораховують проценти робочий час, якщо нема роботи вони заставляють віпрацьовувати той день хоча по закону нам мають оплатити 75%, я з вищою освітою технічна спеціальність працюю простим монтером уже 2 роки , при проходженні співбесіди мене запевняли що з часом мене переведуть в інженери, но пройшло до не давна 2 роки і появилась ваканція але мені нічого там не засвітили тому-що в нас діе такий закон ""кум брат сват і т, д"" працюють на тих ваканціях, кажете що такого не може бути ось приклад народ працював по пару років ну і я сам так прийшов до нас монтер так він місяць попрацював і став контролером головне освіта в нього геодезист і сільске господарство, як ви скажете е справедливісь ? ну це ще таке вони думають що зможуть народ під себе підстрояти но це не так їхній здоровий сон залежить від нас нажаль вони того не збагнуть, можна багато ще чого перерахувати но мабуть і ви самі знаете що там і дочого вже е
цікаво от як ти попав на цей форум? з перемишлян
дещо шукав і натрапив на це))
зонаеку пише:
цікаво от як ти попав на цей форум? з перемишлян

а що цей сайт під грифом "Х"
A який графік роботи робітників на ЕКУ, зокрема порядок чергування змін (щоденно?). Там вище по темі йдеться що треба "шпрехен зі дойч" із керівніцтвом говорити, а шпрехен зі інгліш? Крім того який стосунок мають перемишляни до золочева? Це було б дивно якби питали що має перемишль до цього. А перемишляни-центр представництва цієї німецької фірми.
простих робочих 2 зміни 07,00-15,30 15,30-00,00, начальство з 09,00-18,00. стосунки з начальством тяжкі народ звільяется через це, неможливо працювати посилають куда хочуть і як хочуть можуть в 3 зміну послати і через 8 годин викликати в 2 зміну,,, вони хочуть показати що народ це ніхто нажаль помиляються вони, керівництво те саме що і в вас ГАврильчик,
Хлопці зробіть Вільну профспілку на підприємстві!!!! 2 забастовки і все буде ОК!!!
просто народ прифуїв. люди забули шо таке працювати. держава розбалувала людей до краю.
не подобаються умови-нах с пляжу. йдіт на базар тогрувати-там графік кльовий

додано через 1 хвилину 55 секунд:

а про перемишляни-та просто слабо віриться шоп випадково хтось попав сюди це так як з синтипоном-треба обісрати. незрозуміло нащо, чому-просто треба
Спитаюся інакше: скільки всього змін(годин) працює в середньому на місяць працівник (хоча при такій ситуації і використанні телефонного режиму це очевидно не так важиливо). Ви говорите про третю зміну але у вас сказано лише про дві. Тобто якогось порядку в робочому режимі немає? (вот на аналог. -там зміни черг. 7-14-22 год; а тут цікаво як місцеві додому добир. о 12 год ночі).
Васілій пише:
просто народ прифуїв. люди забули шо таке працювати. держава розбалувала людей до краю.
не подобаються умови-нах с пляжу. йдіт на базар тогрувати-там графік кльовий

Вася а як на рахунок своїх прав? Що їх вже не треба знати, тупо пахати і все? А от народ наш не прифуїв, він просто побачив що за границею можна більше заробляти і все.
Хлопці зробіть Вільну профспілку на підприємстві!!!! 2 забастовки і все буде ОК!!!Олег

робили активних попросили звільнитись, от і весь смсл
Олег пише:
Хлопці зробіть Вільну профспілку на підприємстві!!!! 2 забастовки і все буде ОК!!!

http://kvpu.org.ua/uk/ зайдіть сюда зареєструйтися, вам вишлють всі потрібні документи для реєстрації профспілки. Хлопці ви щось забулис я вам вже нічого ніхто так просто не дасть, або починайте відстоювати свої права, або не стогніть і зігніться та працюйте, може ще розраховуватися з роботи. Немає чого тут плакати.
зонаеку, а вони дураки що розрахувалися, на рахунок цієї справи я би міх багато що розповісти, перед тим як таке робити треба проконсультувактися. Можу надати такі документи, пиши в лічку.
Олег пише:
А от народ наш не прифуїв, він просто побачив що за границею можна більше заробляти і все.

за кордоном в першу чергу треба більше працювати. виросло ціле покоління , яке ніколи не працювало на нормальних підприємствах. вони поняття не мають шо таке трудова дисципліна, корпоративна етика. їхні уявлення про працю сформоване зомбоящиком.
нічого надзвичайного на еку не вимагають. звичайна робота.
Хотів ви повернутися до сусіднього р-н центру де здається і є ц. Офіс ЕКУ. Чому на роботу приймають лише до золочева?. Чи у перемишлянах дуже мало працівників працює, так сказати для галочки. І якісь контакти до вашого заводу в перемишлянах є, а то в інтернеті лише моб. телефон. Робочий графік такий самий як у золочеві?
Вася правий стовідсотково! Звичайна чорна робота. Правда платять набагато менше, ніж в самій бідній Греції чи Португалії.
Та й під лежачий камінь - хто на шо вчився. Тобто, недовольний - протестуй, не вмієш працювати - вчися, не хочеш працювати - вчися краще.
Цитата:
Правда платять набагато менше, ніж в самій бідній Греції чи Португалії.

А чого тоді тут відкривати виробництво. Все відповідно ринку праці.

А як не хочеш працювати то туди точно нема чого йти.
Відкрию всім очі!!!
1. Почну з зарплати: зарплата не відповідає важкості праці (але що ж зробиш ТзОВ і не забуваєм що ми живемо в Україні); якщо на ЕКУ зарплата 1500 грн , то представте собі, що в Чехії той самий працівник получає 1000 Є. Продуктивність я кожного дня собі рахую, бо повірте вони часто роблять помилки і ваші гроші пропадають.
2. Доплата в перші 3 місяці: брехня одним словом-на конвеєрі найважче заробити гроші (продуктивність), бо там ти залежиш від праці інших, так там щей доплати відмінили; в перший місяць я мав получити 60% доплати, а получив 20%- з цим питанням я звертався не траз до начальства, в результаті мені обіцяли виплатити ці прпоценти поступово. Я повірив і чекав до останнього місяця, пішов до людини, яка вівдповідає за доплати і це його слова:"Доплати не є обовязковими, якщо працівник встигає на 100% продуктивності, і сказав шо мені тих процентів поступово не виплатять". Але мені не було би так обідно, адже працівник який парцював на тому ж місці щой я отримав 60% при 100% продуктивності, а я ні(питання навіщо тоді я так напрягався, робив би собі на 50% і получив би 60% доплати). От вам і начальство.
3. Прийом і подальша праця: я інженер, працюю монтером-пішов сам, пройшов навчання, подзвонили, і я працюю. Але й тут багато працівників йдуть на роботу по знайомству, хоча знають дуже мало і я тому переконався(і не кажіть, що власники німці, то має бути все чесно-брехня).
Далі буде.....)))
Останнім часом люди почали звільнятися-чому? бо по-перше-інколи немає роботи, а простій ніхто не хоче підписувати(хоча простій оплачується 75% від ставки); по-друге-хто має високу продуктивність - не доплачують нічого, а хто низьку доплачують проценти, тобто виходить на одне й те саме, то чому тоді нарпрягатися. Повірте, вони роблять все для того, щоб ви не мали на руки більше, ніж 1600-1700 грн.
Цехи зимою мало провітрюються(не првітрюються взагалі, хіба коли двері відкриваються), велика сухість повітря.
Того місяця мені знову недоплатили. Відпускні-прийшло на картку 57 грн, а на табіліграмці в мене було написано 69 грн - питання - а де 12 грн поділося?
nazarmw пише:
Відпускні-прийшло на картку 57 грн, а на табіліграмці в мене було написано 69 грн - питання - а де 12 грн поділося?

клоун, ти чо тут сі питаєш? биреш табіліграмку в зуби і валиш в бухалтерію-там тобі всьо пояснять.
не влаштовують тебе умови оплати-нашо ти там працюєш? капіталізм-ніхто тобі нічим не зобовязаний. як до сих пір до народу це ше не дійшло?
держава має помогти немічним-решта мають виживати самі, відповідно до своїх талантів
шановний Назарко, дуже прошу писати імена тих начальників, які відмовляються платити надбавки на одиночні робочі місця!
і ще, ти пішов не до того, можливо потрібно було іти вище.

додано через 1 хвилину 21 секунду:

Цитата:
Відпускні-прийшло на картку 57 грн, а на табіліграмці в мене було написано 69 грн - питання - а де 12 грн поділося?

а податки ти врахував?
відпустка теж оподатковується!
ВасілійКлоун напевно ти, бо я "сі" не питав, а розказував. Читай уважніше - в мене не написано, що мене не влаштовують умови оплати!!!!