Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Електроконтакт - Україна - дарунок жителям від німців?

Автор Повідомлення
nazarmw пише:
Останнім часом люди почали звільнятися-чому? бо по-перше-інколи немає роботи, а простій ніхто не хоче підписувати(хоча простій оплачується 75% від ставки);

Стаття 111. Порядок оплати праці при невиконанні
норм виробітку

При невиконанні норм виробітку не з вини працівника оплата
провадиться за фактично виконану роботу. Місячна заробітна плата в
цьому разі не може бути нижчою від двох третин тарифної ставки
встановленого йому розряду (окладу). При невиконанні норм
виробітку з вини працівника оплата провадиться відповідно до
виконаної роботи.
{ Стаття 111 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 5938-11
від 27.05.88; Законом N 871-12 від 20.03.91 }
Васілій пише:
клоун, ти чо тут сі питаєш? биреш табіліграмку в зуби і валиш в бухалтерію-там тобі всьо пояснять.
не влаштовують тебе умови оплати-нашо ти там працюєш? капіталізм-ніхто тобі нічим не зобовязаний. як до сих пір до народу це ше не дійшло?

Вася за границею профсоюзи е. Взяли хлопці плакати і давай пікетувати РДА, або перекрили вхід на завод. О то є діло, паро раз так зробили і все ок. А стогнати не треба, на барикади і закони вчити
http://proglaw.info/k08.html
а при чім ту ващє РДА?
пікетувати? та вперьйод
Васілій пише:
а при чім ту ващє РДА?

Та кого хочеш, хоть РДА чи Районну раду., аби резонанс був.
Всіх людей з м. Золчева запрошуемо на Електроконтакт-Україна-Золочів! працювати на німців і на тих *** які сидять в кабінетах і нічого нероблять *** і ***...... хто таких набирае людей керувати таким виробницством сосунків і малолеток! корупція у Золочеві процвітае....

додано через 16 хвилин 33 секунди:

А особливо керівницство в голові директора.......... він взагалі не директор а булька на воді.... безкультурна, непрофесійна брехлива людина ! Люди про нього багато що говорять............ почитайе у коментарях про цей нещасний Електроконтакт-Золочів-дарунок жителям від німців! Бугалтерія надурюе на табеліграмках... норми завишені і незрозумілі.... обладнення і станки застарілі.... обіцяють золоті гори... люди приходять і втікають... або взагалі зразу ідуть!!!!!! Ніхто нехоче туда іти, але деяким людям нікуда діватися мусять робити як на німцях у 1941році. То неробота а дешева робоча сила! Якщо хочиш робити на директора і на його братство і на німців... іди на Електроконтакт і записуйся в перші ряди добовольцем!!!!!
cantana, створюйте профспілку, чого ви броїтеся? Починайте захищати свої інтереси, на нас тупо роблять гроші!!
>>cantana

А ви, шановний, краще б писати навчилися і української граматики, бо поки дочитав, голова почала боліти... Яблакі на снегу ггггг....
контакт
Цитата:
А ви, шановний, краще б писати навчилися і української граматики, бо поки дочитав, голова почала боліти... Яблакі на снегу ггггг....

Яка різниця - зато написана ПРАВДА!!! Нехай Вас, шановний, болить голова не від того як написано, а ЩО!!!! Бо така в нас корумпована система! Обдиравловка, намахаловка.... Одним словом, СЛАВА УКРАЇНІ, таваріщі!
Думаю, ви повністю праві.
після нового року на цьому заводі почалися масові безпідставні звільнення працівників. Як ось наприклад я працював на проекті опель із 80% продуктивністю п’ять місяців. За цей час я здобув допуск на 9 кроків виробництва, що не є мало. Звільнили лише за те, що я не вийшов в суботу на роботу. Типу відробляти за 8 січня, яке нам зробили вихідним, повідомили в четвер . Хоча в суботу на підприємстві вихідний і повинен бути наказ якщо виходиш в суботу і в ньому потрібно розписатися і повина бути подвійна оплата. Нічого такого не було . Я повідомив усно старшому бригадиру зміни і комплектувальника , що я не зможу вийти оскільки маю свої справи. Та ще й в неділю знову на роботу в 3 зміну. На другий тиждень після нічної зміни попросили залишитися до 9 години . щоб написав пояснюючу чому мене не було. Написав і вже в кінці тижня мені повідомили що, або я пишу сам заяву на звільнення заднім 8 числом, або мене розраховують по статті. 22 січня я був звільнений. Хоча одного разу коли я працював в 1 зміну і приїзджав аудит (перевірка) з Німеччнини, мене керівництво попросило залишитися ще на 2 зміну. І я погодився, так я цілу другу зміну не відпрацював, але успішно попрацював більше 4 годин і в 2 зміні звичайно в робочому листку я написав стандартні 480 хвилин робочого часу. Коли я пішов проситися до пана Гаврильчика щоб мене не звільняв. Він мені відповів що йому таких працівників не треба і навіть не хотів мене слухати. Я йому нагадав, що одного разу я послухався керівництво і пішов їм на зустріч лишився ще на 2 зміну коли була перевірка. Та я нічого у відповідь від нього не почув , лише вийдіть з кабінету не займайте мій час. Норми на виробництво деяких кроків є завищені і є такі які взагалі неможливо виконати. Тобто людей просто на просто використовують як дешеву робочу силу! Мені недавно повідомили , що керівник Золочівського «Електроконтакту» пан Гаврильчик Андрій Васильович ходить і просить написати заяву на звільнення за власним бажанням тим людям , які на його думку порушують правильність процеса виробництва, тобто навіть не правильно тримають в руках роз’єми, неправильно на його думку монтують заглушки, контакти у роз’єм , тощо! Ніяких доган, ніякого перенавчання, а просто виганяють на вулицю людей. Є слух що слідуючими будуть в черзі на звільнення люди в яких мала продуктивність. На даний час звільнено понад 40-60 осіб і звільнення тривають і надалі. На роботу набирають , але нігде не працевлаштовують. Люди дурно ходять на тиждень безкоштовного навчання. Звільнених людей не заміняють новими працівниками
Grafit, я хотів запитати в вас. чи є профспілка на даному виробництві? Також до мене дзвонили від Електроконтакту про те що інформація на сайті є не правдивою і це є все слухи. На моє питання чи є у вас профсоюзи сказали що є!! Тепер я про це сумніваюся. Отже тим людям, які там працюють треба створити профспілку але не "кишенькову", а вільну. від КВП України. Отже звільни вас немає право ніхто без згоди на це профкому, якщо звільнення проводять за ст. 40 п.1.2 КЗпП України. Отже, люди самі виноваті в тому що бояться та є не дружними Всім охочим я можу надати всю інформацію по методології створення профспілки і також провести симінар де розкажу як створити, зареєструвати організацію, коли ви би знали люди що ви втрачаєте, не вміючи себе захистити, ви б самі не повірили собі!!! Все що я написав тут перейшов на свому прикладі, що можу підтвердити при зустрічі з охочими людьми. Хто хоче зімно зв"язатися пишіть на скайп Coba_oleg
Олег пише:
чи є профспілка на даному виробництві?

Наскільки мені відомо то немає. Є щось друге, як називається вже забув. Типу людина яка відповідає за подарки на 8 березня і на новий рік . Но то не профспілка точно.
Олег пише:
Також до мене дзвонили від Електроконтакту про те що інформація на сайті є не правдивою і це є все слухи.

Ну я і не сумнівався... Ніхто вам не признається в тому. Але якби звільняли по 1-2 кожного місяця, тоді б це можна було приховати. А коли мова йде за 40 людей звільнених за власним бажанням в лапках. То таку інформацію просто неможливо приховати... Та й смисл мені брехати. Я ж не зареєструвався тут тільки , щоб написати це. Все таки на форумі сиджу 5 років
Олег пише:
Всім охочим я можу надати всю інформацію по методології створення профспілки і також провести симінар де розкажу як створити, зареєструвати організацію, коли ви би знали люди що ви втрачаєте, не вміючи себе захистити, ви б самі не повірили собі!!!

Знаю, тільки толку не буде ніякого. Так як все одно з тим рівнем корупції і залякуванням яка є в нашій країні, нічого профспілка не добється і так. Доречі довелося побути свого часу пів року головою профспілки на одному державному підприємстві...
Так поки люди не будуть дружними. профспілки нічого не вирішують. ну я думаю коли би на підприємстві відбувся страйк, перекрили би вулицю. Я гарантую що би щось змінилося! Я думаю в кращу сторону. А в принципі я не знаю.
Grafit пише:
Знаю, тільки толку не буде ніякого. Так як все одно з тим рівнем корупції і залякуванням яка є в нашій країні, нічого профспілка не добється і так. Доречі довелося побути свого часу пів року головою профспілки на одному державному підприємстві... Правда моя робота більше закладалась взяти чекову книжку і печатку , піти в банк взяти готівку, щоб купити подарки

Більшіть людей незнає своїх прав, вот в чому біда, що не хочуть і знати що вони їх мають! на 8 березня подаки дають фонди, на які відчисляють гроші з зарплати.
Олег пише:
Так поки люди не будуть дружними. профспілки нічого не вирішують. ну я думаю коли би на підприємстві відбувся страйк, перекрили би вулицю. Я гарантую що би щось змінилося! Я думаю в кращу сторону. А в принципі я не знаю.

Ой раджу вам якщо ви не маєте роботи піти на той завод хотя б на 1 місяць, щоб побувати в тій аурі. Ну щоб все зрозуміти з середини. Люди бояться щось міняти і відстоювати певні свої інтереси. За це окреме дякую як комплектувальникам , так і старшим бригадирам зміни. Не подобається звільняєшся. Я зовсім не жалію, що сталося , що мене там більше нема. В мене почалось зовсім інше життя , робота. Єдине то , за чим сумую то за колективом. А все вище написане правда.
Grafit я не вірю ?! Що би не 3-5 людей які би не боялися нічого найшлося. Я гарантую коли би зробити страйк з пресою і ще підключити туда паро партій наших. Все вісвітлити на ТВ і в Ютубі. То би було жарко!! Залучити Примирчу комісію при Верховні раді України та Інспекцію праці. Резонанс би був !!!!!
До слова коли в Лікрню приїхала Інспекція праці з Києва то було жарко. Звільнили Шваба та Баландюка з роботи. Докумантами можу свої слова підтвердити.
Олег пише:
я не вірю ?! Що би не 3-5 людей які би не боялися нічого найшлося. Я гарантую коли би зробити страйк з пресою і ще підключити туда паро партій наших. Все вісвітлити на ТВ і в Ютубі. То би було жарко!! Залучити Примирчу комісію при Верховні раді України та Інспекцію праці. Резонанс би був !!!!!

Я зрозумів. Тільки мені то вже все одно. а вот телебачення не помішало. я вже написав статтю в Тві. І ЗІК. Може когось зацікавить.
В даному випадку тільки страйк і профспілка зможе керівництво задуматися над проблемами, які там створилися!!!
І прошу запам"ятати що людям які будуть срайкувати нічого не буде!!! В тому випадку коли все буде організовано від профспілкової організації.
Нікого твоя стаття не зацікавить. Я так думаю їх цікавить матеріал, який має характер новин або скандалів.
bam пише:
Нікого твоя стаття не зацікавить. Я так думаю їх цікавить матеріал, який має характер новин або скандалів.

Якби трасу перекрили на 1 день все би їх цікавило аш бігом. Помиляєшся ти, де можна мати якісь гроші з чого. все знайдуться люди що схочуть їх взяти. Любий скандал це гроші і непогані.
B мене таке питання: можливо досить наївне. Чи можливо на основі заяви підкоригувати графік роботи оскільки немає доїзду хоча б на годину. Хоча тут ще питання в графіку (мене цікавлять перемишляни): в золочеві приблизно здається 6:30-15:30-00:00 (чергування напевно йде по тижням)?
Якщо конвеєрний метод роботи то не можливо
Так там конвеєрний метод завжди і всюди?
В даному випадку, не можливим зміни в графіку вводити тільки відносно однієї людини, в таких справах має бути профспілка, яка має узгодити зміни в роботи, перерви на відпочинок. і тд..
Мене відправив туди центр зайнятості . Був тіпа на співбесіді, заповнив анкету. Маю 5 років трудового стажу за освітою я радіомеханік. Поводили нас по цехах і написали відмову в тому листі з біржі. та сказали шо то нічого і можете приходити на стажування в цех. Я канєшно приніс ту відмову в центр зайнатості і забив на той електро-контакт. Бо з зарплатою в 1500 гривень цілий день (ніч) горбитись за столом мені такого нах ненада... Хотя якби вони не написали ту відмову самі то я може ше й прийшов, тому підбір кадрів і персоналу невдала, їм просто впадло нормально заповнити те направлення з біржі. легше поставити птічку шо я сам відмовився, хоча це було не так! Ше замітив шо в цехах майже одні жінки. чоловіки лише на компютері де провіряютьі сортують той кабель...
Отже поки немає профспілки вільної доти нічого не буде!!!!!!!!