Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Соціальні магазини

Автор Повідомлення
Соціальні магазини
Довкола ми тепер бачимо дивні назви "Сціальні вікна", "Соціальний хліб", "Соціальна реклама". Або це можна назвати іншими словами "Хліб для бідних", Вікна для бідних", "Реклама для бідних". Як словесно влада замасковує від людей правду пр зубожіння народу.
Олег пише:
"Реклама для бідних".
=
Олег пише:
"Соціальна реклама"

ти олезю тупий як відро
Васілій пише:
ти олезю тупий як відро

Давай поясни чого і дай свою версію назви "соціальні"7
Цитата:
Закон України «Про рекламу» говорить, що соціальна реклама — це інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.

http://jeynews.com.ua/articles/d8/851
А "соціальний хліб! і т. д..
ти читай шо я писав. і не приписуй мені того шо я не писав

додано через 12 хвилин 45 секунд:

соціальна ціна-це олезю ціна, яку регулює держава на товари з обмеженого списку.
а золочівські соціальні ціни-це всякий дешевий непотріб. і до держави вони не мають ніякого відношення.
Васілій пише:
держава на товари з обмеженого списку

А що таке обмежений список, які товари входять в цей список та які групи населення точніше з яким рівнем хоходів, входять до цієї категорії?

P.S. Наприклад до товарів які входять в так звану "корзину" в інших країнах входять карточки поповнення мобільного телефону, а нас того немає. Наші пенсіонери не дзвонять нікуда.