Золочів Плюс
Форум міста Золочів

3D панорами

Чи потрібно Золочеву 3D тур?
Так 70%   7
Ні 10%   1
Мені байдуже 20%   2
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
3D панорами
Хочу запропонувати вашій увазі деякі панорамки, правда це флешки тому тут виставити не можу, даю посилання http://gallery.3dplus.com.ua/ (поки що тільки церкви), цікаві ваші коментарі. Зараз працюємо над туром по замку, є ще така ідея - 3D тур вулицями Золочева, але стоїть питання чи потрібно це жителям, так як фінансувати цей проект ніхто не буде то не хотілось би робити марну роботу.
Сподобалось. Потрібно.
Не хватає кнопки "на повний екран". На новіших флешках є, но вроді неробочі..
Кнопочки зроблю пізніше, небуло часу, а на повний екран можна тут подивитись http://3dplus.com.ua/?page_id=49
Дійсно. Цей проект навряд чи хто коли небудь буде фінансувати
Але це зовсім не означає, що робота буде марною! От уяви собі, якби такими критеріями міркував, скажімо, Шевченко. "... от напишу ще пару рядочків, ще троха грошенят зароблю..." Де би тепер українство брало свої початки?
Це все я розумію, але жити теж на шось потрібно! І тим більше що ми і так багато чого робимо безкорисно, ну і ціни в нас теж на порядок нижче, навіть на 3 порядки А на 3D тур Золочевом ми і так не розраховуємо отримати якусь фінансову підтримку.
Maverick пише:
ну і ціни в нас теж на порядок нижче, навіть на 3 порядки

блін. ну маладьож тепер зовсім сі не хоче вчити. на порядок-це в 10 раз. на три порядки-1000 раз. ну хоч троха тре думати
а по панорамах-дитяча забавка. хороші художні фото дають набагато більший єфект. а це-пластмаса
Ну математику я вчив приблизно 6-7 семестрів: вишка, мат аналіз, мат статистика, дискретна математика і тд. всього 9 предметів... а про 3 порядки це так до слова... ну а про художність: наприклад церква Св. Миколая складається з 90 окремих хороших художніх фотографій, і кожна з них заслуговує уваги, а в поєднанні ці фото просто дають загальну картинку... Ну і просто неприємно коли твою роботу називають "пластмаса"
Maverick пише:
Ну і просто неприємно коли твою роботу називають "пластмаса"

ну а чо ти такий абідчівий. ну бо воно так і виглядає. переглянув раз-і забув. не торкає.
я ж теж маю право висловити свою думку хоча купа народу буде заломувати руки і казати -ВАУУУУ
Maverick пише:
з 90 окремих хороших художніх фотографій

не художніх, скоріше документальніх. різницю між фоткою на паспорт і фотопортретом відчуваєш?
сумно шо скоро все буде таке-3де, панорама, мегапікселі....
Ну на рахунок художніх я загнув трохи, але фотки справді заслуговують уваги. Думаю сперечатись чи панорама це гарно чи негарно нема сенсу, комусь подобається кому ні, але змиритись з тим що це також мистецтво, хоть і сучасне але мистецтво, потрібно...
Maverick пише:
але стоїть питання чи потрібно це жителям, так як фінансувати цей проект ніхто не буде

якби допустім мерія виділила на це бюджетні гроші-то я був би категорично проти. а так-робіть собі шо хочете. особисто мені такі проекти не цікаві
А що будуть показувати в місті? О я знаю що показати, починсйте від смітників і до замку. який треба ремонтувати. Я би на таке грошей не дав, тому показувати нема що!!!
Ну взагаліто я грошей тут нівкого непросив, тимбільше у мерії просто цікаво чи комусь це потрібно! А на рахунок смітників - не можна бачити все у поганому світлі, в нас дуже гарне місто, і в ньому є що показати, не тільки смітники і замок!
Я тільки за, дуже сподобались, Жаль шо не можна розмістити на google maps
Maverick пише:
Ну взагаліто я грошей тут нівкого непросив, тимбільше у мерії просто цікаво чи комусь це потрібно! А на рахунок смітників - не можна бачити все у поганому світлі, в нас дуже гарне місто, і в ньому є що показати, не тільки смітники і замок!

А що в місті крім церков є показувати? Ну скажи мені що? Парк віддиху є, чи озеро з атракціонами, ну що?
P.S. На рахунок того що Гриньків пообкошував все довкола, менш більш привів в порядок "зелену зону" то так, молодець.
Єх, чому я, людина з півдня України, повинен розказувати золочівянам де в місті є гарні місця. Можливо просто потрібно навчитись помічати не тільки смітники і проколи влади..? Якщо помічати тільки негативне то недовго і звихнутись. Напевно потрібно створити ще одну тему: "Хто вважає Золочів гарним містом?" Ну і ще одне, я вважаю що на фотофорумі повинно йтись про мистецтво, і непотрібно сюди смітники і політику приплітати
P. S. На Гугл мапс панорамки можна додати, просто потрібно виділити на це час.
Maverick пише:
що на фотофорумі повинно йтись про мистецтво

ваші панорами не мають ніякого відношення до мистецтва. це скоріше документ, протокол
Maverick пише:
але змиритись з тим що це також мистецтво, хоть і сучасне але мистецтво, потрібно...
ну тоді і дошка оголошень артоб"єкт
Васілій, шось ти нині вооопшє не в гуморі. Мені, наприклад, дуже сподобалися панорами.
Ага, і цифрова фотографія це просто набір 0 та 1, а вот плівка - мистецтво! А про кіно я взагалі мовчу! Неможу зрозуміти чому одна фотографія це мистецтво, а кілька фоток це вже
Васілій пише:
документ, протокол
Maverick пише:
Неможу зрозуміти чому одна фотографія це мистецтво, а кілька фоток це вже

фотка на паспорт і портрет. разніцу улавліваіш, да? якшо нє-ну то я не дохтор
Альонка пише:
Мені, наприклад, дуже сподобалися панорами

ти ще раз будеш їх переглядати?
Maverick, ну давай вже розказуй де ті місця в Золочеві? А то я вже неможу їх побачити через ту кризу.
Ок Васілій, спеціально для Вас буду виставляти не закручені панорами, а у форматі JPEG.
Олег, коли Ви останній раз гуляли по місті? Не в центрі, а просто вуличками. Навіть на окраїнах збереглись деякі цікаві будівлі...
Я гуляю кожен день і бачу що ті будівлі хочуть реставрації і премонту. Знаю наше містечко дуже гарне і потребує господарської руки. Ліпнина майже на всіх старовинних будівлях потребує ремонту. От коли би його відремонтували так воно дуже гарне.
І майже ті всі будівлі це приватна власність, так що винити потрібно тільки самих себе! Набагато легше поштукатурити і пофарбувати ніж реставрувати... Потрібна якась громадська організація, яка б зайнялась обліком старовинних будівель, потрібно залучати якісь фонди... але ж стоїть питання - де знайти людину яка побачивши гроші не почне їх красти, а пустить туди куди ці кошти виділялись??? А так реставрація це реально! Доречі за 20 років реставраційних робіт в Золочівському замку держава не сильно допомогла, все своїми силами...