Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зубара звинувачують у підробці документів. Нарешті

Автор Повідомлення
Зубара звинувачують у підробці документів. Нарешті...
На Львівщині колишнього голову Золочева звинувачують у підробці документів
Правоохоронці встановили, що колишній голова м. Золочів Володимир Зубар підробляв документи і зловживав службовим становищем, аби посприяти розширенню місцевого ринку.
Про це ЗІК повідомили у правоохоронних органах.
Злочини, скоєні у вересні 2009 року, виявили тільки зараз – 31 серпня. Зубар підписав завідомо неправдиве рішення виконкому Золочівської міськради щодо реконструкції та розширення ринку «Тернопільський» та укріплення річки Золочівки. Міліція підрахувала – міський голова своїми діями заподіяв державі шкоди на суму 44200 грн.
http://zik.ua/ua/news/2011/09/01/306625

Ага, і один з коментар звідти:
Цитата:
А землі під забудову без конкурсів? а кіоски на ім"я своєї "подружки"? а рішення, за які ніхто не голосував, а вони раптом вилізли "в дії"? а купа програних судів через недогляд і некомпетентність мера і іже з ним ? а інвестиційні пропозиції, які носилися і давалися за різні рішення? а погублені заяви людей, відверті гроші за відключення від центр. опалення? а оборудка зі старою аптекою, коли приміщення плавно перекочувало в руки місцевого "патріота" Наливайка?... і ще багато іншого, цікавого... Зате як наш Зубар виступав! Годину говорив, а про що - і не повториш. Вмів!

Отак. Скільки часу пройшло. Дойшло, називається..
І це тільки вершина айсберга.
Ну ладно, Зубар був трошки тупенький в тому ділі. А теперішні мудріші - піаряться позитивом, фіг підловиш. переглянеш інформаційні вісники місцевих рад - одні дифірамби хвалят..

додано через 58 секунд:

Тепер РУХ в місті символізують 2 меморіала: памятник Чорноволу і екс-голова В. Зубар
Ну з памятником ясно, а Зубара - шо, посадют?