Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Христоз головного мозга

Автор Повідомлення
Христоз головного мозга
Звідки беруться такі активні релігійні проповідники?
Імхо, вони ж повністю обезбашені - одна і та ж пісня на любий аргумент.
Починає доставляти, таке враження шо спілкуєшся з зомбі((
Це вони так спеціально чи їм просто скучно?

Вроді підходять під такий діагноз. Так воно чи ні?
Без образ, просто цікаво..
То є просто масовий психоз, який проджений людьми перед якимось страхом за свої гріхи, перед невідомим. А на тому мудрі люди роблять гроші. Тим і він вигідний. На тому роблять гроші і не малі. А тим Зомбі так і потрібно. То є звичайни біо матеріал, який треба використовувати в свою користь.
Фраза винесла: "Хотя попросите любого христозного назвать всех 12 апостолов, он пошлет вас на.. й.". І саме головне що дослівно це і зробить.

А взагалі колись комедія така була про Джея і Мовчазного Боба. Так от в цьому фільмі була така фраза(приблизно) "Коли я чую слово церква, то уявляю собі купу фанатиків ...".

додано через 8 хвилин 57 секунд:

згадав(гугл поміг), фільм називається "Догма", хто не бачив раджу.
не можу не погодитися з Олегом. Олег ти привильно сказав, що таким чином люди заробляють на інших гроші.
коли подивитися відео http://krasview.ru/video.
одразу видно, що даний проповідник робить із людей звичайну секту яка миксимум за 30-40 днів буде робити все що він скаже.
в чому там найперший прикол - алилуя. він це повторює постійно. інше він використовує масу. маса нічого не зможить зробити тому, що перебуває під виликим впливом інших. таким чином людина втрачає здатність тверезо думати в даній ситуації. з іншого вона не може думати про власну відповідальність. єдиним її аргументом буде (всі так робили, так сказав пастир або я є спасений а тобі бути в пеклі тому, що ти не пізнав Бога)
2. дуже сильно підкреслює свою роль. тобто саме він є тим, що має найбільший зв'язок з Богом. все інше є "блудні вівці". єдиний вихід в людини врятуватися - це зробити все те що скаже він. (треба гроші чи кридит) людина просто не розуміє, що попала в психологічну а як наслідок фізичну і матеріальну залежність в якій переможцем є лише "твій проповідник". люди не зможуть йому навіть заперечити не говорячи про критику. тому, що таким чином "вони викреслять себе із числа спасених" на жаль люди усвідомлюють, що їх обдурили коли їх хтось "вирве з болота в яке вони потрапили".
Ок, з цим розібрались. Спасибі за коменти, є ще значить адекватні люди.
Ну, з священниками ясно - це їхні бабки,

m@mont пише:
"блудні вівці"

А шо робити з продвинутою "вівцею", яка вбила собі в бошку, шо набиті на її лобі шишкі об церковну підлогу дають їй право "лічити" інших?
Нахер не пошлеш - воно тільки впевниться в своїй правоті і твоїй "грішності"
Спорити бесполєзно - твердолобе
Уникати - неефективно
Є рецепти?
alexis
не знаю чи я правильно тебе зрозумів (якщо ні то скажеш) але ти зараз говориш про наші "стовпи віри" - а саме наші дорогенькі бабушки. тут я тобі особисто можу порадити лише 3 речі.
1. як людина ставитися до з розумінням того, що певні "вірування" і вбивання собі чогось в голову сталося внаслідок того, що Церква завдяки СССР була 60 років в підпіллі. відповідно люди понавитворювали собі в голові бог знає чого. тут нічого не зробиш.
2. не звертати на таку людину жодної уваги. тому, що їм лише того треба щоб "пропіарити" себе. коли на неї ніхто не звертає увагу відповідно в такої людина починається певна "ломка". і вона сама буде когось чіпатися. коли вона побачить, що з цього нічого не виходить кинеться того діла або буде робити те само, але вже приватно не виносячи це на люди.
3. ставити їх на місце. коли ти є впевниним, що ти говориш згідно канонів Церкви просто цій бабці чи іншій сказати пару слів: "хто ти є такий. якщо можеш ліпше давай зроби" або "спустися на землю". ще краще показати їй це перед писком щоб вона бачила
коли ні 1, 2, 3 не помагає просто шли таку людину подальше або демонстративно йди і не обзивайся. повір власне здоров'я і нерви дорожчі чи забивати собі голову різними дурницями