Золочів Плюс
Форум міста Золочів

20 років незалежності

Автор Повідомлення
20 років незалежності
Що ми маємо за ті роки, на скільки українців стало менше? Практично все розікрали і вивезли з України. Все китайське, дальше що буде?
а далі буде ше гірше.... тут я впевнена на всі 100%. Хтось може сказати, шо я песимістично настроєна, хтось - шо я не патріотка.... але правда гірка, якою вона б не була.
Тему в смітник..., або дійсно обговорювати про 20 років незалежності.

Тут на форумі вже стільки тем, про те як все хреново...:
- Чого ми живем так погано? http://forum.zl.lviv.ua/topic1632.html
- Історія повторюється http://forum.zl.lviv.ua/topic1702.html
- Що зробила наша влада для населення після виборів? http://forum.zl.lviv.ua/topic261.html
- Чи повернуться заробітчани? http://forum.zl.lviv.ua/topic1180.html
- Інфляція перед виборами http://forum.zl.lviv.ua/topic1315.html
- Робочі місця і скільки вони коштують? http://forum.zl.lviv.ua/topic83.html
- Комунальні служби http://forum.zl.lviv.ua/topic508.html
- Ціни http://forum.zl.lviv.ua/topic791.html
і т. д. і т. п.
невже мало? Навіщо створювати ще одну???

І взагалі:
"Мы часто жалуемся на то, как много работаем, но, как правило, это не соответствует действительности. Для подобного явления используют специальный термин «рабочая инфляция», т. е. человек считает, что он перерабатывает, жалуется на это своим коллегам, тем самым вызывая эффект снежного кома, чем больше жалуется один сотрудник, тем больше, глядя на него, начинают жаловаться другие. Первый в свою очередь глядя на них еще более преувеличивает свои трудовые заслуги и т. д по нарастающей, что естественно не может не сказаться на продуктивности их работы."
Думаю, що те саме і з державою. Чим більше жалієшся що все погано, тим гірше стає.
Чого в Україні не винайшли мобійльного, скайпу, що ми такі дурні і двояшники?
"Що за 20 років світ дізнався про Україну, або В Києві три великі церкви і багато малих" http://gazeta.ua/articles/events-journal/395318
20 років тому сталася трагедія, яку ми помаленько вже починаємо бачити... а реально наслідки тої трагедії побачать і оцінять наші нащадки десь так через років 50-100... Тут ніякі війни і голодомори не зрівняються... судити вже можна по кількості населення - мінус 12 мільйонів жителів. Також можна спостерігати культурну і моральну деградацію нації, нав'язану капіталом, яка й приведе націю до вимирання в майбутньому.
За 20 років з України за доларову мокулатури вивезли все що могли, в очереді земля, яку заберуть за борги перед МВФ в людей.
Ernesto пише:
нащадки десь так через років 50-100

А їх не буде.
теж саме зараз з Росією
Олег пише:
в очереді земля, яку заберуть за борги перед МВФ в людей.

як ти вже затрахав, лузєррррррррр
З днем народження, Уркаїно!!!
Васілій пише:
як ти вже затрахав, лузєррррррррр
як сказав, що саме ти є лузер... так далі... а в написаному Олегом є доля реалій. Можливо не за борги перед МВФ але спроба концентрації земельних ресурсів спішно продовжується. Тим більше є багато прецедентів у інших країнах зокрема в Англії. А під шумок Євро на якому зароблять декілька родин в Україні землю заберають у простих людей під Львовом. І таких прикладів в Україні є дуже багато. Я особисто не раз бачив ділянки де по документах ліс, а в реальності стоять котеджі. І навпаки живуть собі люди і коли пішли на роботу приїздить бульдозер і валеть їх дім (теж реальна ситуація у Львові) Так що триндеть ти майстер васильку, а світу не бачив і не знаєш.
кругом то ви були, всьо то ви виділи дядьку
Хроніка здачі України
2010 рік, 2011 рік, 2012 рік на сайті
Чорна Книга діянь Януковича
http://blackbook.com.ua