Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Легалізація проституції

Чи потрібно легалізувати проституцію в Україні?
Так 60%   6
Ні 40%   4
Інші варіанти 0%   0
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
Легалізація проституції
Уявіть собі ситуацію:
Ви їдете по шосе на власному авто, до міста залишаються лічені кілометри, ось уже і видніється вивіска, на якій написано „Львів” і тут на обочені з’являється довгонога фігурна краля у відвертому одязі, й заманливо махає ручкою. Підібрати молодичку, і розважитись? Але ж як я зупинюсь, чи не пограбують мене, чи не отримаю я у подарунок від неї букет венеричних хвороб, чи не зявиться у найнесподіваніший момент міліція з купою недоречних питань, та ну її..... і зажимаєте педаль газу, чому так?.

Проституція як найдавніша професія існувала у всі часи у будь-якому, навіть найрадикальнішому суспільстві. На сьогоднішній день проституція в Україні заборонена законом (крмінальний кодекс України), але не зважаючи на це все одно процвітає як тіньовий бізнес. Наші правоохоронні органи не мають дієвих засобів протидії проституції: в суді для доведення провини повії, потрібна наявність свідка, котрий підтвердить – оплачено. Крім того відповідальність, якщо вона все ж доведена у суді повністю лягає на саму повію, про організаторів же цього бізнесу закон чомусь забув.
Україна взяла курс на Євроінтеграцію, наслідувати ідеали європейського рівня життя, непогано, а що ж у там у них із проституцією? У таких країнах, як Фінляндія, Нідерланди, Німеччина, Греція це є цілком законний бізнес, до того ж досить прибутковий, причому гроші йдуть до державного бюджету. У Німеччині 1 січня 2002 року вступив в силу закон про проституцію, першою статтею якого є закріплення за проституцією статусу трудової діяльності. Німецький закон про проституцію пропонує зайнятим в цій сфері чоловікам і жінкам укладати трудові договори, які, як і у всякій іншій галузі, передбачають соціальне страхування, тобто дають право на виплати по безробіттю, безкоштовну перекваліфікацію і так далі. Таким чином, якщо людина, що займається проституцією не задоволена своїм доходом або з якихось інших міркуванням, хоче відмовитися від цього заняття, вона стає на біржу праці, де їй, як і будь-якому іншому безробітному, пропонують перекваліфікацію з отриманням допомоги на час навчання аж до влаштування на новій спеціальності. Тим часом, згідно даним опитування, жінки, що займаються секс-бізнесом в Україні, отримують на руки лише близько 20% зароблених грошей. В той же час за неофіційною інформацією, українські повії заробляють від 300 до 1000 доларів в місяць.
Україна – перша у Європі за темпами поширенння СНІДу, чи не в останню чергу завдяки стихійній проституції.. В даний час в Україні склалася украй несприятлива ситуація з венеричними захворюваннями, або, як тепер говорять, хворобами, що передаються статевим шляхом. Згідно даних офіційної статистики ця кількість вже досягла рівня 1947-1948 років - найвищого в історії нашої країни - тоді на 100 тисяч населення України доводилося 280 випадків захворювання сифілісом. Щоправда офіційна статистика по венеричних захворюваннях досить умовна. Вважається: для того, щоб дізнатися дійсну кількість хворих, потрібно статистичні дані по сифілісу збільшити в 5-10 разів, а захворюваність гонореєю в 86 разів. У країнах де проституція є легалізованою закони зобов'язують повій проходити регулярні обстеження в медичних установах, які вони можуть вибрати самі. Контроль з боку держави, частково дозволить вирішити проблему задіяння у цьому бізнесі неповнолітніх осіб, встановленням вікового обмеження для заняття проституцією.
Боротися з цим явищем марно – воно було є і буде, можна закрити на нього очі, але найкращим рішенням буде взяти його під контроль, встановивши жорсткі правила. І на останок хочу звернутися до тих людей, котрі бачать у проблемі проституції тільки моральний бік. Ще з біблійних часів відома істина: „Запретный плод сладок”, знімемо з нього табу, і він стане кислішим.
Чому вас, Олег, як добропорядного сім"янина цікавить така тема.
Шкодуєте, що не зупинилисть тій молодиці і не розважились?!
LUBA995 пише:
Чому вас, Олег, як добропорядного сім"янина цікавить така тема.
Шкодуєте, що не зупинилисть тій молодиці і не розважились?!

Тому що в иене росте син, та сама легалізація принесла би певний контроль збоку лікарв і був би певний контроль за СНІДОМ. Можна так сказати і гроші які йдуть поза б"юджет також би були не лишні.
Купу тексту, що Олег звідкілясь скопіював читати не хочу. Але однозначно проголосував ЗА.
Справа лише в тому, що зараз накинуться релігійники, що це аморально і т. д. Але правда всеодно одна: "проституція була і буде", тому краще щоб вона була вже якась "цивілізована"(іншого слова не підібрав).
Олег, ти може ше й незалежну секс-профспілку організуєш?
А хто конкретно в Золочеві хоче просунути дане питання?
AVB пише:
хто конкретно в Золочеві хоче просунути дане питання

Це питання актуальне в Україні загалом
Проголосував за.
Проголосував проти. Сьогодні проституцію легалізуєм, завтра голубих, педофілів, наркоманів.... дурдом буде. З проституцією потрібно боротись, як в радянські часи, а не легалізовувати її. Хай собі штати і європа легалізовують, а наші слов'янські жінки завжди були кращими, вихованішими і талановитішими за ту наволоч західну і заслуговують на достойнішу роботу, ніж ноги розставляти.
Ernesto пише:
наволоч західну

Що це за порівняння неадекватне? Чим це "західна" курва відрізняється від "слов'янської"???
AVB пише:
Чим це "західна" курва відрізняється від "слов'янської"

Тим, що вона частіше перевіряється у лікаря, більш захищена від усіляких збоченців, має право на лікарняні, відпускні і пенсію.
AVB пише:
Що це за порівняння неадекватне? Чим це "західна" курва відрізняється від "слов'янської"???

Курва - абсолютно нічим.

voshkaniridze пише:
Тим, що вона частіше перевіряється у лікаря, більш захищена від усіляких збоченців, має право на лікарняні, відпускні і пенсію.

Для чого так їх шкодувати? Вони собі самі вибирають життєвий шлях. Порядні чоловіки, які люблять своїх дружин ніколи не підуть до проститутки. Жінка, яка бодай щось вміє робити - ніколи не пропаде в житті і професія повії їй не знадобиться, йдуть туди якраз збоченки і німфоманки з неблагополучних сімей. І не треба виправдовувати когось, треба з тим боротись, вчити розуму тих жінок а не узаконювати те, що губитиме і їх і інших і суспільство в цілому.
Ernesto пише:
треба з тим боротись, вчити розуму тих жінок а не узаконювати те, що губитиме і їх і інших і суспільство в цілому.

Приведи приклад такої боротьби? З ними вже боряться поки світ стоїть і перебороти не можуть.
LUBA995 пише:
Чому вас, Олег, як добропорядного сім"янина цікавить така тема.
- любить уявляти як їде по шосе на власному автомобілі.


додано через 1 хвилину 28 секунд:

З іншого боку це ще й питання до психолога, про що думає людина яка в таких подробицях описує проститутку?
В яких подробицях? bam, ти шо собі понапридумував?
Імхо, психологи - теж своєрідна проституція. Тільки грають не в дири, а в мозх.

І шо там легалізовувати? Оформити в сферу послуг, ввести трудові норми і розряди, необхідні медогляди, книгу скарг і пропозицій)). Технічно проблем нема, в сфері послуг ітак облік мінімальний а ліваки максимальні. Зато ризик підцепити заразу дійсно знизиться.
Но морально наше суспільство не підтримає. Церква-пенсіонери-ітп. моралофаги "проклянут" ту владу (або осіб) які будуть просувати проект легалізації..
Кому є смисл ризикувати репутацією заради непонятного проекту, якому і в тіні непогано живеться?
Alexis пише:
шо там легалізовувати? Оформити в сферу послуг, ввести трудові норми і розряди, необхідні медогляди, книгу скарг і пропозицій. Технічно проблем нема, в сфері послуг ітак облік мінімальний а ліваки максимальні.

А як на рахунок того одного тижня в місяць? Робити його оплачуваним, чи наоборот стягувати з особи за затримку в наданні послуг? То дійсно треба профспілку робити!!!
Досить класне визначення дав Маяковський Б..... М