Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зарплати

Автор Повідомлення
Зарплати
Скільки Ви заробляєте грн/або іншого) в годину? В Золочеві наприклад, та в інших містах. І порівняємо, проаналізуємо, може піднімемо з. п. в Золочеві. Бо на мою думку тут зарплати встановлюють самі робітники ПОГОДЖУЮЧИСЬ за них працювати?
tommy пише:
Бо на мою думку тут зарплати встановлюють самі робітники ПОГОДЖУЮЧИСЬ за них працювати?

А хіба десь є інакше? На це і є ринок робочої сили. "Ти коштуєш стільки, скільки заробляєш" (C)
Давайте спитаємо 100 людей чи задоволені вони з/п? 90 скаже, що ні.
Ок. Тоді може перестати погоджуватись на рівень з/п який тебе не влаштовує з 1 го робочого дня?
tommy пише:
Давайте спитаємо 100 людей чи задоволені вони з/п? 90 скаже, що ні.

Людина, ніколи нічим не буває задоволена. Колись читав спогади російського письменника О. М. Горького, де він розказував, як будучи в Америці розмовляв з місцевим мільйонером. Цей мільйонер зі сміхом розказував Горькому, як він обманює власних робітників." А люди не обурюються, не протестують?" -запитав письменник."А щоб це їм дало? Якщо їм це не подобається, нехай розраховуються. Я залюбки і швидко найму інших, які працюватимуть за ту саму або навіть меншу плату. Бідних емігрантів, в Америці ніколи не бракувало. Та й зрозумійте, якщо б навіть 99% було задоволено, завжди знайдеться один, якому все не подобається, і який постійно бурчить."-відповів мільйонер.
Резюме. Вимагати ти можеш, якщо ти особливо цінний працівник і ти дуже необхідний ;або навіть якщо і не цінний, то все одно твоя професія дуже необхідна на ринку праці. А працівників з такою професією дуже мало.
Давайте опустимося на землю і не будемо чіпати філософські матерії про загальне незадоволення хомо сапієнс усім навколо. Це зрозуміло.
Простий приклад (умовний) - магазин у Золочеві - 20 квадратів , торгують шеколадом або верьйовкамі. Власникам потрібен продавець - вони оголошують клич серед всіх кого знають і находять бажаючу працювати. Повідомляють з. л. - 1000 грн і 13 годин робочий день. Хіба інакше? Девочка або мальчік вже тут і зараз розуміють , що 1000 то мало , а годин праці багато і все не дуже добре і ПОГОДЖУЮТЬСЯ! У мене питання ЧОМУ? 1 не погодиться, 2 не погодиться, 150 не погодиться і з. п буде інша.100% або магазин закриють. Але його не закриють, ресурси і маржа дозволяють платити нормально, просто ми всі не дуже розумні.

додано через 2 хвилини 37 секунд:

Напишіть анонімно скільки ви заробляєте, чи задоволені і ХТО І ЩО КОКРЕТНО ЗРОБИВ ЗА ОСТАННІЙ РІК ЩОБ ПІДНЯТИ СОБІ ЗАРПЛАТУ?
Сьгодні я хотів би ознайомити форумчан як нараховують зарплату в медицині, відносно тарифної сітки та мінімальної зарплати в Україні. Є дві моделі оплати праці, відрядно - преміальна та погодинно - преміальна. Базовим наказом МОЗ України 308/519, яким визначаються розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, визначені на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Отже станом на 22.05 2011р. мінімальна зарплата в Україні становить 960 грн. та присвоюється вона працівникам першого тарифного розряду згідно єдиної тарифної сітки в Україні. Отже наказом МОЗ України 308\519 визначаються тарифні ставки, посадові оклади та коефіцієти. Приводимо приклад нарахування.
Акушерки, сестри медичні: операційних, перев’язувальних, відділень (груп, палат) анестезіології та інтенсивної терапії, пологових будинків (відділень, палат), відділень (палат) новонароджених та недоношених дітей, станцій (відділень) швидкої, невідкладної, екстреної медичної допомоги, кабінету з аудіометрії; оптометристи; помічники: лікаря-епідеміолога, лікаря-стоматолога; фельдшери всіх спеціальностей, лаборанти (фельдшери-лаборанти), медичні сестри загальної практики - сімейної медицини*, лікарі зубні:
вищої кваліфікаційної категорії - 10 кофієнт - 1,40
першої кваліфікаційної категорії - 9- / - / - / - 1,31
другої кваліфікаційної категорії - 8 - / - / - / - 1,22
без категорії - 7 - / - / - 1,18

Мінімальна зарплата станом на з 01.04.2011 становить 960 грн, тобто тарифний коефіцієнт множиться на мінімальну заробітну плату , наприклад; (9 тарифний розряд) 1,31 * 960 = 1257.6 грн. А також доплати згідно Колективного договору
http://www.rouoz.gov.ua/index.php?p=2&pt=2&sid=21 наказ МОЗ України 308\519

http://depositfiles.com/files/cov0ye7mo
приклад нарахування зарплати, я вже тут писав на форумі.
Пане Олеже! Вас Ваша зарплата влаштовує? А Ваших знайомих, ну наприклад тих хто не в медицині? Якщо ні то ЩО КОНКРЕТНО ВИ ЗРОБИЛИ ЗА ОСТАННІЙ РІК ЩОБ ПІДНЯТИ СОБІ ЗАРПЛАТУ. Я ПОВТОРЮЮ ЗАРПЛАТУ, НА ОСНОВНОМУ МІСЦІ ПРАЦІ. а не ймовірні підробітки, якщо вони є звичайно.

додано через 5 хвилин 5 секунд:

Мені взагалі глобально хочеться поговорити про середньостатистичного Золочів'янина, або жителя іншого міста, який/яка згодою працювати за напередвідомо малу зарплату погоджуються це робити. Ви скажете , а куди йти всюди однаково, але однаково всюди тому що ми погоджуємося на це!
tommy пише:
Ви скажете , а куди йти всюди однаково, але однаково всюди тому що ми погоджуємося на це!

Зараз в медицині зарплата найменша і прожити за неї не можливо. Якщо дивитися глобально то зарплата в медицині є фіксованою і змінюється відносно мінімальної зарплати по Україні, також берем до уваги Колективний договір, згідно якого нараховуються доплати (нічні, оргентуючі і т. д.). Отже сам зарплата нараховується відносно ВВП в країні, та коли стоять заводи і промисловість не працює то яка може бути зарплата? Будуть хіба рости податкові ставки, для того щоб все це запрацювало треба щоб працювала наша економіка, в мене таке враження що все це йде в "штопор". Нажаль в зараз керують Банки в державі, для того щоб запрацювала наша економіка треба щоб НБУ був державним банком і ставки там мають бути не більше 7% під підприємництво. Наші всі олігархи тримають накрадені гроші в Швейцарських банках, щоб в любий час могти звідси втікнути.
Погано так пробувати щось дізнатись. Ось наприклад мені цікаво скільки в м. Золочів заробляє людина з тою чи іншою професією/посадою. проте сам так ось відкрито називати свою не можу(у нас на підприємстві це закрита інформація, яка не підлягає розголошенню навіть між співробітниками, тому звиняйте). Прикольніше було б опитування зробити, типу "скільки ви заробляєте в місяць":
1. До 500 грн.
2. До 1000 грн.
3. До 3000 грн.
5. До 7000 грн.
6. Більше 7000 грн.
(градація приблизна).
Хоча і це не дає жодних результатів. Круто було б розробити анкету, де врахувати(сферу роботи, посаду, вік, освіту, ну і зарплату(ліву/праву)). Такі анкети скинути на електронку. А потім отримати загальний звіт від того хто буде їх опрацьовувати.
Але ви панове завертаєте! Швейцарські банки, нбу, нерозголошення! Я вас нормально запитую 1. ВИ ЗАРПЛАТОЮ ДОВОЛЬНІ? 2. Якщо не довольні то чого там працюєте?
Тому що ліваки на роботі в рази перевищують з/п.
все решта - лірика.
tommy пише:
ПОГОДЖУЮТЬСЯ! У мене питання ЧОМУ?

Раджу підчитати якусь економічну літературу, або поспілкуватися з фахівцем в даній галузі. Моя думка - на місцевому ринку праці пропозиція робочої сили перевищує к-ть наявних робочих місць. Це завжди приводить до здешевіння робочої сили шляхом конкуренції. Отож, в нашому випадку, завше знайдеться той, хто працюватиме за запропоновану працедавцем платню, а останньому, в свою чергу, не має сенсу платити працівникові більше.

Щодо афішування власної зарплати - по-перше не етично, по-друге не вичерпно, а в деяких випадках і смішно. А взагалі, краще говорити не про зарплатню, а про прибутки. Для прикладу - середня зарплата інспектора ДАІ 1300-1600 гривень, це багато чи мало? Робота набагато відповідальніша, складніша і небезпечніша аніж торгівля. Аналогічно в лікарів, учитилів тощо.

Alexis, voshkaniridze: цілком згідний з вами
Отже багато хто не знає що між роботодавцем і профспілкою підписується Кол. договір, який є документом при формуванні захищених статей на підприємстві, але цого навіть ніхто не бачив і про нього не чув, або не розуміє навіть що то таке, в кожній галузі існує Нормативний акт яким визначаються таривні ставки та посадові оклади та коефіцієнти, а також доплати до зарплати, які при підписанні Кол договору є законом . Отже тут є певна заінтересованість адміністрацій виробництв в тому щоб він не попав на очі людям, які в тому щось знають. отже зарплати в Золочеві не мають права бути не меншими мінімальної зарплати по Україні, плюс відчислення в фонди . не быльше 20% , а також людина на виробництві не має права працювати на 0.5 ставки при цьому перечислення коштів в фонди припиняється.
Мінімальна зарплата http://www.profiwins.com.ua/uk/directories1/minimumwage.html
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про колективні договори і угоди http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3356-12
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про оплату праці http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=108%2F95-%E2%F0
На підставі З А К О Н У К Р А Ї Н И Про доступ до публічної інформації ви можете робити інформаційні запити до влади, або адміністрації підприємств http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2939-17
Закони, закони, закони.... Не смішіть. Слухаю про пенсійну реформу... бл.. ь. Навіть не хочу щоб мені хоч копійку офіційно платили. Сц.. ки.
Лівої не маю. Неоподатковується хіба що бонус на різдво.
Чи задоволений? 50/50. Тому час від часу прошу надбавки, що покищо завжди спрацьовувало
В Україні навіть не знаю де саме проблема. Економіка не працює - факт. Конкуренція зводить на нуль тримання планки. Замкнене коло якесь.
andry пише:
Раджу підчитати якусь економічну літературу, або поспілкуватися з фахівцем в даній галузі. Моя думка - на місцевому ринку праці пропозиція робочої сили перевищує к-ть наявних робочих місць. Це завжди приводить до здешевіння робочої сили шляхом конкуренції. Отож, в нашому випадку, завше знайдеться той, хто працюватиме за запропоновану працедавцем платню, а останньому, в свою чергу, не має сенсу платити працівникові більше.

Не має сенсу , тому і не платять.
voshkaniridze пише:
Навіть не хочу щоб мені хоч копійку офіційно платили.

А це вже друга проблема. Щоб заплатити офіційно працівникові навіть ту нещасну 1000 грн. , роботодавець мусить заплатити в різні фонди з цієї нарахованої зарплати ще десь коло 800грн(тільки в пенсійний фонд 34% або 340грн. для даного випадку). Працівникові з цієї ж 1000грн. зарплати знімуть 15% податку з фізичної особи, 2% в пенсійний фонд, 1% соціальне страхування(від хвороби) і 0,5% в фонд безробіття. І що ж він одержить? Як кажуть москалі "С гулькін нос" або , якщо точно 815 грн.
Чи є смисл працівникові працювати? Чи є смисл роботодавцю платити офіційно навіть нормальну зарплату? А може краще закрити підприємство і взагалі не заплатити? Звісно пан С. Тігіпко готує ряд документів проти тіньових зарплат і нелегальних працюючих. Та це лише приведе до закриття підприємств, збільшення безробіття і ще зменшення зарплати!
815 з 1000 - це крутоооо!
В мене з тисячі получилось би взагалі 620! І нічого. Задоволений
tommy пише:
зарплати встановлюють самі робітники ПОГОДЖУЮЧИСЬ за них працювати?
так і є - закон попиту і пропозиції!
Як на мене починати таку тему було трохи наївно. Зарплата - індивідуальна справа кожної людини і, як правило, вони отримують (за законами ринку) те, на що заслуговують або згодні за такі гроші працювати. Я щось не пригадую коли в Золочеві хтось бастував за зарплату.
Оскільки я колись теж отримував зарплату 1500 грн нарахувань ходив на роботу в білій сорочці і в галстуку і постійно комусь був змушений доказувати що не дурак... Терпець увірвався і вистарчило розуму все кинути і змінити. Зараз вже більше 4 роки живу без такого поняття як зарплата. Це поняття замінилу інше і більш приємніше - дохід. І хоч мені платять інші люди я все ж вважаю що працюю на себе. " 3 роки довелось покоперсатись і .... тоді дохід коливався від 500 до 1000 у о. Зараз я також сиджу в кабінеті і натискаю кнопки на компі і мій дохід залишається стабільно вищим ніж моя колишня зарплата. Не турбуюсь про податки (все за мене робить бухгалтерія), про пенсію (за новим законодавством мало хто до неї дожива, а якщо доживе, то помре на неї). Більш конкретніше в Золочеві максимально заробляв 5600 грн за місяць. Зараз оплата погодинна і все залежить від якості і оперативності. І це не казка бо багато моїх знайомих працюють зараз у Золочеві і мають хоч і не офіційно, але зовсім не менші зарплати. хочете великих зарплат? Спитайте себе скільки коштує на ринку ваша праця і яку цінність в Золочеві має те, чим ви займаэтесь.
Пан bam вловив сенс мого запитання! Мені абсолютно все одно скільки заробляє конкретний Іванов Іван Самуїлович... Я хочу з допомогою шановних форумчан зрозуміти - утворити колегіальну думку - якого йуха половина народу в Золочеві погоджується працювати майже даром. Ви скажете - а шо делать і тд , заклюєте мене банальними фразами тіпа - а куда підеш... алеж тоді коло замкнене. Ніх підприємці самі Вам зарпл. не піднімуть. НЕ погоджуватися працювати за 1000 і баста.
tommy пише:
НЕ погоджуватися працювати за 1000 і баста.

та хто працює за 1000? в основному ті хто якраз стіки і коштують. є канєшно і крайності-буває людина у безвиході і буде працювати за любі гроші. але це випадки поодинокі.
tommy пише:
Золочеві погоджується працювати майже даром
- Так воно і є. Страх бідності один з найсильніших людських страхів. В плані праці в Золочеві ніхто не допоможе. Центр занятості взагалі далекий від того. А у людей немає вибору.

tommy пише:
НЕ погоджуватися працювати за 1000 і баста.
- підхід не правельний! Я б сказав не погоджуйтесь працювати менше ніж за 15 грн на годину при виконанні некваліфікованої праці. Впевнений багато підприємців можуть собі це дозволити. В нас в місті склалась така позиція що коли ти маєш магазин то достатньо взяти не легально продавця, платити йому копійки і ти вже підприємець. А працювати???
Другим важілем на ситуацію є інформування органів про нелегальних робочих. Тоді і зачухаються. В нас з зеківською психологією що тягнетья з часів сталінських репресій і совка інформувати називают стукати і це постидна справа. А більшості європейських країн, особливо у Німеччині, Ізраілі за інфомування влади платять. Відповідно і живуть люди.
Васілій пише:
якого йуха половина народу в Золочеві погоджується працювати майже даром. Ви скажете - а шо делать і тд , заклюєте мене банальними фразами тіпа - а куда підеш... алеж тоді коло замкнене. Ніх підприємці самі Вам зарпл. не піднімуть. НЕ погоджуватися працювати за 1000 і баста.

Більшість людей не знає навіть своїх елементарних прав, точніше не хоче знати, колективна свідомість в цій справі грає дуже велике значення, то треба ставити питання так, як піднести колективну свідомість людей? Але саме цікавіше то коли ти роби. якісь кроки щоб довести людям їхні права то вони з тебе сміються, тоді вже ти або дурний або "з того щось маєш".
А працювати вони будуть навіть за 500 грн. і казати аби не гірше.

P.S. Зараз оплата праці проходить згідно єдиної тарифної сітки, яка є прив"язана до банківського кредитного проценту. http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ST000596.html
bam пише:
В нас з зеківською психологією що тягнетья з часів сталінських репресій і совка інформувати називают стукати і це постидна справа. А більшості європейських країн, особливо у Німеччині, Ізраілі за інфомування влади платять.

AVB пише:
15 з 1000 - це крутоооо!
В мене з тисячі получилось би взагалі 620! І нічого. Задоволений

При чому тут стукати??? Я особисто зараз готовий піти до роботодавця і сказати, щоб звільнив мене(офіційно), а замість в фонди гроші хай мені віддає. Бо на майбутню пенсію розраховувати не доводиться. Краще ті гроші в щось своє маленьке вкласти, щоб на старості годувало.
voshkaniridze пише:
Я особисто зараз готовий піти до роботодавця і сказати, щоб звільнив мене(офіційно), а замість в фонди гроші хай мені віддає. Бо на майбутню пенсію розраховувати не доводиться.

Так якраз вся суть реформ або "реформ" Тігіпка, щоб перекрити кисень піприємцям до таких дій. Введуть дуже великі штрафи або ще й кримінальну відповідальність. Теперішня влада любить "саджати". може в масштабах держави , для її інтересів-це правильно, але для конкретного простого українця, більш , ніж хреново.
roma пише:
перекрити кисень піприємцям до таких дій

І як вони планують це робити??? Якщо я як працівник незацікавлений в отриманні прозорої зарплати???
voshkaniridze пише:
І як вони планують це робити??? Якщо я як працівник незацікавлений в отриманні прозорої зарплати???

Читай уважно попередній мій допис.
roma пише:
Введуть дуже великі штрафи або ще й кримінальну відповідальність.

І чхати вони хотіли на твою зацікавленість. Сила є розуму не треба, або проти лому нема прийому!
roma пише:
І чхати вони хотіли на твою зацікавленість

Як вони доведуть, чи інформацію про таке отримають, якщо працівник незацікавлений разом із роботодавцем щоб платити ті податки? Хто буде Павликом Морозовим?
Ну прийдуть вони на фірму. І що дальше??? Ну сиджу я за компом. Які до мене можуть бути питання??? "Я так до друга в гості на роботу зайшов в неті посидіти." Докажіть що це не так.
Вошка, ну шо за дєцкій сад. ніхто тобі нічого доказувати не буде. будеш ти доказувати жи ти не верблюд
voshkaniridze пише:
Хто буде Павликом Морозовим?

Павликом Морозовим буде сам підприємець. Підприємці -народ в основному, скупий і жадний одночасно. Багато хто з них за стольник з задоволенням "погнали б козу до Зборова". І на що йому платити великий штраф за нелегала чи хоча б ділитися половиною цієї суми з податківцем(щоб офіційно той не виписував штраф)?
Васілій пише:
будеш ти доказувати жи ти не верблюд

Я розумію що в Україні на закони всі забили, але якщо "не пійманий то не злодій".
Я розумію що є спеціальності на яких такого зробити неможливо. Наприклад, якщо жіночка цілий місяць продає продукцію в магазині із дня в день, то вже доказати, що вона тут не працює важко, але в моєму випадку(і таких в Україні дуже багато) це реально. Я навіть в офіс можу не ходити, а працювати з дому.

roma пише:
на що йому платити великий штраф за нелегала чи хоча б ділитися половиною цієї суми з податківцем

Якщо він знає, що ніхто нічого не докаже, то навіщо йому платити ті податки. Краще ці гроші віддати працівникові, як додаткову мотивацію.

Я веду до того що
roma пише:
"реформ" Тігіпка

не збільшать надходження до бюджету, а навпаки, зарплати підуть ще дальше в тінь. Офіційно збільшиться кількість безробітних, яким також з бюджету потрібно буде допомогу платити, знову ж таки збільшаться суми по субсидіях і т. д.
Олег пише:
Зараз оплата праці проходить згідно єдиної тарифної сітки, яка є прив"язана до банківського кредитного проценту.
держава вигадує дуже багато різноманітних схем лише для того щоб запутати просту людину і не дати їй побачити загальної картини її життя. В такі моменти мимоволі згадуються слова дідуся Леніна "Раб, який усвідомив своє рабське положення - на половину не раб"! Держава заплатить рівно стільки, щоб ти з голоду не вмер і щоб не було бунтів, хочиш більше... думай як заробити!
voshkaniridze пише:
Краще ці гроші віддати працівникові, як додаткову мотивацію

А ще краще не ризикувати, і чи або :1) закрити бізнес( і навіть не заплатити працюючому! Подібних випадків немало в Україні) ; 2) платити значно менше офіційно робітникові, щоб компенсувати можливі ризики і неприємності з податківцями. Неприємність для працюючого тут така: працедавець не може платити менше мінімальної зарплати і за ті самі гроші працюючий повинен працювати більше, годин робочого часу. Крім того грошей в"конверті" буде працедавець давати значно менше, адже частину тих грошей(а якщо штрафи будуть великі , то більшу частину грошей), він змушений відкладати на податківців
От чомусь у мене таке враження, що 90% тих хто тут написав щось і прочитав не мають жодного досвіду спілкування з податківцями, тим паче не були в шкурі підприємця. Зато чітко промальовується лінія говорити багато про загальне, так би мовити про високі матерії. Нащо розводити дебати про економіку держави, якщо не виходить заробити нормальну зарплату? Щоб говорити про велике, треба з початку розібратись з малим!
bam пише:
Щоб говорити про велике, треба з початку розібратись з малим!

Цілком погоджуюсь з вами.
bam пише:
у мене таке враження, що 90% тих хто тут написав щось і прочитав не мають жодного досвіду спілкування з податківцями, тим паче не були в шкурі підприємця.

В кого складається враження, той може і перехреститися. В моїх родичів
досвід був, і не найприємніший.
bam пише:
промальовується лінія говорити багато про загальне, так би мовити про високі матерії.

Оскільки досвід був можна і поговорити. А стан економіки держави+
жорсткий(можна сказати і жорстокий!) податковий тиск не дає рядовому українцю заробити хоча б нормальну зарплату!
roma пише:
не дає рядовому українцю заробити хоча б нормальну зарплату!

Мені інтересно чого народ мовчить? Значить йому добре жити? Як тиск податковий довкола такий чого всі мовчать?
roma пише:
не дає рядовому українцю заробити хоча б нормальну зарплату

Ха-ха. Кого ти називаєш "рядовим" то??? Ну і поясни нарешті, яку зарплату ти вважаєш "нормальною".
bam пише:
Щоб говорити про велике, треба з початку розібратись з малим!

та LUBA995 я чесно не поняв про що ви?? З чим таким маленьким потрібно розбиратись????
voshkaniridze пише:
З чим таким маленьким потрібно розбиратись????

З bamом розбиратися треба!!!!
roma пише:
В кого складається враження, той може і перехреститися. В моїх родичів
досвід був, і не найприємніший.
після такого тексту це вже не враження, а впевненість. Взагалі хрестяться коли моляться, а поговорка каже коли здається... але кому я це...

roma пише:
Оскільки досвід був можна і поговорити. А стан економіки держави+
жорсткий
та поговорити всі можуть, а от щось конкретне зробити... В мене і був досвід з золочівськими (нормальні люди підтримую стосунки дружні досі) і з львівськими ( на рівні начальників відділів) те саме. Звичайно якщо їздити на мерсі, людям платити копійки і вважати себе пупом землі то можна обіжатись на весь світ. Підприємець це людина креативна повинна вміти вирішувати проблеми, а ще краще якщо в них не залазити.

voshkaniridze пише:
яку зарплату ти вважаєш "нормальною".
- однозначно погоджуюсь. Поняття нормальна зарплата - безглузде за визначенням. У кожного свої запити до життя і рівень зарплати (бажаний) інший. Тому якщо ти дійсно вартий тих грошей що хочиш тобі їх заплатять, а не плятять то доведи а не скигли.

Олег пише:
Мені інтересно чого народ мовчить? Значить йому добре жити?
- в кінці другого речення треба було поставити знак оклику. Ти не можеш прожити життя за когось. І не варто вважати що якщо тобі погано то всім погано. У фірмі що я працюю найменша зарплата 150 грн в день (за некваліфіковану роботу, але зроблену по совісті) то що ти думаєш буде людина жалітись?

voshkaniridze пише:
З чим таким маленьким потрібно розбиратись????
- За то Олег поняв. Просто я подивився які зарплати у золочіських зубних техніків опубліковані Олегом і подумав, для чого публікувати ті папірці, якщо кожен з них має солідний лівак і кожен це прекрасно розуміє і усідомлює. Хочиш щоб тобі чесно платили - чесно працюй, а не подобається міняй роботу якщо ти в собі впевнений. Я був впевнений, поміняв і все стало на свої місця.
До сказаного добалю минулого тижня прийняли у нас молодого хлопчину із Золочева, за тиждень він заробив (принеси - подай) 750 грн, але працював на совість і якщо так далі піде йому зарплату піднімуть ще на 50 грн в день.
Це факт, а не якісь там фантазії. Просто треба якісно виконувати свою роботу, працювати на совість, цінувати свою працю і тоді ти зможеш довести, що ти заслуговуєш на відповідну зарплату. Рецепт дуже простий.
Бам вроді пише про середню або крупну фірму, там свої заморочки, і на з/п не розмінюються, а то кадри полетять до конкурентів.

А от з приватних підприємців мало хто при здоровому глузді буде платити більше, якщо можна платити менше.
bam пише:
Просто треба якісно виконувати свою роботу, працювати на совість, цінувати свою працю і тоді ти зможеш довести, що ти заслуговуєш на відповідну зарплату.
В мене один знайомий подібні речі толкав, коли треба було працівника срочно і на халяву. Типу починай пока стажировщіком, набирай досвід, а далі будуть перспективи ітд. Працює на ура. Да, була текучка, зато і робота робилась і гроші економились.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

В цій темі солідарний з дописами roma, пише все правильно і практично.
voshkaniridze пише:
Ха-ха. Кого ти називаєш "рядовим" то??? Ну і поясни нарешті, яку зарплату ти вважаєш "нормальною".

Як не подобається термін "рядовий", то можеш вжити "пересічний",
"простий" і т. д. Людина , яка не начальник, на звичайній посаді з середньою спеціальною освітою , вже не кажучи про вищу, одержувала б хоча б "задовільну" (5-6 балів по 12 бальній шкільній шкалі)або як я її назвав раніше "нормальну" зарплату. Зарплата, яка задовільняє елементарні людські потреби+деякі речі і по за потребами. Для прикладу: 2 рази в місяць з сім"єю піти в бар, хоча б 1 раз на 2 роки поїхати на море(по Україні!), 1 раз на 3 роки турпоїздка за кордон і т. д. . Думаю сума в 5000грн. на руки-це і є нормальна зарплата! Якщо комусь не подобається можуть "відняти" чи "додати".

додано через 2 хвилини 26 секунд:

voshkaniridze пише:
та LUBA995 я чесно не поняв про що ви?? З чим таким маленьким потрібно розбиратись????

Ну напевно не з тим малим, що між...

додано через 6 хвилин 1 секунду:

bam пише:
У фірмі що я працюю найменша зарплата 150 грн в день (за некваліфіковану роботу, але зроблену по совісті) то що ти думаєш буде людина жалітись?

Якщо " на руки", то честь тобі і хвала! А людина буде жалітися лише в тому випадку, коли їй пізніше пенсія чи якісь інші соцвиплати не підуть або підуть значно нижче очікуваного рівня! Конверт, друже , він і є конверт!
voshkaniridze пише:
З чим таким маленьким потрібно розбиратись?

Від малого до великого йдуть, а не навпаки: філософствувати про проблеми великої політики і скиглити про малу платню значно простіше, ніж засукати рукава і працювати. Не влаштовує платня - шукай інше. Тому погоджуюсь з позицією bam .
LUBA995 пише:
Не влаштовує платня - шукай інше.

Та що ти не кажеш?? По суті прийом на роботу залежить в першу чергу від таких речей, як вік людини, мужчин на роботу беруть молодих і жінок старших.
Ще є така психологічна річ, як привикання. За довгий час привикаєш до свого робочого місця, до колективу. Все знайоме, звичне. На новому місці праці доведеться по-іншому, іноді незнання ситуації не дозвотить бути на "висоті", що боляче для власної самооцінки. А вік передбачає досвід, що також багато важить.
Після 40-ка мужчині встроїтись важче на роботу всі хочуть молодих людей вік від 25-30 років.
Мій брат влаштувався на нове місце праці близько півтора року тому. Зараз йому 47.
Олег пише:
Після 40-ка мужчині встроїтись важче на роботу всі хочуть молодих людей вік від 25-30 років.

І не тільки чоловікам. Після 40 років влаштуватися важко, після 45 років
дуже важко, після 50 років практично неможливо. Хоч на Заході все навпаки , там значно легше влаштуватися після 40 років. Очевидно більше цінять досвід та вміння.
LUBA995 пише:
Мій брат влаштувався на нове місце праці близько півтора року тому. Зараз йому 47.

В значній мірі повезло! Цікаво, якщо не секрет, яка його "чиста" зарплата!