Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Верхобуж чи Підлисся?

На який фестиваль ти очікуєш в цьому році на Золочівщині ?
Верхобуж-2011 57%   8
Підлисся-2011 14%   2
Білий Камінь-2011 7%   1
На жоден....фестивалі це не моє 14%   2
На всі і одразу! 7%   1
Всього голосів: 14
Автор Повідомлення
Верхобуж чи Підлисся?
Вже десь останніх пів року з нетерпінням чекаю якоїсь конкретної інформації по наших фестивалях чи фестивалю, бо є любителем таких подій і отримав неабияке задоволення від трьох таких подій біля витоків Західного Бугу.
Цього року всі впевнено твердять що Верхобужу-2011 небуде, зато буде Підлисся - 200 років від дня народження Шашкевича... ще дехто говорив за фестиваль в Білому Камені...
Але сьогодні на офіційному сайті львівської облдержадміністрації побачив що заплановано і Підлисся і Верхобуж :
07.08.2011 р.
Літературно мистецьке свято «Світло Маркіяна»
Збереження історико-культурної спадщини, народних традицій та звичаїв
с. Підлісся, Біла гора

12-14.
08.2011 р.
Міжнародний екологічний етнофестиваль «Верхобуж 2011»
Збереження історико-культурної спадщини природно-рекреаційних ресурсів, народних традицій та ремесел області
с. Верхобуж, гора Збіч

Як на мене наш район не зможе потягнути 2 потужні фести за сезон....
Хто що чув чи думає з цього приводу??
Підтримую, ліпше 1 хороший аніж 2 посередніх. Я за Верхобуж.
Мене, доречі, дане питання хвилює вже котрий місяц. Я, чесно кажучи, теж за Верхобуж... то дійсно фест. Два точно не стягнуть.... або получиться дві великі каки.
В Підлиссі не фестиваль.
Там кожного року в першу неділю серпня збираються люди щоб вшанувати М. Шашкевича. Оскільки цього року виповнюється 200 років від дня народження М. Шашкевича, то думаю захід буде чуть масовишім. При чому тут фестиваль???

П. С. Кстаті за Білий Камінь-2011 я проголосував(привиділось Підкамінь)

Таки Білий Камінь!!!

Програма фестивалю української пісні і танцю «Чисті джерела Бугу» присвяченого 200-літтю Маркіяна Шашкевича

Програма проведення фестивалю української пісні і танцю «Чисті джерела Бугу» присвяченого 200-літтю Маркіяна Шашкевича
6 серпня 2011 року
11.00 - 14.00 наукова конференція присвячена 200-літтю М. Шашкевича на території музею-садиби М. Шашкевича в с. Підлисся;
15.00 – 20.00 – літературно-мистецьке свято “Світло Маркіяна» у с. Підлисся;
14.00-17.30 – виступи народних та аматорських колективів Золочівського району на центральній площі с. Б. Камінь;
16.00 - 16.30- урочисте відкриття фестивалю;
17.30-18.45 – виступ заслуженого вокально-хореографічного ансамблю «Галичина», художній керівник - заслужений працівник культури Україи О. Бобків, музичний керівник - заслужений працівник культури України П. Рачинський;
18.45-19.15 – виступ Заслуженої артистки України, солістки Львівської Національної опери, володарки Гран-прі міжнародного конкурсу «Солов’їний ярмарок» ім. А. Солов’яненка (Донецьк, 2000 р.), лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Любові Качали та соліста Львіської Національної опери, лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Петра Радейка;
19.15-20.00 – виступ народного артиста України Романа Гриньківа та Лариси Дєдюх (бандура);
20.00-21.30 – виступ ВІА «Ватра-80» за участю народного артиста України Мар’яна Шуневича;
21.30-24.00 – «Молодіжна вечірка» за участю гуртів і виконавців “8 день», «Три в одному», «30 паралель» під керівництвом Наталки Криничанки

7 серпня 2011 року

11.00-13.00 – Свята Літургія за участю Владики УГКЦ Ігоря Возняка на Підлисецькій Білій горі;
13.0013.20 – Панахида на могилі «Борцям за волю України»;
13.30-15.00 – виступ муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. М. Ревуцького під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Ю. В. Курача;
15.30-18.00 – виступи народних та аматорських колективів Буського, Бродівського, Радехівського, Рогатинського та Рожнятівського районів;
18.00-18.30 – виступ Народного артиста України, Лауреата Національної премії ім.. Т. Шевченка у 2011 році, соліста Київської Національної опери Сергія Магери;
18.30-20.00 – авторська програма «Разом к світлу, други жваві…» поета-пісняра, депутата Львівської обласної ради Теодора Кукурузи;
20.00-21.30 – виступ ансамблю пісні і танцю Західного оперативного командування «За Україну, за її волю» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, мистецького керівника Західного територіального Центру військово-музичного мистецтва Миколи Орача.
21.30-23.00 – виступ гурту «АнтитілА»;
23.00 – святковий феєрверк.
одне шо мене тішить так то "АнтитілА".... страшенно тішуся їхньою творчістю=)