Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про підлітків, порушення спокою громадян і міліцію

Автор Повідомлення
Олег пише:
Наскільки мені відомо басей в м. Золочеві мають відновити, зараз ведеться робота з вивчення даної проблеми та створення проектної документації з приводу відновлення басейну. Спонсором виступають німці які орендують приміщення на нашому радіозаводі, якщо не помиляюся то вони мають назву "електроконтакт" тут не важно (хто буде знати точну назву організації, просив би уточнити) саме головне "надія є".

Пане, Олеже, на ті хабарі , які ви даєте з "панею кукушкою" працівникам райвідділу міліції для того щоб "пошугати" дітей з Вашого дому. можна відновити не один басейн...

додано через 24 хвилини 22 секунди:

Від імені жителів будинку по вулиці Львівській,12 дякуємо Вам, пане Цоба Олеже, і особливо Недзельській Н. І. (кукушці) за проявлення активної громадської позиції і своєчасний виклик працівників міліції , завдяки оперативним діям яких було знешкоджено банду малолітніх злочинців, що порушували Ваш громадський спокій на приватній території , яка належить п. Шептицькому З. Батьківщина Вас не забуде! Слава Героям - стукачам!!! ПАВЛІК МОРОЗОВ ВІДПОЧИВАЄ...
От це вже цікаво! Можна подробиці?
Дядя Володя пише:
ПАВЛІК МОРОЗОВ ВІДПОЧИВАЄ...

Фігура Павлика Морозова досить суперечлива в історії СРСР, її подають різні джерела кожний у своєму баченні.

Але позицію Олега Цоби цікаво дізнатись. Дядя Володя, продовжуватимите?
Як, не можеш виховувати ти, то нехай міліція виховує, Дядя Володя
Проблема в тому що діти, які збираються на котельні п"ють та курять там . По ночах крики і візги. Б"ють бутилки об стіну котельні. Звернення до начальника міліції підписало 50 жильців будинку. Нарахунок ( "кукушки") Наталя Іванівна її обірвали пацани відеокамеру в домофоні. То вже треба присікати. На моє звернення щоб не бити бутилки об стіну мене послали. Такщо шановні батьки трохи задумайтесь!!! Всіх кого затримали там були випивші!!!
Дядя Володя пише:

Пане, Олеже, на ті хабарі , які ви даєте з "панею кукушкою" працівникам райвідділу міліції для того щоб "пошугати" дітей з Вашого дому. можна відновити не один басейн...

За тих 50 підпісів тоже платив? Нічого Дядя Володя заплатиш штраф тобі буде корисно, на друлгий раз будеш дивився більше за дитиною, менше треба за телевізором сидіти. Пару штрафів і басейн буде. Шото в нас за такий народ говориш полюдськи, не доходить, тільки як щось таке станеться зразу проблеми шукають в комусь??? Я перепрошую, нас.. в як не розуміють полюдськи то будем робити по свиньки!!!
Олег пише:
Нічого Дядя Володя заплатиш штраф тобі буде корисно, на друлгий раз будеш дивився більше за дитиною, менше треба за телевізором сидіти.

Моя дитина вже у такому віці , що по котельнях не ходить... за що ж тоді я штраф буду платити?

Олег пише:
Нарахунок ( "кукушки") Наталя Іванівна її обірвали пацани відеокамеру в домофоні.

А це вже, підлягає під ст.194.1 КК України :
( Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста
двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк
до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або
позбавленням волі на той самий строк).
Так що моя Вам порада - збирайте доказову базу- доводьте факт заподіяння шкоди у великих розмірах, знаходьте виконавця скоєного злочину і... порушуйте кримінальну справу! Успіхів Вам!
Дядя Володя пише:
Так що моя Вам порада - збирайте доказову базу- доводьте факт заподіяння шкоди у великих розмірах, знаходьте виконавця скоєного злочину і... порушуйте кримінальну справу! Успіхів Вам!

і то все що ти міг написати? а чого би не піти до Грньків з такою проблемою всім нам і заставити владу щось зробити для дітей? От на тому все закінчується в нашій країні.
Олег пише:
! Всіх кого затримали там були випивші!!!

На скільки мені відомо, там нікого не затримали, всі були абсолютно тверезі, факту розбивання пляшок об стіни котельні зафіксовано не було, як і колективної заяви із 50 підписами. Так що це хибний виклик, відповісти за який комусь все ж таки прийдеться...

додано через 8 хвилин 15 секунд:

Олег пише:
а чого би не піти до Грньків з такою проблемою всім нам і заставити владу щось зробити для дітей?

Ми на своїй вулиці для дітей зробили все самі, не просячи владу... А хто Вам не дає у своєму будинку щось зробити. На скільки мені відомо у вашому будинку є тренажерний зал, чому ж там не проводити дозвілля дітям?
Дядя Володя пише:
факту розбивання пляшок об стіни котельні зафіксовано не було, як і колективної заяви із 50 підписами. Так що це хибний виклик

Таким фактом, як розбивання пляшок підлітками нікого не здивуєш, то ж і не фіксують. А щодо заяви, то всім відомо, як це робиться: Дядя Володя, кілька баксів "на лапу" і ніякої заяви. Хто ж погодиться нівечити життя власної дитися із-за розбитих пляшок чи зламаного димофона. А дитя хай побавиться. Судячи з вашої обізнаності КК, Дядя Володя, і його процедури то і баксів не багато потратили. Може обійшлося дружнім обідом з відповідною людиною. А спокій громдян - не ваші турботи

додано через 2 хвилини 40 секунд:

Олег пише:
не піти до Грньків

А вам, пане Олег, букви пропускати не годиться
Дядя Володя, а що по твому вони мають сидіти там на котельні, пити пиво курити? Що ти так оправдовуєш вчинки їхні? То нехай б"ют пляшки, але давай біля твого підїзду. Дядя Володя, то так виходит, що має право робити все що захоче, пити пиво, курити посилати старших? і притому він як сліпий захищає то все, я в шоці!!!
LUBA995 пише:
власної дитися

А Вам, пані LUBA995, з помилками писати не годиться! До речі поясніть , що таке димофон.

LUBA995 пише:
Таким фактом, як розбивання пляшок підлітками нікого не здивуєш, то ж і не фіксують. А щодо заяви, то всім відомо, як це робиться: Дядя Володя, кілька баксів "на лапу" і ніякої заяви.

Ви напевно не зрозуміли, я хабарів не беру! Всі питання вирішуються згідно чинного законодавства!

додано через 13 хвилин:

Олег пише:
То нехай б"ют пляшки, але давай біля твого підїзду. Дядя Володя, то так виходит, що має право робити все що захоче, пити пиво, курити посилати старших?

Якщо біля Вашого дому чиниться такі дії, про які Ви описуєте, неповнолітніми, раджу Вам звернутися в райвідділ , або у службу у справах неповнолітніх, яка якраз і розглядає справи про неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями.
Дядя Володя, от є така проблема, яку треба вирішити? Як на твою думку в дано випадку треба поступити? Сила на силу, на мою думку питання не вирішить.
Дядя Володя пише:
Ви напевно не зрозуміли, я хабарів не беру! Всі питання вирішуються згідно чинного законодавства!

Отже, визнаєте свою приналежність до владних структур і можливість впливати на їх рішення. Звичайно, тоді давати хабарів вам немає необхідності.

А про вирішення питань згідно чинного законодавства розказуйте в дитячому садочку діточкам для виховання їх в патріотичному дусі.

Про помилку, сори.

додано через 3 хвилини 41 секунду:

Олег пише:
він як сліпий захищає то все, я в шоці!!!

Олег, Дядя Володя не сліпий, навіть дуже не сліпий. Він знає систему і як нею маніпулювати. А причетність його рідних або рідних його знайомих до виявленого факту хуліганства молодих людей очевидна.
Дядя Володя пише:
Якщо біля Вашого дому чиниться такі дії, про які Ви описуєте, неповнолітніми, раджу Вам звернутися в райвідділ , або у службу у справах неповнолітніх, яка якраз і розглядає справи про неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями.

Так він вроді так і зробив, нє?
Ладно би, тихо-водка-папіроси, но хуліганити і старшого дядька нахєр посилати? То вже перебор.

І в чому претензія? "Стукачество" тут не пройде, Олег же ж робив спроби вирішити питання мирно. Послали. Ну він і пішов
Імхо, не бачу тут ніяких "Павліків Морозових" - малолєткам попередньо робили зауваження, не дойшло.
Чи у вас там у ВО "Свобода" рулять панятія, типу "стукач", "не спійманий - не злодій"? Хотя.. да, так зручніше..
Ех, був би я на місці, зараз тут би вже давно усі бажаючі могли би переглянути документальні кадри даної теми. От тоді вже би було до лампочки, чиї синочки-дибілятка, які закони, як вони діють і чим все це закінчиться.
Повністю підтримую Олега в цьому питанні. Мало того, порадив би йому зробити більше, хитріше і жорсткіше. Втрачати ж нема що?
Мережа "павліків морозовів" з фотіками дуже би допомогла в ситуації...
AVB пише:
бажаючі могли би переглянути документальні кадри даної теми

Бажаючі є, чекатимемо.
Олег пише:
Дядя Володя, от є така проблема, яку треба вирішити? Як на твою думку в дано випадку треба поступити? Сила на силу, на мою думку питання не вирішить.

А не пробували звернутись до голови ОСББ, до батьків цих дітей, можливо проблема і не така серйозна, що її не можливо було б вирішити? А силові методи (наряд міліції) лише ускладнить ситуацію і ще більше налаштує дітей проти вас. Не будете ж ви за кожен викрик підлітків викликати наряди міліції, може у них є серйозніші завдання, як розбиратися з тим хто кого і куди послав...
Дядя Володя пише:
А не пробували звернутись до голови ОСББ, до батьків цих дітей, можливо проблема і не така серйозна,

давай звернемся, я за.
AVB пише:
Повністю підтримую Олега в цьому питанні. Мало того, порадив би йому зробити більше, хитріше і жорсткіше. Втрачати ж нема що?

Мережа "павліків морозовів" з фотіками дуже би допомогла в ситуації...

Абсолютно вірно, беріть п. Олег фотокамеру зафіксуйте всі дії про які пишете, от тоді можна висувати обвинувачення, а так це все голі слова, які не підтверджені фактами. Свідчень п. Олега і Наталі Іванівної (до речі, як мені повідомили, людини неадекватної) буде ох як замало. А заяви, яку ніби-то підписали 50 чоловік... не існує, принаймні у міліції.

додано через 1 хвилину 30 секунд:

Олег пише:
давай звернемся, я за.

Ну так і звертайтесь, до чого тут я?
Так як все, моя хата скраю, аби не мене. З протоколами до керівника ОСББ підходити буде цікавіше, тобто є факт зафіксовай, а не слова.
ога. біспєрдєл. прогресивна українська молодь проводила з нагоди 200річчя шашкевича літиратурні читання, а україножер цоба викликав тиранів всього українського-миліціянтів. красата
Я от не розумію позиції дяді володі. То йдіть в органи, то не рипайтесь зі своїми проблемами, то хабарі якісь з морозовими. Невже проблеми дійсно не існує? Невже справді малі гівнярі не шляються ночами по підворотнях і не виказують з себе даунів, бо їхнім батькам пофіг??? Це неправда? Проблема вигадана? Га, дядя? Так знай, рано чи пізно в когось від того зриває дах, коли невзмозі більше витримувати, і тоді по тих підворотнях декотрі дибілятка знаходять свою збочену останню долю. І от тоді вже ти будеш бігати з органами по таких, за твоїми поняттями "неадекватних" олегах і кукушках, котрі як вміли, так і били в дзвони, і тоді вже вони будуть казати шо проблеми не існує, а доказуй шось, коли нафоткаєш, бо "всі проблеми вирішуються згідно чинного законодавства". Нема над чим задуматись?

Доречі, "законодавство" в Уркаїні - це законо-давство!
Дядя Володя пише:
беріть п. Олег фотокамеру зафіксуйте всі дії про які пишете
Мдя.. Дійсно, жаль шо не сфотав.. Будем рахувати шо пока просто пришугав..

Нічо, Олег, як то кажуть, перший блін комом. Добре шо підняли цей випадок - корисна інформація, особливо про нашу міліцію.

Якщо ситуація повториться - захвати парочку понятих, зафотай все на місці і.. знову викликай міліцію
ОСББ, заяви з підписами - може й бажано, але можна і заднім числом. Ну де ти їх, напр, серед ночі візьмеш?
А от ходити колядувати по чиїхось батьках - це тупо, ти їм не нянька. І не факт шо батьки попадуться адекватними

додано через 5 хвилин 53 секунди:

І взагалі, підлітки міліції не бояться. І моралі від батьків не так шоб дуже. Вони живуть стадними інстинктами і пантами. Так шо там шось пояснювати нема кому - якшо з першого разу спустити, почуствують безнаказаність, далі буде більше.
Зато якшо з подачі міліції батьки вріжуть дітям карманне фінансування ітп - оце для них серьйозно.
AVB пише:
Я от не розумію позиції дяді володі. То йдіть в органи, то не рипайтесь зі своїми проблемами

AVB, ви помітили, що позиція Дяді Володі різко змінилась після наших постів. З чого б це? Може все таки він знає більше про цю справу і розголос ( документальні кадри, фото) йому не на руку. От і пішов на "попятную".
Дядя Володя пише:
На скільки мені відомо, там нікого не затримали, всі були абсолютно тверезі,

Мене було ознайомлено з протоколами, де сказано що при затримані, молоді люди розпивали пиво.
LUBA995 пише:
позиція Дяді Володі різко змінилась після наших постів. З чого б це? Може все таки він знає більше про цю справу і розголос

Мені от здається, що це не один із батькыв, а швидше за все хлопака років 15-17, якого там і зловили. Тим більше що нік заведений, лише для одного обговорення, і явно там не справжні дані.

А взагалі тема сподобалась. Особливо коли згадую, що вона не називається "розбірки біля котельні", а "басейн в золочеві".
AVB пише:
Я от не розумію позиції дяді володі. То йдіть в органи, то не рипайтесь зі своїми проблемами, то хабарі якісь з морозовими. Невже проблеми дійсно не існує? Невже справді малі гівнярі не шляються ночами по підворотнях і не виказують з себе даунів, бо їхнім батькам пофіг??? Це неправда? Проблема вигадана?

Проблема у тому , що п. Олегові немає чим зайнятись от і вирішив повоювати з дітьми, принаймні так неофіційно сказали в міліції. А взагалі було б цікаво почути думку жителів цього мікрорайону, чи дійсно мають місце такі факти, а то п. Олег каже що це все відбувається вночі, а міліцію чомусь викликає о 19 год.???

voshkaniridze пише:
Мені от здається, що це не один із батькыв, а швидше за все хлопака років 15-17, якого там і зловили

Моєму хлопаці, як ви виразились, вже 25, і з 15-17 літніми він не водиться...

voshkaniridze пише:
Тим більше що нік заведений, лише для одного обговорення, і явно там не справжні дані.

Шановна, якщо Вам не важко, наведіть мишку на аватар "Дядя Володя" і прочитайте коли заведений НІК .

LUBA995 пише:
AVB, ви помітили, що позиція Дяді Володі різко змінилась після наших постів. З чого б це? Може все таки він знає більше про цю справу і розголос ( документальні кадри, фото) йому не на руку. От і пішов на "попятную".

Раджу Вам уважніше читати!
Позиція дяді Володі НЕ ЗМІННА!!! Є факт адміністративного порушення- доводьте, складайте акт про адмінпорушення , передавайте в суд, притягайте до відповідальності! Все!
Олег пише:
Мене було ознайомлено з протоколами, де сказано

Протокол в студію!
Та людям до лампочки та міліція і тяганина по офіційних каналах. Люди доведені до крайнощів. А тут ще малолітня шпана бешкетує під боком. Тож на них і будуть зриватися. Рано чи пізно з'являться постраждалі!
І знову починається замилювання проблеми. От до чого тут "вночі" і "о 19 год"??? Невже це є ключовою розбіжністю в показах, котра начисто спростовує існування проблеми??? А підтакування версії нашої "шанованої міліції" про "неадеквата", котрий вирішив повоювати з "діточками" - це САМЕ СПРАВЖНЄ ОКОЗАМИЛЮВАННЯ!!!
І від цього проблема не зникне і не зменшиться, бо вона - Є!

Підлітки тиняються, бухають, курять, ширяються і провадять глибоко аморальне часопроводження, бо "дяді" кажуть, шо "діточки бавляться". Замість того, шоб хочаби виготовити пару соціальних плакатів типу
"Даун! Поприбирай навколо себе бички і скло, і посади там квіти!
Бо крім тебе на цій землі ще живуть УКРАЇНЦІ!"

Та й чого питати в мешканців? Всім добре відомо, яка вікова аудиторія відвідує форум.

Щось складається таке враження, що Дядя Володя - провокатор, метою якого є зганьбити "Свободу". Наскільки мені відомо, об'єднання стоїть на засадах шанування традицій наших батьків-дідів-прадідів, які вірою і правдою відстоювали українські інтереси на своїй землі. Чого ж в цьому питанні так-званий "представник" настільки недбало ставиться до проблеми, ба навіть більше, старається замняти її, звести до нуля?! Може варто подати запит в осередок об'єднання вищого рівня про перевірку причетності їхнього члена до справи або краще поставити питання про доцільність утримання в своїх лавах елементів з такими підозрілими принципами!???
Нажаль AVB такий допуск у вихованні дітей приволить до великих проблем тих Дядів Володів, після прочитаного я зробив висновки, коли ВО Свободу приходять такі люди провокатори воно до нічого доброго не привиде. Прошу до уваги той факт, що ті події є не тільки проблема Львівської вулиці, то проблема нашої моральності і бездіяльності. Нас як Індійців Америки споюють дяді з закордону, і такі дяді володі їм ще "підспівують". І що виросте з того покоління дітей? А свій вчинок я виправдовувати не буду, тому що неодноразово і не тільки я просили хлопців трохи заспокоїтися і збираюся за ніким бігати і просити більше. Є міліція нехай проводить рейди і нехай розбирається.

P.S. Бідні дітки, не дали менти їм пиво допити, то безпредел Васілій !!!
AVB пише:
краще поставити питання про доцільність утримання в своїх лавах елементів з такими підозрілими принципами!???

Цілком погоджуюсь з вашою позицією, ABV.

Дядя Володя пише:
Позиція дяді Володі НЕ ЗМІННА!!!

Для чого, Дядя Володя, ви це доказуєте? Форумчани читають ваші пости і дозвольте їм свої висновки зробити. А подаєте себе таким "пушистим", а далі знаєте, що "в пуху" !

додано через 21 хвилину 4 секунди:

Дядя Володя пише:
наведіть мишку на аватар "Дядя Володя" і прочитайте коли заведений НІК .

Так, нік заведений давно. Але... пости ваші, Дядя Володя, тільки в даній темі!! Справжне окозамилювання для тих, хто не мислить!!
AVB пише:
Може варто подати запит в осередок об'єднання вищого рівня про перевірку причетності їхнього члена до справи або краще поставити питання про доцільність утримання в своїх лавах елементів з такими підозрілими принципами!

Як у дусі старих, добрих радянських часів!!! "Дядя Володя порочит облик строителя комунизма! Исключить из партии , а лучше розстрелять."

LUBA995 пише:
Справжне окозамилювання для тих, хто не мислить!!

От і мисліть, а не пишіть дурниць.

Олег пише:
я зробив висновки, коли ВО Свободу приходять такі люди провокатори воно до нічого доброго не привиде.

Ти хоч розумієш про що пишеш. До чого тут ВО Свобода? Це не політичний конфлікт, а звичайний побутовий між "неудовлетворёной Наталей Ивановной" , тобою сердешним і підлітками!

додано через 10 хвилин 59 секунд:

Олег пише:
Мене було ознайомлено з протоколами, де сказано що при затримані, молоді люди розпивали пиво.

Ти що з бодуна? Які протоколи , кого затримано? Досить нести дурниці, ти що ні разу в 17 років пива не пив, чи вже до того часу підшився?

додано через 9 хвилин 53 секунди:

Олег пише:
Нас як Індійців Америки споюють дяді з закордону

Вчи географію, замість того щоб воювати з дітьми, індійці живуть в Індії, а індіанці - в Америці .
Олег пише:
Мене було ознайомлено з протоколами

Дядя Володя пише:
Які протоколи , кого затримано?

Нічо не поняв..
Нема протоколів? Хоч якісь офіційні папери по ділу є?
А може і не було ніяких підлітків?
Дядя Володя пише:
Ти що з бодуна? Які протоколи , кого затримано? Досить нести дурниці, ти що ні разу в 17 років пива не пив, чи вже до того часу підшився?

Якщо п"ют то нехай то роблять так щоб нікому то мішало !!
Alexis пише:
Нема протоколів? Хоч якісь офіційні папери по ділу є?

Якщо і є, то не в міліції, а за адресою вул. Львівська 12, кв. 61. Бажаючі можуть звернутися для ознайомлення в будь - який час.
Олег пише:
Якщо п"ют то нехай то роблять так щоб нікому то мішало !!

У будинку 85 квартир, а мішають лише мешканцям 60 та 61 квартири.
Валодя! і решта мешканці 83 кватир! навчіть будь ласка своїх дітей елементарних норм поведінки. і хоча б не срати під ноги.
всі були молодими і всі потроху бешкетували. але тре знати міру. а ше тре знати шо якщо відгребеш при цьому-то сам винен.
наказувати в першу чергу треба батьків. відчутними штрафами. інакше наш нарід не розуміє.
пи. си. валодька, ти зачєм уси сбріл? як то кажуть -або хрест зніми або труси одінь.або зніми во свобода в ніку, або допиши фамілію. ато нікрасіва сі получає
Дядя Володя, а тоді поясни мені як так в магазинах наших продають пиво дітям? Чи може ти їм сам куплаєш, ти тут бачу такий добрий дядя?
Дядя Володя пише:
От і мисліть, а не пишіть дурниць.

Та ви, сердетесь, Дядя Володя! Та з чого б це?
За дрібницями суть конфлікту ховаєте, жителів рідного міста ображаєте? Ви ж інтелегентна людина?
Дядя Володя! Не женіть туфту! Ваша партія (ВО "Свобода") на словах більш, ніж будь хто в Україні за наведення порядку в державі . А демократія і підліткова вседозволеність, це зовсім різні речі! Ви є при владі( хоч лише на місцевому рівні!), ось і наводьте порядок! Чи вам Гриньків, Окрепкий і Янукович заважають? А ні , то не морочте людям голову!
Щодо "Павліків Морозових." Це явно не по адресу Олега. Є стаття 63 Конституції України , яка дозволяє не давати свідчення проти рідних і близьких. А пацанва, яка розпиває в підвалах, такими ні для Олега, ні для "пані Кукушки" не являються.
А якщо вам, поведінка підростаючого покоління подобається, то хоч чесно в цьому признайтесь. Тоді не нарікайте, якщо пізніше постраждають від дій "подростков-отморозков" хтось з ваших рідних і близьких!
Я трошки відійду від зазаначеної тами, а поясню це загальними поняттями. Дядя Володя не розуміє того кому потрібно споювати нашу молодь? Він не бачить того що є продукція яка є вигідна для промисловося, але шкідлива для нації, презначена для дибілізації цілого народу. Мене найбільше то болить коли на Україні за часи назалажності збільшилася кільківсть будинків для дітей з вродженими вадами психіки http://www.uzer.org.ua/?act=lik
Що одним з пріорітетів ведення війни протів слов"янських народів це є генна зброя, яка вбиває генетику, наших дітей, наших поколінь. Задумайтеся над тим що діти в 11 років починають пити пиво. Комусь то вигідно що йде така реклама пива, горілки тютюну, це є війна протів етносу!!! Антиреклама це всього навсього брошурки і маленьки плакати, які розповідають як кинути курити. Читаючи такі пости таких дядів володів задумуєщся чиї вони резиденти в нашій державі?
Зрозумійте
P.S. З точки зору Глобальної політики, на Україні не потрібні розумні люди, потрібні раби, які зможуть виконувати накази.
Пане Олег! Досить високопарних висловів, досить політики. Знайдіть у собі мужність і зізнайтеся, що не було ніяких п'янок на котельні, криків по ночах, розбивання пляшок об стіни, ніхто вас нікуди не посилав ( ви ж до нікого і не виходили), ніякого звернення 50 чоловік до нач. міліції і відповідно ніяких протоколів не існує. А Вашій сусідці, Наталі Іванівні, обов'язково раджу відвідати не тільки сайт http://www.uzer.org.ua/?act=lik, а й особисто записатися на прийом.
Хоча проблема споювання молоді, наркоманії дійсно існує в Україні, її звичайно потрібно вирішувати. Але описаний вище випадок ніякого відношення до цього немає. Визнайте це і закриємо тему. Вона стає не цікавою, особливо коли її обговорюють люди , які не мають жодної інформації по даній темі, крім ваших неправдивих звинувачень.
Дядя Володя пише:
Знайдіть у собі мужність і зізнайтеся, що не було ніяких п'янок на котельні, криків по ночах, розбивання пляшок об стіни, ніхто вас нікуди не посилав ( ви ж до нікого і не виходили), ніякого звернення 50 чоловік до нач. міліції і відповідно ніяких протоколів не існує. А Вашій сусідці, Наталі Іванівні, обов'язково раджу відвідати не тільки сайт http://www.uzer.org.ua/?act=lik, а й особисто записатися на прийом.

Мені немає в чому зізнаватися можна піти в міліцію до нашої участкової і все розпитати. Вона фіксувала факт розпивання алкогольних напоїв.
та за шо ви сваритеся.... то поодинокий випадок розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми, який чисто випадково вдалося зафіксувати (точно не знаю чи то так і було, але всі пости, шоб дізнатися достовірніше, перечитувати не буду).... а таких випадків в нас в Золочеві десятки, а то й більше.... Щовихідних дітиська п"ють, п"ють і ше раз п"ють.... магазини будуть продавати їм алкоголь, бо їм то вигідно.... так шо - це замкнутий круг, магазини продають-діти купують-діти напиваються... а далі йдуть знову в магазин і знову повторюють зроблене.

Напевне трохи не погоджуюся ні з Олегом, ні з Дядею Володею...... Ви самі за підлітками не впильнуєте... як то кажуть "Бозя розуму не дала - за горілку не купиш". Якшо воно п"є - то так і буде робити, поки не ослабне печінка, чи ше якийсь з внутрішніх органів. Щодо вищенаписаних слів Дяді Володі про факт "стукатства" з боку Олега, і зашугування дітей.... мені здається, шо він вірно зробив. Ну хіба вам, Дядя, було б приємно, якби ваша дочка чи ваш син в якісь там 15-17 років, грубо кажучи "бухав" по закамарках міста?(фііі... як то негарно виглядає, навіть в написаному вигляду, а наяву тим більше) мені здається, шо то повна деградація молоді.... мені хоч самій і не дуже більше ніж 18, але своїм мозком я добре усвідомлюю ті проблеми, які в людей з"являються від вживання алкоголю. Та ж тим дітиськам здоров"я ше на все життя треба, а не пільги після 20 в зв"язку з каліцтвом. І ше, мені так здається, шо то просто багато в чому батьки закривають очі на виховання дітей. Ну хіба та мама чи тато не чуют від дитини запаху спиртного, коли вона приходить вночі додому з затуманеними очима і розпатланим волоссям.

Думка суто моя, прошу дуже сильно не критикувати і не накидатися на мене з заперечливими аргументами.
Дядя Володя пише:
не було ніяких

Ось основний аргумент! Головне, що нарешті дійшли шо проблема таки є. Але де? В Україні!!! Не в себе під носом, а десь далеко і узагальнено. А чи Україну не будуємо ми самі? Тож казати, що конкретний випадок
Дядя Володя пише:
ніякого відношення до цього немає

м'яко кажучи, абсурдно. Почитай, шо люди пишуть, причому ті, хто сам образно вчора був в обговорюваній віковій категорії:
Альонка пише:
таких випадків в нас в Золочеві десятки, а то й більше....

Припускаю, якби Олег навіть фотки виставив, Дядя Володя заявив би про неправильне тлумачення ситуації, збіг, виключення,....
roma пише:
постраждають ... хтось з ваших рідних і близьких

О, тоді вже срані набереться! Навіть винний буде Олег, що не запобігав, а "пішов на конфлікт"
Шукай, дядя Провокатор відповідь в собі, а не в закритті теми!
Дядя Володя пише:
Вашій сусідці, Наталі Іванівні, обов'язково раджу відвідати не тільки сайт http://www.uzer.org.ua/?act=lik, а й особисто записатися на прийом.

Дядя Володя чому ви переходите на особистості? У вас є докази, що даній особі потрібна психіатрична допомога??? Взагалі ваше повідомлення можна сприймати як таке що ображає гідність людини, яка зрештою захищається Конституцією.
І взагалі ховатися за ніками, та писати всяку куню не солідно.

Альонка пише:
Думка суто моя, прошу дуже сильно не критикувати і не накидатися на мене з заперечливими аргументами

Альонка особисто я тебе повністю підтримую. Думаю що більшість також.

І взагалі цікаво чи розділяє офіційна позиція ВО "Свободи" позицію Д. Вови? (п. с. Я їх не підтримую, але мені вся ця тема нагадує заказну провокацію партії).
По суті, Дядя Володя має рацію.
Дядя Володя пише:
А Вашій сусідці, Наталі Іванівні, обов'язково раджу відвідати не тільки сайт http://www.uzer.org.ua/?act=lik, а й особисто записатися на прийом.

Да, є такі бабульки, які по любому пуку будуть торохтіти по всіх інстанціях. Деколи просто від скуки..

Дядя Володя пише:
Досить високопарних висловів, досить політики. Знайдіть у собі мужність і зізнайтеся, що не було ніяких п'янок на котельні, криків по ночах, розбивання пляшок об стіни, ніхто вас нікуди не посилав ( ви ж до нікого і не виходили), ніякого звернення 50 чоловік до нач. міліції і відповідно ніяких протоколів не існує.

З самого початку підозрював, шо протокола і звернення не було і немає. Тепер виникає питання - кому вірити?
А Олег тупо "давить" на пиво.. Що молодим людям вже й пиво не можна посмакувати? А шо тоді? кефір? спирт? траву? клей? Імхо, пиво з того всього - найоптимальніший вибір, чи не так?

Ситуація вроді елементарна, але Олег походу і з цим не зміг грамотно справитись. Тому, імхо, більшість наїздів на Володю - придирки на рівні дитсадка.. Суть він підмітив вірно - свої заявки треба обгрунтовувати.

Складається враження ніби більшість тут ніколи в молодості принципово навіть пива не пили.. Смішно..
Дядя Володя пише:
А Вашій сусідці, Наталі Іванівні, обов'язково раджу відвідати не тільки сайт http://www.uzer.org.ua/?act=lik, а й особисто записатися на прийом.

Дядя Володя це ще культурно сказано! Знаю я Недзельську Наталю Іванівну... це жах! Чув якими словами вона кричить із свого балкона на дітей, та за таке в мордяку бити треба... психіатри там не допоможуть.
Олег пише:
Мені немає в чому зізнаватися можна піти в міліцію до нашої участкової і все розпитати. Вона фіксувала факт розпивання алкогольних напоїв.

То що участкова тільки фіксувала факт..? Що сама з ними пила, чи складала протокол? Олег досить гнати туфту, твої пояснення хіба для ЛОХІВ годяться
за номером того талону ви можете вияснити чи було зареєстрована заява від мешканців будинку
, а також участкова нашої вулиці Ольга Михайлівна Стебніцька, прошу вияснити. Суть в тому, в місті продають алкоголь дітям. Ті "вовки в овечі шкурі" Дяді Володі!!! Коли в кого буде зафіксований факт продажі алкоголю дітям попросим би розмістити це в неті і посилання залишити в нас на сайті. То вже тоді буде цікавіше.
P.S. Як, п"ють то нехай нікому то не мішає!!!!
Alexis пише:
Що молодим людям вже й пиво не можна посмакувати? А шо тоді? кефір? спирт? траву? клей?

Пиво, шановна алкогольний напій і до нього відносяться всі ті обмеження, які повинні відноситися до алкогольних напоїв. Інша справа, що в Україні(єдина країна в Європі !)фактично цього немає. Цілодобово йде його позитивна і відкрита реклама . В мене є знайомий однокласник, на жаль алкоголік. П"є лише пиво по 3 літри в день!
Vanadium пише:
Недзельську Наталю Іванівну... це жах! Чув якими словами вона кричить із свого балкона на дітей, та за таке в мордяку бити треба... психіатри там не допоможуть.

Бити не раджу, а батьки цих дітей цілком можуть звернутися в суд. Навіть, якщо діти ведуть себе нетактовно(м"яко кажучи!) , їх ніхто не має право ображати!
Vanadium пише:
То що участкова тільки фіксувала факт..? Що сама з ними пила, чи складала протокол? Олег досить гнати туфту, твої пояснення хіба для ЛОХІВ годяться

А що дільнича Стебніцька О. М. має "увійти" в підліткове угрупування
у вигляді"крота", щоб зафіксувати потім факт розпивання спиртних напоїв і хуліганської поведінки пацанви? Це ж навіть не лоховство, а повна маячня!
Олег пише:
Коли в кого буде зафіксований факт продажі алкоголю дітям попросим би розмістити це в неті і посилання залишити в нас на сайті. То вже тоді буде цікавіше.

Олег , не відкривай Америку! Пройдися вечором(після 21 год). по місту і по барам! Всюди відкрито п"ють(пиво прямо з пляшок!) і сидять в барах від 15 і старше. І як казав один з героїв популярного мультика " [b]і наплеваті нам на законо"[/b]
Олег пише:
за номером того талону ви можете вияснити чи було зареєстрована заява від мешканців будинку

Цікаво було б побачити саму заяву. Олег, скидай в інет.

додано через 6 хвилин 45 секунд:

Олег вітаю з днем народження! Щастя, здоров'я, сімейного щастя, успіхів в громадській роботі.
Vanadium пише:
А що дільнича Стебніцька О. М. має "увійти" в підліткове угрупування
у вигляді"крота", щоб зафіксувати потім факт розпивання спиртних напоїв і хуліганської поведінки пацанви? Це ж навіть не лоховство, а повна маячня!

нетреба нічого робити пару записів місць де продають дітям алкоголь і їх довести до влади, і поставити штрафи власникам магазинів чи барів, половина яких буде виплачуватися тим хто зафіксував на мобілку, чи камеру такий випадок, думаю охочі будуть познімати? Наприклад штраф 10 тис. грн. 5 тисяч на державу решта тому хто зазняв.