Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про підлітків, порушення спокою громадян і міліцію

Автор Повідомлення
Олег пише:
пару записів місць де продають дітям алкоголь і їх довести до влади, і поставити штрафи власникам магазинів чи барів, половина яких буде виплачуватися тим хто зафіксував на мобілку, чи камеру такий випадок, думаю охочі будуть познімати? Наприклад штраф 10 тис. грн. 5 тисяч на державу решта тому хто зазняв.

Олег! Виходи з відповідною законодавчою ініціативою до Верховної Ради. Там, де треба щось "відняти " від людей , вони скоро приймають!
Зрештою, я думаю в цьому випадку краще, ті гроші віддавати міліції, особливо конкретному дільничому. Зокрема , перевести міліцію на самоокупність, як це зробили в свій час з митницею!
Олег пише:
половина яких буде виплачуватися тим хто зафіксував на мобілку, чи камеру такий випадок, думаю охочі будуть познімати? Наприклад штраф 10 тис. грн. 5 тисяч на державу решта тому хто зазняв.

Я готовий навіть за 1 тис. грн. Кажи де і коли. А заяву все ж таки скинь.

додано через 2 хвилини 21 секунду:

roma пише:
я думаю в цьому випадку краще, ті гроші віддавати міліції, особливо конкретному дільничому.

Хочу в дільничі... Підскажіть як влаштуватися
Vanadium пише:
Хочу в дільничі... Підскажіть як влаштуватися

Запитай в дільничого , думаю, що скаже! На цю "собачу" службу в основному йдуть бідні хлопці і дівчата з села!
То все дурниці, а чому ж мовчать наші церкви? Де ініціатива від св"ященнослужителів, не словами, а ділами? Чи вони досі парафіян не поділили? Доречі в при костелі є "товариство анонімних алкоголіків", невже фізичне здоров"я не пов"зане з духовним? Перемогти "зеленого змія" можна лише через свідомість людини. Польский пробурщ бере підписку з батьків дітей, що вони до 18 років не будуть вгощати свою дитину будьяким агкоголем!!
P.S.