Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Церква і сміття не сумісні

Що можна робити на церковному подвір'ї та прилеглій до церкви території?
Бути смиренним парафіянином 75%   6
Вигулювати собак 25%   2
Розпивати спиртні напої 0%   0
Всього голосів: 8
Автор Повідомлення
Церква і сміття не сумісні
Дорогі в Христі браття і сестри, хотів би з вами поділитися своєю думкою відносно не дуже не приємних подій. Отож, на подвір'ях церков Миколая та Вознесіння Господнього неодноразово знаходили сміття від споживання алкогольних напоїв!?
Подивімося правді у вічі: в нашому місті немає настільки багато місць, де можна розважитись та весело провести час із своїми друзями. Ми це розуміємо, але залишки сміття на подвір'ї церков - це не вихід!
Проявіть, будь - ласка, розуміння. Погодьтеся, що нікому приємно не буде дивитися, якщо біля Храму Божого - сміття. Адже, чистота, охайність і порядок приносять віруючим задоволення та можливість присвятити більше часу молитві до Господа.
Тож благаємо: не шкодити навколишньому середовищу, особливо затишку Божого Храму. Якщо ж ви піклуватиметесь про Церкву, то Господь неодмінно Вас нагородить сторицею. Давайте спільно боротись за наше спасіння, бо разом у нас більше шансів, ніж поодинці. Якщо далося певний допуск людям, я думаю його не треба переходити в рамках людського закону.
То тільки я на фотах замість "затишку Божого Храму" бачу занедбаний пустир?

додано через 1 хвилину 56 секунд:

Імхо, церква зажралась і наприхватизувалась.. Для чого їй стільки землі?
Alexis пише:
Імхо, церква зажралась і наприхватизувалась.. Для чого їй стільки землі?

При монастирі є підсобне господарство, яке частково забезпечує потреби монахів.
Справа тут в тому що люди не мають ніякої совісті, то що дісно немає де випити пива? Чи не смітити. Тож таке не якийсь там нужник, а храм. А всі кричимо, які ми побожні притому.
На фотах якраз не храм, а якийсь загашнік. Для яких потреб монахи на підсобках вирощують бурьян і пеньки?
Далеко не кожен полізе смітити там, де дійсно прибрано. В основному гадять там де і так грязно.
Монахи самі і створили оптимальні умови для такого "відпочинку на природі" - лавочки і травка.
І в результаті, як завжди, винуваті не ліниві монахи а перехожі підлітки.. так?

додано через 1 хвилину 9 секунд:

а збоку - готовий набір для проведення огорожі. Вже аж проржавілий. Хм, як символічно
Любі друзі.
не хочу зараз підтримувати якусь з конфесій, що існують в Золочеві. Але постає питання: будьте людьми. просто уявіть собі таку ситуацію, що хтось чужий прийшов до твого дому і почав творити "срач". не розумію одного, коли хтось кине пиво чи то біля храму чи чужого будинку то він, що одразу "став першим фраєром у місті".
коли доходить діло до власного дому ми не дозволяємо щоб хтось інший "робив дезгармонію на подвір'ї".

додано через 9 хвилин 5 секунд:

шановний Alexis я рідко бачив щоб хтось сам навмисно смітив на свому дворі (тим більше монахи).
тепер того, що монахи створили "ідеальні умови". під ідеальними умовами ти розумієш пиво, сигари і дівки під церквою. якщо подивитися хто дійсно смітить, це дійсно "підлітки свині". тому, що біля храму сидять і люди похилого віку, молоді мами з дітьми і інші (проте я не бачив щоб вони смітили). якщо бачив прошу довести. якщо хтось і справді п'є пиво біля храмів то це "підлітки свині". якщо так хочеться напитися, то для цього бар, ресторан і власний дім. так що вибір великий. хочеш смітити, роби це в себе в хаті.
Alexis пише:
На фотах якраз не храм, а якийсь загашнік. Для яких потреб монахи на підсобках вирощують бурьян і пеньки?
Далеко не кожен полізе смітити там, де дійсно прибрано. В основному гадять там де і так грязно.
Монахи самі і створили оптимальні умови для такого "відпочинку на природі" - лавочки і травка.
І в результаті, як завжди, винуваті не ліниві монахи а перехожі підлітки.. так?

Та навіть хай на голові ходять (то образно), але хто людям право кидати вся хірню та бухати? То є територія прилегла до монастиря. Завтра прийдуть і скажуть що ти розводиш бардак на совму подвір"ї, чи території біля дому і будуть таке робити тобі. Якби на твої лавочці біля дому робилося таке, я прийду завтра і накидаю бутилок і тожи скажу що ти зробив всі умови для срачу. Що ти то пишеш? Не має права ніхто такого робити, є культура повидінки.
m@mont пише:
під ідеальними умовами ти розумієш пиво, сигари і дівки під церквою.
Абалдєть Це ви спеціально перекручуєте написане мною вище, чи проблеми з логікою?
Ще раз - конкретно цю ситуацію (шо на фото) допустили власники території (монахи? церква?). Бездіяльністю (безгосподарністю).

Хочете провірити? Проведіть експеримент на цьому місці:
1. Викосіть траву і прополіть чагарники
2. Вивезіть деревяні брили
Всього 2 пункта. І позитивний результат (перестануть смітити) побачите самі. Як це працює - не скажу, не поймете..
Alexis пише:
Хочете провірити? Проведіть експеримент на цьому місці:
1. Викосіть траву і прополіть чагарники
2. Вивезіть деревяні брили
Всього 2 пункта. І позитивний результат (перестануть смітити) побачите самі. Як це працює - не скажу, не поймете..

На спор що нічого не буде, будуть смітити!!! Виховання таке.
А дерев"яні куски нехай собі лежать то майно храму. В любому випадку я не згоден з тобою. Не дав ніхто такого права там смітити.
Олег пише:
В любому випадку я не згоден з тобою

Хто б сумнівався
Тобі ж простіше розмазувати тут соплями про таку-сяку молодь і її виховання..

Олег пише:
А дерев"яні куски нехай собі лежать то майно храму

Якшо сміття лежить на території церкви - значить сміття теж власність церкви.
Отже, церква і сміття все ж таки сумісні?
Alexis пише:
Якшо сміття лежить на території церкви - значить сміття теж власність церкви.
Отже, церква і сміття все ж таки сумісні?

ну так пляшки з пивом в церкві продають , а потім ними потім смітять. А хто ту молодь має виховувати. мама з татом гроші заробляють. Доречі, як мені відомо то не тільки проблема церкви, то ще проблема костелу.
шановні стосовно сміття не треба говорити, що то є наслідком виховання і в цьому є хтось винуватими (батьки чи суспільство). є таке поняття як самовиховання. коли людинав сама собі витворює принципи за якими жити і як робити. Бог дав людині розум для того щоб думати. коли людина не бажає приймати жодних моральних і естетичних норм тут нічого не зробиш. згідний виховання робить багато, але не варто валити всю вину саме на нього.
m@mont пише:
самовиховання. коли людинав сама собі витворює принципи за якими жити і як робити.

Самовиховання передбачає самодисципліну і відповідальність, і певне обмеження дій. На таке погоджуються тільки одиниці.
Завжди так було, неогороджений пустир як маяк для "запливающіх"!
m@mont пише:
є таке поняття як самовиховання. коли людинав сама собі витворює принципи за якими жити і як робити.

Але хтось мусить закласти певний "фундамент" і батьки тут перші є, як не крути.
AVB пише:
Завжди так було, неогороджений пустир як маяк для "запливающіх"!

Так коло храму, ти вважаш що так має бути, а нарахунок Канади там тоже так смітять біля церков канадці?
В Канаді біля церков ще не таке трапляється...
Ось, наприклад, цікаве сусідство

Взагаліто, смітять тут безбожно. Кругом чистота, бо служби за тим дивляться ретельно. А люди - гірше свиней.
Але проблема сміття в Україні не через тупість як от канадонів, а через зневагу і огиду до устрою.
На ці речі, які ми тут читаємо можна також подивитися по інакшому, чому так що люди почали м"ягко сказати некультурно ставитися до церкви? Причиною того є ті священники, які прийшли в Церкву і не можуть поділити владу і гроші між собою, тому що церква цеж така ж сама політика, влада, гроші і люди які туда прийшли не розуміють Закону часу і мислять стереотипним мисленням. Церковні лідери починають, працювати над духовністю людей і ми бачимо їхній опуск в тому. олігірхи платять велики (дають) великі пожертви для того щоб Церква тримала людей в покорі, закликала ще до більшого терпіння та молитв. Отже підсвідомо люди починають в певній степені не вірити Церкві.
Олег ти добре замітив, що сьогодні є криза серед самих священиків. і це є великою проблемою, те що ми сьогодні потребуємо добрих покликань як до священства так і монашества.
тільки одна поправка Церква це не є лише священики а це найперше вся спільнота. тому що первино ecclesia перек. з грец. і латин. як спільнота чи збір людей.
сьогодні ми маємо проблеми із священством, але ми маємо і добрих священиків які вміють подати приклад. проблема постає лише в тому чи ми вміємо їх побачити і слухати.
а чи ми вміємо слухати то не треба дивитися на сміття. достатньо побути на Водосвятті чи на літургії коли бабці починають "більше правити і вчити" ніж священик. що поробиш що кожен з нас вважає себе наймудрішим.
коли говорити причини кризи священства і чому вони перетворюють служіння на бізнес цьому є 2 пояснення.
1 - людина не усвідомлює свого покликання або його взагалі немає таким чином шкодить собі і іншим.
2 - інколи цього вчать самі люди. хто тебе просить давати священику 100 чи 200 грн. за весілля чи похорон. людина може дати своїх можливостей 5, 10 чи 20 грн. якщо немає то хай не дає. коли я починаю творити так тому що так роблять інші я також є за це відповідальний.
тому, Церкву ми маємо творити всі разом. але хай кожен усвідомлює своє поклакання і обов'язки.
m@mont пише:
сьогодні ми маємо проблеми із священством, але ми маємо і добрих священиків які вміють подати приклад.

Але одна вівця все стадо портить. Я знаю що є добрі св"ященники, але зрозуміти те що люди скорше бачуть зле чим добре, а добре ніколи не цінять. Тема Церкви це є взагаліто тема свідомості людини, отже треба будувати Церкву в душі людини. Люди забуло що таке добро, культура, тим що вони смітять вони зневажають самі себе.
олег на жаль наша людська природа і натура полягає у тому щоб бачити погане чим добре. тим більше українська. на жаль ми бачимо і цінимо в людині все добре тільки коли вона помирає. а стосовно однієї вівці тут важко не погодитися. але коли оправдовуватися однією вівцею це означає оправдовувати себе. дійсно всі ми не без гріха. проте кожен має власний гріх за який несе особисту відповідальність. і за вчинки якогось священника я не відповідатиму перед Богом а лише за свої.
m@mont пише:
але коли оправдовуватися однією вівцею це означає оправдовувати себе. дійсно всі ми не без гріха. проте кожен має власний гріх за який несе особисту відповідальність. і за вчинки якогось священника я не відповідатиму перед Богом а лише за свої.

Але люди Церкви. це ті люди на яких рівняються і прислуховуються, беруть приклад і все можуть сказати" подивіться як св"ященик робить, якщо йому можна то і мені можна чи навіть треба то робити" і вони мають подвійний гріх. Не траба літати в хмарах а дійсно прислухатися до життя народу і на проповідях підносити питання наркоманії, алкоголізму, дитячого пивного алкоголізму і т. д.. Біля Церкви поставити дошку на якій розмістити фото бажано щоб в об"єктив попали парафіяни котрі смітять на території, поставити табличу "не смітити", і також казати людям про це.
олег не спорю священик має дійсно піднімати різні питання в церкві які сьогодні створюють багато проблемю тільки є одне питання. свобода вибору людини. ти не змусуш когось зробити так якщо він не хоче.
Якшо хтось не хоче шось робити, треба мозги промивати
мозги промивати треба. ми можемо безкінечно говорити про те, що є добре і що зле. якщо людини змінилася (чи це внаслідок вчення в Церкві, чи на вулиці чи побачила добрий приклад). але в Церкві є різні унікуми. говори йому одне і що так не можна а він всеодно зробить по своєму. що тоді робити?
m@mont, ти конкретно розкажи - хто і шо не хоче робити? Може якось заставимо?