Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Басейн в Золочеві

Автор Повідомлення
Басейн в Золочеві
коли наша влада буде щось робити. в 2й школі є не добудований басейн чому його не довести до ладу . зараз наш мер такий дуже спортцмен але в цьому напрямку нічого не робить. діти зараз з сколіозами а басейн це самий кращий лікар .
Такий нічого собі басейнчик! Майже 2 гектари!

ну і? ти хочеш сказати шо це в містечку з 20 тис населення
на ті гроші що вкрали ще більший можна було построїти
Якщо в Едмонтоні проживає 730 тисяч, то один із золочівських басейнів мав би площу 500 м кв (10х50 або 20х25) і розрахований на яких 50 чоловік.
Нє, басейнів має бути декілька - на кожний район свій - десь так зо п'ять! Ну і ше один центральний в якомусь торговому центрі. Це ж так просто! Адже грошей вистачає, бо всі мають роботи, сплачують податки, соціально забезпечені, навкруги вирує виробництво, а не базарне перепродування і банківська "допомога", не життя - казка! І, головне, наша люба влада всіляко старається допомогти людям і покращувати і далі їхнє життя. Дивно! Де ж тоді громадський басейн?!!
ліна пише:
в 2й школі є не добудований басейн чому його не довести до ладу

В нас від громадського басейну шкоди може бути більше ніж користі.
Басейн потрібно обслуговувати. Якісно. І все одно, нема гарантії шо якась зараза у воді не зможе положити в лікарню півшколи..
Наскільки мені відомо басей в м. Золочеві мають відновити, зараз ведеться робота з вивчення даної проблеми та створення проектної документації з приводу відновлення басейну. Спонсором виступають німці які орендують приміщення на нашому радіозаводі, якщо не помиляюся то вони мають назву "електроконтакт" тут не важно (хто буде знати точну назву організації, просив би уточнити) саме головне "надія є".
Є ше інший варіянт - більш персональний і більш бюджетний!