Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Всохлі молоді насадження - всохла влада?

Автор Повідомлення
ВСОХЛІ молоді насадження - всохла влада?
Скільки новітні трубодури по всіх сайтах показували як садять в Золочеві молоді деревця. Що все порізали - не показували звичайно. І що маємо. Все всохло. Аж страшно дивитись. Пройдяться вулицею Львівською, коло пеньків зрізаних дерев. Як мор пройшов. Чого так. Для чого показуха із садінням, коли все це було тяп-ляп. Що всихає нова влада на очах? А на біг-бордах так обіцяли... ми такі... ми афігенні... пройшло троха часу і де та афігенність??? Що панове думають дальше робити тепер вже із висушеними деревцями ? В музей, що коло замку будують????
Дерева мля позрізали, хоч тіньок на городі був, а тепер зовсім ніц нема. Накакали непогано.
Ви трохи не праві. Тому що повсихали лише хвойні дерева, а такі як береза, дуб - ростуть добре і прийнялися. А повсихала хвоя тому що не підливали. Погодьтеся, проблема не лише в нашій владі. Проблема і в жителях нашого міста. Чому? Тому що всі бачать що сохне, але хоч би хтось один підлив, чи посадив нове....
J.S. пише:
Чому? Тому що всі бачать що сохне, але хоч би хтось один підлив, чи посадив нове....

Ви трохи не праві.
От хто буде з відрами по місті просто так таскатись? Смішно. Оплату за воду підняли - самі і підливайте.
І якби кожен садив нове дерево, то садив би, де сам і рахує за потрібне. В результаті замість акуратної посадки був би хаос.

додано через 2 хвилини 50 секунд:

По памяті: коли в "Народному Слові" вперше писали по порізку-посадку дерев, там ще уточнювали, що для того всього процессу було запрошено якогось спеціально обученого львівського профессора, типу спеціаліста по тим ботаніческім ділам.. Фамілію не помню, но було. І шо? Фейл.. Тепер населення винне, бо не садить і не підливає
Сфоткали Гриньківа з лопатою, тіпа господарник - а далі хоч трава не рости..
Хотіли як краще, а вийшло як завжди
Такщо покищо дихайте вуглекислим газом, шановні форумчани.
Мені здається, що в нашому випадку "господарювання" краще би вже був "хаос". Що поганого в тому, якщо люди садитимуть дерева, де їм подобається? Хіба є такі місця, де це буде недоречно?
Ну, власне, так і получаєцця:
J.S. пише:
повсихали лише хвойні дерева, а такі як береза, дуб - ростуть добре

Хвойні дерева відмовились сотруднічати з нашою владою
Дубам пофіг, хто садив то і виросло
А "русскіє бєрьозкі" в місті з вулицями "Героїв України Бандери і Шухевича" - то взагалі символічно
Наша влада далі продовжує насаджувати дерева, тепер міняє ті що посохлі на живі деревця, мені інтересно чи є вже план-схема, на якій вказано де є паркові зони в місті, і скільки землі виділено на посадку!!!
Дааа, саджати зараз люблять...
Олег, важай!
Така план-схема називається Дендрологічний план