Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Рахунки Міської ради заблоковано прокуратурою

Автор Повідомлення
Рахунки Міської ради заблоковано прокуратурою м. Золочева, в зв"язку з не оплатою фірмам які виконали роботу по благоустрою міста, п, Зубар підписав з тими фірмами угоди про роботу, не маючи в казні міської ради достатніх коштів на оплату виконаних робіт, вчора була скликана позачергова сесія депутатів міської ради на якій вирішувалося, які об"єкти буде продано щоб оплатити боргів, зараз є нагода притягнути п. Зубара до відповідальності . Саме головне чим він думав, коли то підписував?
вибачте, не стримався - воно аж проситься на демотиватор:
Олег пише:
Рахунки Міської ради заблоковано прокуратурою м. Золочева

А я і незнала, що прокуратура має право рахунки блокувати, жесть
да, я такая пише:
А я і незнала, що прокуратура має право рахунки блокувати, жесть

Накладений арешт. Так підходить?
неправильне твердження, не входить в повноваження прокуратури накладати арешти на рахунки, не жартуйте так з органами прокуратури......

а то прокурор і криміналку пришиє за наклеп
нічим не думав, коли підписував. Відкат прийняв - а далі як то кажуть: Поживем побачимо.
Олег пише:
була скликана позачергова сесія депутатів міської ради на якій вирішувалося, які об"єкти буде продано щоб оплатити боргів

І тепер таким методом можна любий удобний обьєкт під шумок продати
Продати чи не продати любий обєкт - це вже інше питання. Але з іншої сторони, чому б не продати? Якщо грошей на його реставрацію, використання, утримання взагалі не має, то що з ним робити?
А шо ж там за сума така була, шо так вдарила по бюджету?
Вона хоч трохи адекватна роботі тих підрядчиків?
кажіть суму заборгованості а ми тут спільними зусиллями придумаємо, що продати, які саме обєкти

наприклад, будівлі прокуратури, сбу, казначейства чи суду...... от шуму би зробили на всю Україну
нажаль ці будівлі не можуть бути продані Золочівською міською радою, тому що не налажать їй.
А може Зубара комусь продати? Во, по оголошенню берут)). І всю його бувшу челядь. З конфіскацією. А то він ше й досі біля влади треться..
Alexis пише:
А може Зубара комусь продати?

АЛЕ ЗУБИ ПЕРЕД ТИМ ВСТАВИТИ МОЖЕ ВІЗЬМУТ
він вже не треться, його час пройшов. а зявляється в міській раді тільки тоді коли його кликнуть (не для вирішення якихось питань, а так для звіту, чисто символічно).
А можна відповідь на ці питання:
Цитата:
А шо ж там за сума така була, шо так вдарила по бюджету?
Вона хоч трохи адекватна роботі тих підрядчиків?

Якщо не секрет, звісно..
на такий ремонт в бю"джеті міста коштів не було закладено, було там наприклад 100 тисяч і. А людям платити треба.
тобто угода укладена незаконно?
зубара садити-угоду розривати. борги сплатити прийдеться.
але якщо угода законна, а просто в казні нема коштів то при чому тут зубар? він вже півроку як не керує. наповнювати бюджет-то справа нової ефективної команди
Васілій пише:

Хтось винайшов ефективний інструмент для відстеження відкатів?
а притому, що нахрена підписувати угоди, на які в тебе нема грошей. І чого він не наповнив бюджет коштами на момент підписання угоди.
це теж саме що я собі візьму машину в кредит, а оплачувати потім буде моя мама!))))))))
Васілій пише:

Вона не забезпечина певними фінансовими гарантіями.
J.S., а що конкретно робили ці фірми?
І на мої два питання вище - можете відповісти?
Alexis
я не знаю точної суми заборгованості.
А фірми ці були будівельні, і виконували ремонти будинків.
J.S., ну, і на тому спасибі.
Тут все ясно - Зубар тупо кинув своїх наступників. Офіційно під нього не підкопаєшся. Нова влада продасть пару обьєктів, розрахуються з виконавцями, і все замнеться.
Alexis пише:
Офіційно під нього не підкопаєшся. Нова влада продасть пару обьєктів, розрахуються з виконавцями, і все замнеться.

О тут вже проблеск ума, але коли дойде до стягнень суми то покличуть Зубара, тому що останній його підпис був?
Олег пише:
покличуть Зубара

Якщо підпис був діючого міського голови - то і розгрібати буде діючий міський голова. Ключове слово - "діючий".
А Зубар може спокійно дути в вус. Хіба свої в тихому кругу притиснуть, шоб відстігнув за неудобства..
Підписів діючого голови не було, він не настільки ізік щоб прикривати лузера. Це справи екс-мера.
J.S., я мав на увазі діючий на момент підписання контракту і діючий на момент позову. Посада одна - люди помінялись. Один завернув - інший розгрібає.
J.S. пише:
а притому, що нахрена підписувати угоди, на які в тебе нема грошей.

шукати гроші-справа діючої влади. ше раз питаю-з точки зору законності угод є претензії до зубара?
якщо виходити з логіки "нема грошей-нічо не роблю" ніколи нічо не буде робитись.
J.S. пише:
це теж саме що я собі візьму машину в кредит, а оплачувати потім буде моя мама!))))))))

а шо в цьому кримінального?
а те, що якщо мама не схоче сплачувати кредит, тоді платити змушу я, або будуть проблеми. Ну і звичайно, що тут не так серйозно як у нашій владі. Адже кошти там державні. а держава обовязково схоче когось спитати за це. Тому це питання часу.
Про питання часу..
Чим Гриньків зі "Свободою" займались останніх півроку, шо бюджет пустий? І тепер навіть не можуть заплатити майстрам за роботу?
J.S. пише:
а те, що якщо мама не схоче сплачувати кредит, тоді платити змушу я, або будуть проблеми.

тобто ти хочеш сказати шо теперішній мер може сказати-я не хочу платити? і платити буде зубар? самому тобі не смішно?
J.S. пише:
що якщо мама не схоче сплачувати кредит, тоді платити змушу я, або будуть проблеми

Скільки Вам рок.. Ви з якої партії?
Alexis пише:
Чим Гриньків зі "Свободою" займались останніх півроку, шо бюджет пустий?

а вони шо рижі? пиляли, вєстімо. часу то насправді не так багато
Ладно народ. Не грузіть. Раз попробував взяти участь в обговоренні)))) і не получилось. Скоро стану ворогом Золочева))))
Васілій пише:
часу то насправді не так багато

Ну, якщо б розраховуватись частинами - термін можна розтянути. І до прокуратури б не дойшло.
А так, схоже, просто вирішили положити на гастарбайтерів. Авось пронесе..
Якби було защо Зубара посадити, його б уже давно посадили, отже, нема злочину в його діях

700 тисяч боргу, як для мене це велика сума.....
а як для міського бюджету це не великі гроші, було б бажання борг погасили б

я думаю це питання між колишнім мером і теперішнім.... тобто хто кого
всюда існує табличка ділення, якщо добре поділився все йому зійде з рук, вона виглядає так, попередник Зубара крав, Зубар крав, і якщо так піде далі то чого я не можу красти. Але якщо той закон не спрацю в даному випадку, я тоді за таку владу!!!
Олег пише:
то чого я не можу красти. Але якщо той закон не спрацю в даному випадку, я тоді за таку владу!!!

Олег, болотуйтесть в депутати, мери, чому б сили не попробувати. Заодно попробувати, як то "у владній шкурі".
Так ніби вже і пробував...
Хоча, на мою жумку, нема морального права висуватись, якщо ось так писати: "забезпечина"

То що, борг становить 700 тисяч? Цікаво, за ЩО? Уявляю, що зробили би за такі гроші наші порості роботяги, які змушені вишуковувати роботу по москвах-пітєрах-києвах, замість того, щоб працювати в свому місті і на добробут свого міста.
AVB пише:
морального права висуватись, якщо ось так писати: "забезпечина"

Це про мораль в політиці. Ви мене, AVB, щонайменше дивуєте. Бабла побільше і вже депутат. Ось наш прем"єр-міністр зовсім не комплексує, як получається, так і говорить. А писати по-українському то зовсім напевно не вміє. І нічого.
AVB пише:
700 тисяч? Цікаво, за ЩО?

За "роботу по благоустрою міста". Яку саме - ніхто не знає.
Зубар знає