Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ясенівці

Автор Повідомлення
Ясенывці
І чому нас відносять до "Решти населених пунктів України"?! Чому якесь ніще в тернополі село має нормальні тарифи, а ми - ні?. Що за тупа дескримінація і з чим вона повязана? І взвгалі чому у західній частині України такі дірмові(порівняно) тарифи, а нових не дають???
John1992on
ггг ну шо поробиш добре хототь інет маєте а то в Бонишині облом((( Тільки від статистики можна
Бо такі як ти навіть назви свого населеного пункту нормально написати не можуть.
AbsoluT
То звісно все добре, але УТ мене починає "харити" своєю ціновою політикою, коли ставить в Золочеві номарльні, а в Ясенівцях "жидівські" тарифи. Звичайно я не порівнюю значимість жвох різних адміністративних одиниць, але географічне розташування і мережевей канал - нічим не відрізняється. Тому не бачу ані логічних, ані економічних причин таких тарифів, хоча єдиним, на мою думку, аргументом є відсутність конкуренції, як такої.

voshkaniridze
А шо "не так" він в назві села написав..?) - Та і не варто дєрзити, вони ж не безкоштовного нету хочуть, також би платили за нього гроші, просто їх мало, а технологія порівняно дорога і не окупна.
John1992on
Розомієш туда тільки статистика може інет кинути більше ніхто. А рахуй канал треба відкупити+роботу. Так шо конкуренції немає і УТ робить що хоче . Ну я думаю що тарифи подешевшають . Но напевно через рік.
AbsoluT пише:
в Бонишині облом

в Бонишині Укртелеком також має абонентів, і інтернет ОГО там можна встановити без жодних проблем. Звертайтеся за тел. 4-41-99, або приходьте в абоненський відділ укладати договір.
nrg1
ходили чутки, шо на Ясенівці введуть "Київські" тарифи, взагалі зараз в УТ про щось подібне планують, чи це знову політика далекої преспективи?

Також питання, чи працює в Золочеві так звана "внутрісеть" - можливість користватись ОГО-торрентом на макс. швидкості, незалежній від тар. плану.?
John1992on пише:
Також питання, чи працює в Золочеві так звана "внутрісеть" - можливість користватись ОГО-торрентом на макс. швидкості, незалежній від тар. плану.?

Цим може користуватися будь-який абонент по всій Україні