Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Біс

Автор Повідомлення
Біс
як дізнатись, що в людину вселився біс?
Перше прошу пояснити, що це таке "біс"? Я вже питав в одній темі, відповіді не отримав.
Нечиста сила
Все з всесвіту ми сприймаємо в інформаційно через наші почуття, біополе та інтуіцію, отже коли уявити собі таку річ що душа людини є певна матерія, яка має свою частоту, такзвані тонкі матеї, то та інформація вона викривляє синусоіду частоти духовної матерії. В порівняяню для цього є світло зорі, коли зоря згасає то її світло летить в всесвіті до нас міліарди років та має свій спектр кольору. Отже можемо собі уявити під словом "нечитса сила" інформацію яка сприяє викривленню цієї синусої душі та коли ми поділемо світ на 2 сектори який належить "нечисті силі" це біс, а друга частина належить "чисті силі" це БОГ то зрозуміємо чому так є. Чого у світі мало від БОГА а більше від нечмстого. Але багато людей це не розуміють і скоївши певні не чистиві дії шукають оправдання своїм діям в Церкві, і рідко з них бере вину на себе і розкаюється.
yuramcw пише:
Нечиста сила

Одні загадки. Я, в принципі, більш-менш орієнтуюся у фізиці, але такого визначення як "чиста" чи "нечиста" сила досі не зустрічіав. Нечиста сила, це сила, змішана з кількох сил, чи як?

Сила - векторна фізична величина, що є мірою інтенсивності впливу на дане тіло інших тіл, а також полів. Cила, прикладена до масивного тіла є причиною зміни його швидкості або виникнення в ньому деформацій.

Яким чином сила може кудись вселитися? Вона може лише діяти. Отже, висновок такий: "Біс", або "нечиста сила", будучи по своїй природі силою, не може нікуди вселитися, а може лише діяти на фізичне тіло, спричиняючи його рух, або деформацію.

Олег пише:
душа людини є певна матерія, яка має свою частоту, такзвані тонкі матеї, то та інформація вона викривляє синусоіду частоти духовної матерії.

Олег, то в гілку святош з Підгірців, ми тут серйозні речі обговорюємо Доречі, про "синусоїду частоти" величезне тобі спасибі, я думав цей день мені вже ніхто не врятує
Імхо, автор - неадекват.
Власне, як і більшість релігійно-завернутих.
andry:
Лукавий (біс) - це Сатана, що повстає проти Бога і "зводить усю вселенну"(Од. 12,9)
Бути людиною пише:
Лукавий (біс) - це Сатана, що повстає проти Бога і "зводить усю вселенну"(Од. 12,9)

То з якої казки?
Що появляється як біс, що називається як біс, що признається як біс, є в людині та появляється і щезає разом з людиною. Релігія дає певну міру поняття що так нечиста сила. Отже за тими релігійними канонами може визначити до якої міри належить вчинок людини. Бітлз зараз отримав індульгенцію від церкви, тому що за тими канонами в той час коли група існувала вона була прийнята безбожною та гріховною. Отже нечиста сила це є певна межа дій, думок, встановлена канонами церкви для людини та суспільства.
Олег пише:
Все з всесвіту ми сприймаємо в інформаційно через наші почуття, біополе та інтуіцію, отже коли уявити собі таку річ що душа людини є певна матерія, яка має свою частоту, такзвані тонкі матеї, то та інформація вона викривляє синусоіду частоти духовної матерії. В порівняяню для цього є світло зорі, коли зоря згасає то її світло летить в всесвіті до нас міліарди років та має свій спектр кольору

Ось який ви , Олеже, розумний. Читати цей пост одне задоволення1
Отже в світі існує триєдинство: матерія + інформація+ міра, під словом біс ми в даному випадку розуміємо певну міру дій людини, яка є встановлена нормами та правилами поведінки в суспільстві і яка суперечить тим законам моралі, канонам церкви. От собі уявіть чи потрібна би була міра коли би не було людини? Чи би був той біс? І вся картина міняється, отже ми повинні знати міру і жити за законами часу. В більшій кількості своїй люди не мають міри, вони думають що будуть жити вічно, найбільшою перемогою над тим бісом є прощення своєму ворогу, чи кривднику. Отже робимо висновок, що найбільшою перемогою є перемога над собою, всі ми можемо давати поради, але не всі маємо міру, тобто тримати в рамках свою почуття. Доречі в середні віки людей, хворих на епілепсію рахували біснуватими.
Олег пише:
Отже в світі існує триєдинство: матерія + інформація+ міра

У світі існує багато усього, безліч його (усього) комбінацій.

Олег пише:
словом біс ми в даному випадку розуміємо

Олег, ти однієї думки з п. yuramcw?

Олег пише:
законам моралі

Можна лінк на список законів?

Олег пише:
канонам церкви

Якої саме?

Олег пише:
От собі уявіть чи потрібна би була міра коли би не було людини? Чи би був той біс? І вся картина міняється, отже ми повинні знати міру і жити за законами часу. В більшій кількості своїй люди не мають міри, вони думають що будуть жити вічно, найбільшою перемогою над тим бісом є прощення своєму ворогу, чи кривднику. Отже робимо висновок, що найбільшою перемогою є перемога над собою, всі ми можемо давати поради, але не всі маємо міру, тобто тримати в рамках свою почуття.Як повинно (чи мало би) бути усі прекрасно знають, тепер залишилося знайти спосіб переконати усіх чинити саме так як ти тут навчаєш Інакше все написане носить назву утопія.

Олег пише:
речі в середні віки людей, хворих на епілепсію рахували біснуватими.

В середні віки моральна і канонічна церква спалювала вчених, "відьом" визначала по їх вазі, а усе що сама (в силу невігластва) не могла пояснити відносила до вищезгаданого біса (з відповідними наслідками).

Навіщо ти витягаєш сюди усю цю махрову середьовіковщину?
Олег пише:
В більшій кількості своїй люди не мають міри, вони думають що будуть жити вічно, найбільшою перемогою над тим бісом є прощення своєму ворогу, чи кривднику. Отже робимо висновок, що найбільшою перемогою є перемога над собою, всі ми можемо давати поради, але не всі маємо міру, тобто тримати в рамках свою почуття.

Andry, тут Олег говорить про міру, ане про те, як має бути. Люди як правило, знають чого хочуть (машину, квартиру, гарну жінку, багато грошей), але міри не знають. А це приводить до поняття "для досягненя цілі всі методи виправдані" . Ви не зовсім розумієте глибину сказаного. Ви повехнево сприймаєте, важливу інформацію ріжете на куски, нівелюючи тим самим її загальний зміст. Тим паче, закони моралі- це закони духовності нашої, самої суті життя. Для вас, судячи по останьому посту, вони мало значить.
LUBA995 пише:
Andry, тут Олег говорить про міру, ане про те, як має бути.

LUBA995, я знаю про що говорить Олег, але я ще не второпав для чого він так говорить, ось і намагаюся з'ясувати
LUBA995 пише:
глибину сказаного

LUBA995 пише:
Тим паче, закони моралі- це закони духовності нашої, самої суті життя. Для вас, судячи по останьому посту, вони мало значить.

LUBA995, швидкі висновки, особливо такого масштабу, частенько бувають хибними. Олег сам розповість, чи відношуся я до категорії людей, про яких Ви згадували в своєму повідомленні. Зрештою, моя скромна особа не вартує стільки уваги, скажу лишень, що моя участь в обговоренні - протест проти неорелігійних світоглядів, які, якщо їм дати волю, зрештою, призведуть як мініум до епохи середньовіччя, а як максиум - до загибелі нашої цивілізації
andry пише:

У світі існує багато усього, безліч його (усього) комбінацій.

На рахунок триєдинства в світі, матерія наділена повнотою інформації про себе і сама матерія знає про себе все, і тільки людина користуючись законами які вона взяла з всесвіту дає певну міру поняття.
andry пише:
Олег сам розповість, чи відношуся я до категорії людей, про яких Ви згадували в своєму повідомленні.

Я пропоную тобі визначити до яких типів людей ти відносишся, результату можеш не писати, але перед тим ми зробимо розподіл людей за такими ознаками. Прошу намалювати собі таблицю і самому визначити процентну кількість людей в суспільстві. В людини є інстинкти, привички автоматизму, розум та інтуіція. Коли людина в більшості обслуговує свої інстикти при цьому не бере в рахунок привички, розум та інтуіцію, тик тип можна назвати "худобою", людина яка в своєму житті в більшості користується привичками автоматизму є "біороботом", людина яка користується розумом але відкидає інтуіцію є "демоном", яка тільки в своїх планах хоче знищити когось заради своєї наживи, людей які в своєму житті користуються інтуіцією, тобто вміють правильно керувати своїми інстинктами, привичками автоматизму, розумом є дуже мало.
Отже Андрій коли поставити проценти в таблиці, то ми побачимо що насправді в нас є в суспільстві і за якими ознаками людей є більше!
Олег пише:
людина яка користується розумом але відкидає інтуіцію є "демоном", яка тільки в своїх планах хоче знищити когось заради своєї наживи, людей які в своєму житті користуються інтуіцією, тобто вміють правильно керувати своїми інстинктами, привичками автоматизму, розумом є дуже мало.

Дякую, Олег. Можна дізнатись джерело даної інформації.
http://kob.org.ua/ можна тут почитати чи послухати.
До речі ми тут маємо розмову про людину, яка є здоровою сильною, але коли недай Боже людина захворіє, вона тоді розуміє ціну того що вона мала, і все тоді перед проблемою зі здоров"ям людини, стає суєтою і не потрібною справою, ми не можемо ніколи дати крок назад і подивитися що ми вже маємо, ЧИ ПРОСТО ПОДИВИТИСЯ ЗІ СТОРОНИ НА ТЕ ЩО МИ РОБИМО І ЧИ НАМ ЦЕ ПОТРІБНО. Людина все створює проблеми сама собі і сама їх вирішує, для того щоб людина мала міру вона повинна чогось боятися, попасти після негідного життя в пекло, вона повинна терпіти для того щоб зрозуміти що таке добре а що зле. Всамі суті людські є закладено так званий первородний гріх, це цікавість, о той біс що сидить в тобі і каже йди відкрий і подивися що там висить за яблуко і вкуси його. Біса немає ні в тварин і в рослин коли би людина була на рівні примата такого слова як біс би не існувало. Отже робіть висновки.
людина
Чи можна через одяг вигнати біса ( нечиста сила)?
Електричкою мисливці їдуть на качок.
Скільки можна там почути всяких балачок!
Літній дядько молодому весело кива:
— Перевірим, як у тебе варить голова.
Йдеш ти полем без патронів, розстріляв усе.
А тобі назустріч вовка сатана несе.
Що ти зробиш?
— Заховаюсь в ямі, за кущем...
— Знайде, синку, й з'їсть негайно з шапкою й плащем.
Є одна мисливська хитрість, знай її і ти.
Не ховатись, а на вовка треба прямо йти.
Перед вовком сядь, роззуйся, і штани зніми,
І лупцюй по морді вовка мокрими штаньми.
Вовк штанів боїться мокрих більше, ніж вогню.
Це кажу я щиру правду, не якусь брехню.

Молодий йому не вірить, скоса погляда.
— Добре,— каже,— якщо буде поблизу вода.
Чи баюра, чи калюжа, чи який струмок...
А як ні, то що робити?
— Не журись, синок!
Доки будеш роззуватись та знімать штани,
Десять раз у тебе стануть мокрими вони.
andry пише:
Десять раз у тебе стануть мокрими вони.

І ніякого біса в штанях!
Класна байка

Щодо вигнання біса...
Вважаю це некоректним виганяти когось лише через те, що він не вдягнутий належним чином! Дрескод - це норма, а не закон!
yuramcw, тебе лічити треба, шизік.
AVB пише:
лише через те, що він не вдягнутий належним чином!

Звісно ж, AVB. Але зустрічають по одягу...
Повтор теми
LUBA995 пише:
зустрічають по одягу

нагадалась одна пісенька з дитинства. Досі не можу її наде знайти і хто співає не знаю. Називалася ніби "Потерта камізелька"...
AVB пише:
"Потерта камізелька"...

То вже не в тему.
AVB пише:
Вважаю це некоректним ...

AVB, правильно. Зажрались тут деякі..
А можливо це в них такий робочий одяг - ну, "спецовка" тіпа.. Шоб не заразитись

Треба уточнити.. Автор, опиши одяг!
Нарешті знайшов ту пісеньку в неті. Там кажут зустрічают по одежі, а проводжают зовсім з іншим. О!
Взагалі-то бісів треба виганяти не тільки через одяг, а й через неохайний вигляд, нечищені ікла, нечесану шерсть. Та й зрештою просто так, щоб руку набити, як то кажеться
автор пише:
Повтор теми

Alexis, тема вже піднімалась. Та й пости врізнобій, далекі від даної теми.
Чому ж не по темі? Самі подивіться! Хіба можна таке серед люди пускати???!
Нечиста сила
Виганяти їх! Однозначно ВИГАНЯТИ!!!
LUBA995 пише:
тема вже піднімалась

Ну так ще раз підняли. На біс!
таки та хмара з мусорки добре накрила золочів
Alexis пише:
підняли. На біс!

Іншу тему підняти б на "біс", наприклад "Міста".
andry пише:

Можна лінк на список законів?

можна заглянути сюда

http://old.ugcc.org.ua/CCEC/CCEC-toc.html