Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Біс через інтернет

Автор Повідомлення
Біс через інтернет
Скажіть будь-ласка, чи можливо через інтернет, щоб вселився біс ( внушає себе). Якщо людина читає чорну магію, порчі, дивиться картінки, (демони) пише незрозумілі речі, нормальної людини.
Треба вияснити що таке БІС? Людина сама собі вибирає своє життя і має в своїй власті таке право вибору як вірити в БОГА чи в біса. І немає такої речі як доля немає її тому що люди би вже розпреділені хто куда має йти. Отже люди вибирає собі таке чи її рости духовно вчити Біблію і вірити в БОГА. Отже через мережу можна змінити свою психіку почати вірити в всяку чортівню. У душі кожної людини завжди живуть дві несумісні речі — добро і зло. Хто з них переможе, такою і буде людина. Дуже важливо, щоб душі більшості з нас були чистими, щедрими, щоб зло не мало змоги оселитися там і перемогти. Інакше наша планета перетвориться на розсадник злої сили, здатної загубити увесь всесвіт. Щоб змінити світ, щоб нарешті добро перемогло зло, потрібно змінити спочатку свій світогляд, світогляд своїх близьких, друзів — навчитися робити добро. Якщо кожен з нас стане добрим "чарівником", навчить цьому тих, кого любить, то тоді неодмінно добро буде переможцем у нелегкій боротьбі, яка ведеться з початку створення світу. Отже, вчімося добру, вчімося його робити для інших людей і чекатимемо, коли воно запанує на Землі як повноправний її володар.
yuramcw пише:
ажіть будь-ласка, чи можливо через інтернет, щоб вселився біс ( внушає себе)

Якщо би ще коротко пояснити що таке (хто такий) "біс", тоді можна було б помірувати. А взагалі, цілком можливо, знаю багатьох людей, що вселялися і виселялися через Інтернет, навіть у Золочеві.
Не знаю, що може вселитися, но думаю розбестити людину може запросто інтернет. Тут діє просте правило:
"що забагато - то не здорово"
yuramcw пише:
Якщо людина читає чорну магію, порчі, дивиться картінки, (демони) пише незрозумілі речі, нормальної людини.

Ще раз прочитав топік, і, здається, зрозумів, про що йдеться. Насправді це типова робота програміста чи сисадміна. Дійсно, для написання програм доводиться вдаватися до таємних знань, свого роду магії, мати справу з службами і демонами, писати та говорити незрозумілі для звичайної людини речі. Щодо першого речення, то йшлося, ймовірно за якусь онлайн гру
yuramcw пише:
Скажіть будь-ласка, чи можливо через інтернет, щоб вселився біс ( внушає себе). Якщо людина читає чорну магію, порчі, дивиться картінки, (демони) пише незрозумілі речі, нормальної людини.

А то!
В загальному, нам лехше тупо спихнути відповідальність за свої дії на якісь вигадані вищі сили - це простіше ніж признати власний маразм.
Alexis пише:
лехше тупо спихнути відповідальність за свої дії на якісь вигадані вищі сили

Ото ж бо воно. що відповідати за власне життя ми не бажаємо, а коли і не можемо, то не прагнемо : крайнього знайти простіше.