Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нерівні шлюби: різниця у віці або хто кого старше

Автор Повідомлення
Нерівні шлюби: різниця у віці або хто кого старше
Останнім часом ми все частіше помічаємо на сторінках друкованих видань і в новинних сюжетах електронних ЗМІ інформацію про шлюби між людьми різного віку. Іноді різниця настільки істотна, що викликає здивування у громадськості. Що це - любові всі віки покірні або достатньо сувора проза сучасного життя " шлюб з розрахунку".
Чим старші тим менше "вітру" в голові, зараз стараються жити будуть гроші буде любов, але то так і не так. Не так, за гроші любов не купиш, а другий варіант, це на голодний "жолудок" довго не полюбиш. Чесно кажучи то проблема індивідуальна. З медичної точки зору чим старша жінка тим тяжчі роди. В кожного своя думка.
да, я такая пише:
Іноді різниця настільки істотна, що викликає здивування у громадськості.

Тут явно присутній фактор грошолюбства та користі. Але то їхні проблеми.
да, я такая на твою думку який найкраще вік для одруження, прошу тут врахувати не тільки фізіологічні особливості людини, а ще й розумові? Питання може бути спірним.
вік для одруження, це ще не критерій
перш за все людина має бути менш більш самостійна, впевнена в завтрішньому дні і звичайно розуміти відповідальність один перед одним та у своїх обовязках в сімї
а вік, як в кого може бути різним

для прикладу мені завжди до вподоби старші мужчини, на 10-20 років
Вік не має жодного значення. Головне спільні інтереси, взаємна симпатія, або і глибші почуття.
І висновик такий (він трохи пошлий)ХХХ равесніков не ищет
Олег пише:
ХХХ равесніков не ищет

да, я такая пише:
вік для одруження, це ще не критерій

Погоджуюсь з такою думкою. З моїм однолітком був прекрасний секс, енергетичний просто кайф. Але в розмові з ним почувалась мамою або старшою сестрою. Не уявляла його своїм чоловіком. Подобаються старші чоловіки, на років 8-10, яким життєвий досвід дає можливість дорожити почуттями коханої жінки. А секс тільки один із приємнних засобів до покращення стосунків.