Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як нараховується зарплата

Автор Повідомлення
Як нараховується зарплата
Сьгодні я хотів би ознайомити форумчан як нараховують зарплату в медицині, відносно тарифної сітки та мінімальної зарплати в Україні. Є дві моделі оплати праці, відрядно - преміальна та погодинно - преміальна. Базовим наказом МОЗ України 308/519, яким визначаються розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, визначені на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Отже станом на 22.05 2011р. мінімальна зарплата в Україні становить 960 грн. та присвоюється вона працівникам першого тарифного розряду згідно єдиної тарифної сітки в Україні. Отже наказом МОЗ України 308\519 визначаються тарифні ставки, посадові оклади та коефіцієти. Приводимо приклад нарахування.
Акушерки, сестри медичні: операційних, перев’язувальних, відділень (груп, палат) анестезіології та інтенсивної терапії, пологових будинків (відділень, палат), відділень (палат) новонароджених та недоношених дітей, станцій (відділень) швидкої, невідкладної, екстреної медичної допомоги, кабінету з аудіометрії; оптометристи; помічники: лікаря-епідеміолога, лікаря-стоматолога; фельдшери всіх спеціальностей, лаборанти (фельдшери-лаборанти), медичні сестри загальної практики - сімейної медицини*, лікарі зубні:
вищої кваліфікаційної категорії - 10 кофієнт - 1,40
першої кваліфікаційної категорії - 9- / - / - / - 1,31
другої кваліфікаційної категорії - 8 - / - / - / - 1,22
без категорії - 7 - / - / - 1,18

Мінімальна зарплата станом на з 01.04.2011 становить 960 грн, тобто тарифний коефіцієнт множиться на мінімальну заробітну плату , наприклад; (9 тарифний розряд) 1,31 * 960 = 1257.6 грн. А також доплати згідно Колективного договору
http://www.rouoz.gov.ua/index.php?p=2&pt=2&sid=21 наказ МОЗ України 308\519

http://depositfiles.com/files/cov0ye7mo
приклад нарахування зарплати.