Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто яку музику слухає?

Автор Повідомлення
Хто яку музику слухає?
Слухаю хорошу музику, погану - не слухаю.
Френк Сінатра, Луїз Армстронг, елвіс, Бібі Кінг, Майлз Девіс.....
Слухаю якісну музику!!!!
Саніто пише:
Френк Сінатра, Луїз Армстронг, елвіс, Бібі Кінг, Майлз Девіс.....

Класний підбір виконаців
Сам слухаю різну, можу послухати Армстронга, можу послухати dj. Тіеsto, а можу і U2. Все залежить від настрою. Рускої попси не слухаю, багато мусору зараз крутять і пісні всі похожі одна на одну.
Зараз в Золочеві якась непонятна тєма пішла, всі(не всі але дуже багато) слухають шансон. Раніше такого не було, а зараз будто подуріли. В принципі таку музику тоже можна слухати, але не в такому розмірі.
"Ех, залатые купала!!!" Можливо це тільки тимчасова мода???
мені теж хотілось би вірити шо шансон це лише тимчасово, а то щось багато знайомих на нього запало, я не маю нічо проти такої музики, але не можу "розслухати" шо в ній такого класного.
2Вестік: розкажи які моднячі новинки в клубній музиці зявились?
yulia пише:
мені теж хотілось би вірити шо шансон це лише тимчасово, а то щось багато знайомих на нього запало, я не маю нічо проти такої музики, але не можу "розслухати" шо в ній такого класного.

Я можу розповісти!!! Раніше було модним умц-тумц-тумц, а тепер хіт сезону - бумц-тумц-шмумц. Самий моднячий та просунутий музон для справжної еліти!!!
2Мопс: ага, але ччомусь багатьом вона подобається... ну то хай еліта і слухає то бумц-тумц-шмумц, а ми будем слухати то що нам до вподоби
mops пише:
yulia пише:

Я можу розповісти!!! Раніше було модним умц-тумц-тумц, а тепер хіт сезону - бумц-тумц-шмумц. Самий моднячий та просунутий музон для справжної еліти!!!

ну думав шо не буду більше писати повідомлень , але дуже заїло ось таке висловлювання Мопса. Коли стараєшся, цілими днями качаєш музику, береш участь в форумах, в них заслуговуєш довіру. стаєш резидентом декількох форумів(ВІП персоною), дістаєш музику, яка не скоро до Льова дойде до всіх, бо переважно у Львові грають з вінілів, а на вінілах музика трошки пізно появляється, хоча для простих людей вона появляється після того як вініл вийде в світ . тоді робиться РІП вінілу, тобто оцифровка, тоді він появляється для простого користувача. Для мене і моїх однодумців які крутять зі мною музику стилю електрохаус, електро, електротеч - намагаємся віднайти екслюзиви , тобто треки які не вийшли на вінілі. А шо подобається - це Українські ді-джеї, які є товаришами, і які можуть поділитись своїми треками міксами і т. д. - Це вже екслюзив. Переважно такого плану музику стараюсь іграти на різних роду вечірках. А так то світові хіти, то шо грається на всіх світових танцполах, треки які є в плейлістах всіх відомих ді-джеїв, музика яка грається в Києві по клубах у Льовві практично не грається
Молодець Вестік, респект за відданість справі.
просто не всім вона подобається
Цього року ми відіграли на Західно Українському Казантипі під назвою - То4ка, озеро Задорожна, надіємся шо на другий рік вже будем грати на Казантипі! А те шо вона там комусь не подобається мало кого цікавить, я ж її до них додому не приношу цю музику. не подобається хай не ідутьклуб, хай сидять в Кіарті, Цезарі, Зорепаді і такого плану закладах і пють своє пиво. а ми будем іграти, до речі 16-го числа в Монако вперше дискотека 80-х, дрес код - одяг 80-х. Special Guest DJ Riccio[Maxim@club, Тернопіль]
Як на мене клубна музика це всього-навсього декоративний додаток до алкоголю або трави. Бахнув собі і тоді під цю музику можна відірватися. А просто так її слухати нема пріколу.
marko пише:
Як на мене клубна музика це всього-навсього декоративний додаток до алкоголю або трави. Бахнув собі і тоді під цю музику можна відірватися. А просто так її слухати нема пріколу.

Згідний, але наполовину. Якшо крутить популярний ді-джей, не такий якого знають в окремій країні, а який збирає аншлаги по різних клубах світу, то під таку музику можна відриватися без трави і алкоголю. С другої сторони, більшисть все рівно добре "заряжається" і тільки потім відривається.
всеодно мусить бути якась зовнішня причина щоб така музика вставила на повну. Просто слухати її можна хіба не думаючи як фон, щоб перебити інші шуми.
Ви знаєте, зараз дуже багато всякого мусору з'явилось, потрібно вміти почути серед усього цього мотлоху якісну музику.
Отже подобається якісна українська музика.
А ще іноді слухаю класику (але не всю).
vaymut пише:
Ви знаєте, зараз дуже багато всякого мусору з'явилось, потрібно вміти почути серед усього цього мотлоху якісну музику.
Отже подобається якісна українська музика.
А ще іноді слухаю класику (але не всю).

Цікаво було б дізнатись, що ти вважаєш якісною українською музикою?
Розумієш, в кожного своє розуміння якості музики. І кожен буде слухати саме те, шо йому подобається, ту музику, яку він розуміє під тим поняттям "якісна", нехай то навіть буде попса, або ж етнічна музика.
Мопс! Для кожного існує своя якісна музика. Не існує єдиного критерію за яким можна визначити якість. Є люди які і від поплавського падають в екстаз. Тому якісна музика - це музика яку ти можеш слухати і слухати і кожен раз сприймаєш її по різному. І не має значення українська вона чи закордонна. Мене наприклад з українських вставлає більшість пісень "Океана Ельзи" ...
Слухаю рок.
vaymut пише:

Розумієш, в кожного своє розуміння якості музики. І кожен буде слухати саме те, шо йому подобається, ту музику, яку він розуміє під тим поняттям "якісна", нехай то навіть буде попса, або ж етнічна музика.

Я ж задав просте запитання і не розумію твоєї реакції. Не хочеш - не кажи. Я ж на тебе не наїжджав, а просто поцікавився твоєю думкою.
mops пише:

Я ж задав просте запитання і не розумію твоєї реакції. Не хочеш - не кажи. Я ж на тебе не наїжджав, а просто поцікавився твоєю думкою.

Будь-ласка: Океан Ельзи, ВВ, СКАЙ, Лама, та ж Ані Лорак... Але в кожного свої смаки, хочеш критикуй, а хочеш підтримуй, мені однаково, це моя особиста думка...
Список з каналу М1...
ну ладно, М1, а ти що слухаєш, Мопс??
Взагалі слухаю дуже багато всього, але особливо хочу відзначити такі групи і вконавців?
З нашого: Motorrola, Плач Єремії, Тартак, ВВ, Фліт, Гайдамаки, демозаписи різних невідомих гуртів і т. д.
З російського: Король и Шут, Земфира, В. Висоьцкий
З англомовного: Nirvana, Green Day, Queen, Queens Of The Stone Age, Offspring, Red Hot Chili Peppers, Muse, SOAD, Blur та ще багато інших.
Але ж про смаки не сперечаються?
"Король и Шут" тоже когда-то послушала. И это окончательно добило мою неокрепшую детскую психику.
Жалко что от Земфиры в последнее время ничего нового
Alice пише:
И это окончательно добило мою неокрепшую детскую психику

А мою навпаки, загартувало!!!
mops пише:
Список з каналу М1...

М1, чи не М1, я того каналу не дивлюсь, точніше телевізора взагалі майже не дивлюсь, для музики в мене є комп і радіо, от і слухаю, те шо на слух подобається, а не те, як наприклад декому (не кажу, шо тобі). подобається, як ВІА ГРА целюлітом трясе і силікон з лівчиків вивалюється...
Правильно ліФчик!
люблю RNB, HOUSE, ELECTRO..., можна й під DNB потанцювати
джаз,rock,house
Only real trance music!!! А взагалі то, як справжній клабер люблю відриватись під різну електрону музику. І не треба тут гнати собі, шо треба добре бабахнути і відриватись. Кожному своє, клаберам - клубна музика.
Особисто я слухаю РОК, і все Українське крім попси.
З таким самим успіхом можна написати "я слухаю бабусю". Рок він різний буває. Конкретніше
Цитата:
Конкретніше

Linkin Park, Offspring, Papa Roach, Red Hot Chili Peppers... - так званий "лайт рок". З Українських подобається Тартак, Океан Ельзи, TNMK, Друга Ріка.
Окрім джазу анонсованого мною спочатку я прусь по "чорній музиці"
репчік, РнБ, Реггі, Соул, Блюз.... Фанк.... Драм....
Рок? Да я тоже виріс на році - Корни, Лімпи, Папа Роач.. Біохазарад...
Тепер з мого компа звучать в 99 відсотках ніггери... це даже професією стало ... філки піднімаю завдяки знянням такої мзики...
Люблю ще лаунж... така музика під яку переважно всякі фешн-штуки проходять.... музика для релаксу....
Слухаю Нашу, слухаю іноземну, за вийнятком дратуючої (я не мазохіст). Навіть сама музика (без слів) ненависного племені є для мене неприємною. Не слухаю чорномавп'ячий нявкіт нащадків рабів з вирізаною під корінь духовністю (музика без духовності - це взагалі не музика, а нявкіт кастрованого в березні кота). А от афро-музику і її похідні (джаз, блюз, ...) поважаю.
ОГстаннім часом все більше на стареньку провірену тягне. Взагалі включаю телевізор (М1) і просто тушнить. RNB вони співають. Чувак вдітий як репер (мінімум як хіп-хоп збирається грати), а виє шо Мансерат. Ну не розумію я таку музику.
А особливо пре Вова зі Львова. Він такий самий репер, як Левко Дурко рокер.
мене від м1.... тоже "тушнить"....
хіп-хоп збирається грати - А ЯК ЦЕ ГРАТИ ХІП-ХОП?
ПОЯСНИШ, дружищє....?
Ти не розумієш РнБ - бо ніколи не чув нормасного РнБ: Кіша Кол, Не-Йо.... і т. д.... А від Кіше мене також верне і від Патапа....
-----------------------------
Кстаті, а чим тобі Вовчік не імпонує.... нармасний тіпуля.... мій кєнтуха... і нармальний репер....
а хто для тебе нармасний репер?
А?
Цитата:
а хто для тебе нармасний репер?

Нармальний рєпєр -мьортвий рєпєр
А я от можу слухати реп на будь-якій мові. Але на російській - це не реп, а честушки
DJ West, DJ Boyko-respect...
абажаю нігерський хіп-хоп...
останім часом r'n'b слухати почала.. Ферджі прікалує...
Enigma - Asking WHY
Можу слухати діаметрально протилежну музику від класики до репу, тренсу, тої ж самої попси, якщо якісно зроблена. Музика повинна мати якусь цікавинку, зачіпку, приносити емоції.
Полюбляю старий рок
(Deep Purple, Natharet, Led Zeppelin, Black Sabbath, Yngwie Malmsteen, Guns'N'Roses та інші в тому плані)
і новий рок, метал, дум (Children Of Bodom, Therion, Nightwish, The Blood Divine, Theatre Of Tragedy ін.)
Зараз слухаю Therion 1995 - Lepaca Kliffoth 03 - Arrival Of The Darkest Queen + 04 - The Beauty In Black.mp3
З українських подобається Марічка Бурмака, Плач Єремії і ще деякі.

Перелік можна продовжувати ...

О, згадав, Теодор Кукурудза! День народження! Супер хіт всіх п'янок! Маю всі його аьбоми! Ось так!
Ну а я слухаю багато чого! Практично все... крім попси, бо вона якась вся одноманітна, нецікава і взагалі мене від неї верне... і шансон, отой "блатняк" ніби-то "про реальну жизнь"
Слухаю рок. Слухати його можу завжди і будь-якому настрої... бо то моя музика...
Слухала джаз... але зараз практично не слухаю
r'n'b... Постійно як почую хочеться танцювати... бо музика ритмічна, а рок для танців ну ніяк не підходить
Реггі так само слухаю... коли настрій відповідний...
І класику слухаю.... І готичну музику... І реп... І електро...
Як казала слухаю майже все, але вибірково...
Я меломанка...
I я слухаю всьо що слухаесься

Posted from a Nokia mobile phone
mops пише:
Раніше було модним умц-тумц-тумц, а тепер хіт сезону - бумц-тумц-шмумц.

Під таку музику класно ремонт в хаті робити!
RNB 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.... багато говорять про реп , а хтось сказав про ніггерський хіп-хоп)))))....
і ше хтось базарив, шо Руский Реп - це частушки)))))... паходу.... на англійській реп - ти не розумієш взагалі... ну не може дівчинка 15 років..... розуміти Ню-йорский блатняк.... якшо слухаєш реп - просто так..... без розуміння , то може не треба... а?
...... і не говоріть ніггерський хіп-хоп, ніггери обідяться....))))))...
2 Чіча - Міг би подискутувати з Тобою з приводу РНБ, бо ми з тобою під РнБ..... чуток різні речі бачимо...... Але якшо ти маєш на увазі.... РнБ - сучасний хіп-хопчик який іграє в клубах , то він не вічний, зато адурєнно ритмічний.....
А я люблю зміст в репі...... це оин з головних факторів.....
Цікавить мене така справа, як на те пішло то з твоїх слів треба слухати музику, в якій розумієш про що співається. Скажи мені ти розумієш всяку музику яку прослуховуєш. Чи може ті малалєтки, хто слухають шансон і тіпа все розуміють думають шо вони круті. Особисто я слухаю музику, яка мені подобається, яка допомагає розслабитись, зосередитись чи просто відпочити від всього. Тому твердження про те, що слухати музику, в якій слова не розумієш - то може не треба слухати його взагалі. Можливо коли розумієш слова, тоді стає цікавіше, але не треба всім вказувати шо слухати. На вкус и цвет - друзей нет.
vj.Aver пише:
не треба всім вказувати шо слухати. На вкус и цвет - друзей нет.

Стоп, стоп, стоп... Звичайно, шо не треба. Але ніхто ні на шо не вказує... Я не помітила, принаймні. Люди, не створюймо конфліктних ситуацій на рівному місці.