Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто яку музику слухає?

Автор Повідомлення
Ніхто нічого не створює. Кожен слухає шо хоче і як хоче. Просто не треба шось комусь доказувати шо то слухати ліпше ніж це от і все.
vj.Aver пише:
не треба шось комусь доказувати

Супер. Правильна думка, я абсолютно згідна. Але ж ніхто не вказує. Впевнена, ти просто якось не так це зрозумів. От і все. А хвалити свої вподобання - натурально. Чим я зараз і скористаюся.
Зараз я слухаю Вівальді, і все решта маю в носі. А шо? Маю право і дуже ним тішуся!
ПІС!
vj.Aver, не бери все так близько до серця. Усі ми тут розумні люди, і слухатимемо те, шо нам подобається. А просто люди полюбляють створювати провокативні ситуації довкола будь-якої теми, можливо їм нудно і не цікаво серед свого оточення. А може вони потроху відходять від свого "хулсівського" типажу і підсвідомо прагнуть влитися в більш інтелектуальну спільноту, але через багаторічний вплив старого способу життя так одразу не можуть позбавитись старих звичок.
Коротше кажучи, давай допоможемо прагнучим стати людьми.

Перепрошую за офтоп.
MUBa пише:
Зараз я слухаю Вівальді, і все решта маю в носі.

Я також класику люблю...
Я класику троха не поважаю. АЛЕ! Коли роблю якусь роботу і хочу шоб ше й не "на глухо", то тут Вівальді і інші майстри інструменталу просто незамінні!
Залежить від обставин... деколи взагалі щось робити краще без музики ...
Nitro, то правда! Є такі справи! Але то хто як звик.
Цілий день сиджу на роботі під "колгоспник", настільки звик не звертати на нього увагу, що він може на всю гучність волати, а я його не чутиму.
Вот чи для прослуховування
Саніто пише:
Ню-йорский блатняк....

розуміння потребується, чи ні, то ще тре посперачатись, а те що класику
треба розуміти і "пускати всередину" це однозначно.
А я до класики ще не доросла...
AVB пише:
Коли роблю якусь роботу і хочу шоб ше й не "на глухо", то тут Вівальді і інші майстри інструменталу просто незамінні!

Правда, 100%. Перевірено!
Усім старим шанувальникам DM, Skryabin та української аутентики.
Новий український проект Dazzle Dreams
Це те, шо я слухав і буду слухати...

додано через 3 хвилини 55 секунд:

Я ЛЮБЛЮ SYSTEM OF A DOWN!!!!!!!!!!!!
я Rammstein слухаю!!
А я Кiркорова слухаю-решта ЛАЙНО.

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
А я Кiркорова слухаю-решта ЛАЙНО.

Не плети!

Може хтось знає: що то композиція в рекламі шоколадки Рошен,
Слухаю музику THERION - цікаво складена і якісна.
Evanescense супер!
Марця Бурця (Марічка Бурмака)
В зависимости, какой настрой собираюсь себе создать. Работать мохно и под Рамштайн, правда в качестве фона; но предпочитаю дэнс-80тых и заграничный софтрок.
AVB пише:

Файно. Впливи Депеш Мод там неозброєним вухом чути. Але з етнічними напівами - це круто!
hip-hop old shcool - невмерущий
ЦІКАВО, ЧИ Є ТУТ ХТОСЬ, ХТО ЛЮБИТЬ ПОСЛУХАТИ ФАЙНУ УКРАЇНСЬКУ ПІСЕНЬКУ ? НАПРИКЛАД, У СТИЛІ СТЕПАНА ГІГИ. ОСОБИСТО МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЙОГО СПІВ І ПІСНІ
Мені страшенно подобаються до його пісень вступи. Це ШОСЬ!!! Але коли він співати починає - звиняйте!
BEAUTY пише:
СТЕПАНА ГІГИ

це той, що співає про могилу і про молоду яворину?
BEAUTY
цей сон, цей сон мені що ночі сниться, крізь сон крізь сон вона мені сміється...... , не ображатися, але я думаю що то не найкращий представник укр. естради
Може і не найкращий однознано, Але оригінал він великий!
Ну і принаймні, Філі далеко до нього.
AVB
Оригінал він дуже великий, якось був на весіллі де він був також запрошений, а так тісненько було за столама, коротше, встав він виліз на стіл і пішов метрів 5 по тарілках, і то все на початку весілля
Goran Bregovic - Bubamara (Sunflower)

додано через 7 хвилин 22 секунди:

Ingvie Malmsteen - Crying - Cупер-інструменталка від супер-майстра
А Яна Тірсена слухає хто?
Тільки часом, бо багато сумних ноток в нього. А! Бачив якось кліп його цікавий, де під музичку на кухні різні речі підтанцьовують. Нічогенький!
люблю HIM, SCOOTER,DJ TIESTO, R"N"B
Музику люблю різну , залежить від настрою або шо я роблю!
А я різну слухаю в більшості загранку бо чота наші нічого нормального не можуть зробити(крім діджеїв)! Особливо торчу від тяжкого!!!!!!!!!!!!
Therion - 1995 - Lepaca Kliffoth 03 - Arrival Of The Darkest Queen + 04 - The Beauty In Black.mp3
Музика в окремих випадках є елементом життя!
Життя в всіх хороших виявах є музикою...
[Ace Of Base] - The Sign

додано через 22 секунди:

[Yello] - Le Secret Farida
AVB пише:

пацани пишуть бомбову музику. уважаю)))
Ну, радий шо є люди які її придумують!
Виявляється маємо своїх майже Грегоріанів!
Знайшов на цьому сервері Монаший хор з Унівської Святоуспенської Лаври. Там в папці Obyatiya_Otcha є прикольна річ грецькою. 21._Deute_labete_fos_(grec'ke).mp3 називаєсі.
наші якщо захочуть то вміють все)))
[Black Sabbath] - N.I.B.
R'N'B - останнім часом дуже пре
Привіт усім меломанам!!!!
Я слухаю різну музику залежно від настрою!!!
В мене до всіх буде прохання: я зараз шукаю всі збірки СВЕТИ, може маєте її??
В мене також є різна музика! запитуйте, я не жадний!
Mezzanine
Green Street Hooligans (OST) - One Blood
FUNNY CASPER - I'll help my fren' anyway!
EMINEM-the best
[Cranberries] - Disappointment

додано через 21 годину 39 хвилин 52 секунди:

The Blood Divine - Wilderness