Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто яку музику слухає?

Автор Повідомлення
Теодора Кукурудзу День народження
Тартак - Не кажи нікому
Ярослав пише:
Тартак - Не кажи нікому

Тільки відкрила сторінку шоб написати шо слухаю їх...
Тартак та Нічлава... Мені друг дав ссилку...
http://ibox.org.ua/75682/
Пісня мені сподобалась страшенно. Качайте і слухайте!!!!!!!!!!!!!
Mylene Farmer - Desenchantee з концерту Avant Que L'ombre A Bercy
Знову слухала Тартака і Нічлаву "Не кажучи нікому"... аж мурашки бігають...
Потім Тартак і Катя Чілі "Понад хмарами"... коли стоїш на горі перед тобою відкривається величезна сцена, наметове містечко, тисячі людей, які так далеко шо схожі на мурашок, і такий величезний шобушистий коврик лісу, заходить сонце і небо стає такого неймовірного кольору, дує теплий вітер і ти собі ту пісню прокручуєш в голові чи ше краще, слухаєш, то непередаваємі відчуття... ти ніби взлітаєш...

Далі слухала Нічлаву " Сонце і місяць", "Вставай сонце", "Ой у гори роман цвите"...

І нарешті одне з моїх нових захоплень

Кому вниз - Ліра... На концерті, такий мощний звук і ти просто не можеш стояти на місці так як стаєш частиною того звуку, тої пісні, тої енергетики...
Приспів то щось....
"Зітхай, востаннє зіграй,
Лірнику снів неземних.
Україною вишні
Кольору злив рясних."

А ще мені сподобалась їх пісня "Танцював Шива"...
Зараз буду переслуховувати решту...

додано через 1 хвилину 5 секунд:

Ууууууууууууууу..... етно-фестиваль таки на мене вплинув...
Горан Бреговіч був рульним на останній вечірці
Pangea пише:
Знову слухала Тартака і Нічлаву "Не кажучи нікому"

Pangea пише:
Потім Тартак і Катя Чілі "Понад хмарами"

Pangea пише:
Кому вниз - Ліра

Pangea пише:
А ще мені сподобалась їх пісня "Танцював Шива"...

+ до того додала
Papa Roach - Between Angels and Insects
Green Day - Boulevard of Broken Dreams
Aerosmith - Dont Want To Miss A Thing
Coldplay - We Never Change
Pink Floyd - Hey You!
Within Temptathion - Our Solemn Hour і The Howling

От так от...
ALEX пише:
Within Temptation

Mother Earth
Shiva Shidapu - Power Of Celtic
"чужие губы тебя ласкают, чужие губы шепчут тебе........"
Skillet - Comatos, Within Temptation - Stand My Ground, реальні музони мені подобаються
Музика... "опа влюбилась" Я б її поділила на "музику" і "те що називають музикою". От скажіть яке задоволення приносить шансон так звана "музика і тексти про життя". Життя зеків чи кого? Вибачте не наїжджаю ні на чиї смаки але хіба це музика?
Anty пише:
"музику" і "те що називають музикою"

Приклади давай
Anty, чесно кажучи я також не люблю шансон
Шансон я теж не переварюю, а
Anty пише:
"музика і тексти про життя"

Талькова люблю слухати і навіть дуже!
І Я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І я Талькова люблю!!!!!!!!!!!!!!
" летний дождь, летний дождь......"
а я зараз слухаю Within Temptation - The Howling... така пісня симпатичненька
Приклади, ок! Але пам'ятайте кожна людина музику по свому сприймає, тому не судіть строго. Почну з легшого. "Музика" - Enea-Only time, Anathema(більшість пісень групи тому перераховувати не буду), Fleur, Malice Mizer, On Thorns I Lay, Placebo, THE SMASHING PUMPKINS, Within Temptation, Adema, Box car racer, Breaking Benjamin, Coldplay, Delirious, Guano Apes, Korn, Kyo, LinkinPark, P.O.D, Pink Floyd, Tree Days Grace, Ария, Король и Шут, PORTISHEAD, The Gethering, Nautilus Pompilius, Аnna, Бумбокс, Горгішелі, Дидюля, Крихітка Цахес, Тартак, Тнмк... Це приблизний список. А "те що називають музикою" це буде лише кілька груп, просто більшість не пам'ятаю: Фактор2, Руки вверх, Корні, Не ангели, XS, ВІА гра... і т. п.
Ммммммм....
А на твою думку для якого типу людей пишуть МУЗИКУ і ТЕ, ШО НАЗИВАЮТЬ МУЗИКОЮ? Якшо пишуть, значить є або гроші або попит або те і інше
Просто мені так цікаво стало до якого типу відношуся саме я

додано через 1 день 4 години 34 хвилини 25 секунд:

слухаю АРІЯ "ОСКОЛОК ЛЬДА"....... я любил и ненавидел............
"Музику" на мою думку пишуть для людей які справді цікавляться чимось вартим в цьому світі, а це тільки додає недостаючий фактор. Ти просто дістаєш неймовірне задоволення і спокій, повністю відправляєшся в інший світ. Сорі я жахливий філософ. А на рахунок другого пункту то є просто хіти одного дня, популярна музичка яка скоро набридає і всі дружньо її забувають.
Зараз слухаю Smokie - I'll Meet You At Midnight
Вівальді, Моцарт, Бізе і т. д. Класика - для роботи найкраща
Anty пише:
неймовірне задоволення і спокій

Це буває після
Anty пише:
Король и Шут
і
Anty пише:
LinkinPark
?

Таки дійсно ти
Anty пише:
жахливий філософ

Васілій, про смаки, як відомо, не спорять, але бачу тобі це ще не відомо, так от, хтось дістає задоволення і спокій від
Anty пише:
Fleur, Malice Mizer, On Thorns I Lay, Placebo, THE SMASHING PUMPKINS, Within Temptation, Adema, Box car racer, Breaking Benjamin, Coldplay, Delirious, Guano Apes, Korn, Kyo, LinkinPark, P.O.D, Pink Floyd, Tree Days Grace, Ария, Король и Шут, PORTISHEAD, The Gethering, Nautilus Pompilius, Аnna, Бумбокс, Горгішелі, Дидюля, Крихітка Цахес, Тартак, Тнмк...

а хтось від
Anty пише:
Фактор2, Руки вверх, Корні, Не ангели, XS, ВІА гра... і т. п.
якшо ти не зауважив, нагадаю
Anty пише:
пам'ятайте кожна людина музику по свому сприймає

от і покажи тепер, який з тебе філософ
vaymut пише:
от і покажи тепер, який з тебе філософ

Ти хочеш побалакати зі мнов профілософію?
vaymut пише:
Васілій, про смаки, як відомо, не спорять, але бачу тобі це ще не відомо

Так от , юначе! Чи не є суперечкою про смаки намагання розділити музику на "музику" і "МУЗИКУ"? При чому з наведенням конкретних прикладів.
ПиСи:А пра філасофію-створюй темку-пагаварім
Anty пише:
Enya-Only time... On Thorns I Lay... Placebo... Within Temptation... Pink Floyd... Ария... Nautilus Pompilius...

... заслуговують на увагу...
massacra пише:
Anty пише:
Enya-Only time... On Thorns I Lay... Placebo... Within Temptation... Pink Floyd... Ария... Nautilus Pompilius...

І я про те ж говорю...
а я собі сидю і слухаю 30 seconds to Mars - From Yesterday
vaymut пише:
massacra пише:
Anty пише:

з того всього як на мене класні тільки буквально пару повільних пісень Арії
як на мене то ті повільні пісні то "Закат", "Потеряний рай", "Без тебя" (може і ше якісь но я більше не маю)
"Осколок льда","Потеряный рай","Все что было"
А ти пробувала інші слухати, чи пробувала і не сподобалося.
То до мене?
слухала всі, але більше нічого не сподобалося)))
якшо чесно, то всі слова тих пісень напряжні на голову, всі якісь пов"язані з смертю і тому подібним. Осколок, рай, і все шо було подобаються ТІЛЬКИ РАДИ МУЗИКИ))))
Я жінка пропитана позитивом і оптимізмом, і слухати слова про смерть, демонів і теде і тепе не для мене.
шось тут на Арію потягнуло....

"На краю обрыва за которым вечность.... "
Скачала Scissor Sisters "I dont fell like dansing" А послюхать не можу
Ну незнаю Я тоже ніби не затятий песиміст. Якшо чесно я рідко слова слухаю, всю увагу музиці віддаю. Хто небуть слухав саундтреки з фільму "Амелі"? Це щось!!!
У Львові є одна кафешка-цукерня "ФРЕСКА", так там постійно крутять музичку в стилі Амелі акардіончик на французький манер... ммммм..... затишно так, і спокійна красива французька романтична музика
Адрес не підкажеш?
Anty пише:
саундтреки з фільму "Амелі"

маю... файні.... і кіно теж файне...

Зараз слюхаю
мммммм..... пояснила б на мігах тільки насправді це сам центр, одна з вуличок біля самої ратуші, вивіска стоїть на вулиці, панти метрів іти від старого такого універмагу на 2 поверхи
там ще чашка кави зображена чи не то
може і зображена а може нє)))не буду говорити, бо не пам"ятаю, але забігти раджу
Дякую за пораду
анемазашо
Anty, я знаю, де воно таке є, сходимо якось.
Apocalyptica - Conclusion
Дивись vaymut ловлю на слові
Lord Of The Dance - музика така прикольна!!!!! торч!!!
Smokie - I'll Meet You At Midnight
Louis Armstrong - Go Down Moses