Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто яку музику слухає?

Автор Повідомлення
Jimi Hendrix - Red House from City Of Angels Original Soundtrack
Berenice - I'd Rather sleep alone
Мені подобається.... і кліпчик також...

додано через 33 хвилини 48 секунд:

Everlast - Black Jesus

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Everlast - So Long

додано через 35 хвилин 38 секунд:

Ох що ж я зараз слухаю... точніше дивлюсь...
А це Static-X... Хто чув? Почалось все з пісні яка, як би це не було странно, прозвучала в грі NFS Underground... Під неї я любила скоро водити... А пісня називалась The Only.
Так от запала вона мені в душу конкртено... і потім я на превелике щастя виявила її в себе на компі...( чого тільки виявляється не можна знайти, таки переглядаючи всі відео...) І от коли я дивилась цей кліпчик то вони остаточно мене підкорили... В тому числі соліст мені сподобався дуже... Вейн Статік. І причоска, і голос... і жести з мімікою тоже....)))))))) ... да-да... я знаю... в мене збочене поняття про красу...
Ось цей кліп http://www.youtube.com/watch?v=DKDHloPCoMY&mode=related&search=

От... далі їх же пісня, саундтрек до фільму "Королева проклятих" Static-X - Cold
http://www.youtube.com/watch?v=0RK_4siHF4M&mode=related&search=
Мені тоже дуже сподобався... ну в принципі як і фільм...

Ну і ще ось цей от кліпчик...Static-X - So http://www.youtube.com/watch?v=LkPmW34QvKc
Нажаль на комп"ютері в мене ше його нема... поки нема...

Ось шо я зараз слухаю... В другій ночі практично... і просто до неможливості тихо слухаю...

додано через 16 хвилин 7 секунд:

Такс......... Що далі? Статіка переслухала... Перейшла на попсові пісні...
Слухаю Ёлку.... Існує всього дві пісні які мені таки подобаються...
Перша "Город обмана"... кліпчик тут http://www.youtube.com/watch?v=Ft8w5bNobpw , хоча то навіть не кліп... Забагато тої самої Ёлки... егоїзм страшна річ...
Друга пісня "Наводнение" ... кліп чуть різнообразнший за попередній, але далеко не втік...http://www.youtube.com/watch?v=SV7NAnBq6LA

Але пісні мені подобаються... і тексти і музика... просто втикніть зсилочку, згорніть вікно і слухайте...

додано через 1 хвилину 5 секунд:

хоча можете і не слухати... ніхто не заставляє...
Але ради цікавості все ж можна...

додано через 46 хвилин 41 секунду:

І так... зараз в мене 5'nizza, кліп на пісню Ямайка... Його взагалі краще сприймати на п"яну чи обкурену голову.... але зараз, в третій ночі, тоже так нічого... http://www.youtube.com/watch?v=BlN6gXqZKbM
Сил взагалі нема... а дивлюсь і на сміх мене пробиває...
Все таки в людей талант... мені подобається...

А зараз слухаю пісню "Весна"... всьо їх же... то одно з моїх улюблених...
http://www.youtube.com/watch?v=hZPfuSRNJHs&mode=related&search=

Блін... оце голос... оце гра на гітарі... оце вміння практично з нічого зробити шедевр... Жалко що вони розпались.
Як слухаю їх музику то впадаю в такий стан странний...

Всьо... Пожалуй на такій ноті закінчу. Спати пора... Третя година як не як...
Ostannim 4asom probylo na Zemfiru.
MUBa пише:
Ostannim 4asom probylo na Zemfiru.

А мене на неї дуже навіть часто пробиває...
Я Земфіру шось не люблю.
Зараз я собі послухаю.....Pink Floyd альбом Wish You Were Here ...
A meni jakos podaruvaly licenzijnyj "The wall".
Maju take pytannja. Ja tut na litnij shkoli... I maju stavyty ve4ir poeziji, ale poeziji 4uvaka-shyzofrenika, alkogolika,jakyj vreshti pokin4yv samogubstvom. Nu i poezija samo soboju strashno depresyvna. Krov, alkohol, rozdvojennja osobystosti... Ot... I treba pidibraty jakyjs vidpovidnyj muzsuprovid. Dumaly pro Dorsiv, na razi to najbilsh moglyvyj variant. Moge znavci she shos poradjat? Ve4ir v ponedilok.
Я б поставила Рамштайн там такі страшні мелодії є , як на мене, пов"язані з кров"ю , наркотою чи роздвоєнням особистості. Якщо поезія депреснякова та ще і музику таку ж поставиш, то глядачі позасинають в кращому випадку а в гіршому покинуть зал, щоб на них той депресняк не перейшов. А так та музика не даватиме їм розлізтися Хоча, дивись сама , звичайно
Та де.... Рамштанята - то вже заїжджена попса...
Так при чому тут ЗАЇЖДЖЕНА? Класику теж ставлять у всяких постановках, якщо вирішують її поставити, і до речі, незважаючи на заїждженість.
Краще вже поставити The Blood Divine - Visions Of Postapocalyptic World

додано через 12 годин 50 хвилин 11 секунд:

Моментально слухаю fatboy_slim-the_rockafeller_skank.mp3
Слухаю Холодне Сонце - Stripped
Слухаю Тієсто енд JES - EVERYTHING
Pangea пише:
Слухаю Холодне Сонце - Stripped

Ce cover na DepecheMode?
Зараз слухаю альбом Whitney Houston - I Will Always Love You... Саундтрек до "Телохранителя"...
MUBa пише:
Ce cover na DepecheMode?

так, ти цілком права.
Mylene Farmer!!! Офігенно тётка співає!!! І кліпи в неї цікавющі... Качаю DVD-концерт LIVE A BERCY...
massacra пише:
Mylene Farmer!!! Офігенно тётка співає!!!

У мене є усьо її мп3
Скочав відео концерт LIVЕ A BERCY - кайф!!! Ше кліпчики є... Кайф!!!
В мене дома є НІН (ліве) + КМФДМ (ліве+кліпси) = це фсе я переглянув на минулих вихідних
Diznalasja v4ora, sho take "shanty" . Ce pisni morjakiv, pro korabli, novi zemli, buri, shtormy, more. Maju dysk takyh sobi "Banana boat", polakiv, kotri otaki shanty spivajut, akapela, shos typu nashyh pikardijciv. Fajno Sluhaju!

I she pro DM. V nas svogo 4asu jih coveryly Skrjabiny. 4ula v vykonanni Kuzmy "Its no good", ale to shvydshe bula prosto kopija. Bilshe ni4ogo meni ne popadalosja. A ot bilorusy pishly daleko! Vony majut (a teper i ja maju ) cilyj zbirnyk pid nazvoju Personal Depeche. Ot vony tam pocoverjalysja! Ce prosto kruto! Rizni vykonavci majut po pisenci. A Ljapisy navit zaspivaly po bilorusky Personal Jesus. Otak!
зараз у динаміках звучить альбом ТІКа
пробило на папку "## UKR" ---- D:\Моя музыка\MP3\## UKR\Ірина Билик - Снег.mp3

додано через 10 хвилин 29 секунд:

Петриненко Тарас - Україна

додано через 4 хвилини 17 секунд:

Плач Єремії - Вона
А мене шось пробило на "Технологію"(може хто-ше пам'ятає таку). Дитинство згадую
І ТВОЯ МЕЧТА АСУЩЄСТВІЦА
є і Технологія, але тільки 2 пісні... а де взяти альбом?
Нє, я саме більше любила(та і люблю) "Странные танцы" і "Ветер". А альбом не знаю де взяти
massacra пробуй тут
Хочуть $$$... a
lenhen пише:
"Странные танцы"
дійсно файна пісенька.. колись ще на бабінніку була...
massacra де хочуть я так скачав, ти багато не читай а жми скачать
вже качаю... ) THANKS!
Ше надибала "Оскар" "Между мной и тобой". На ностальгію потянуло
а мені колєга на флешці приніс пісні молодості ACE OF BASE, Dj Bobo, DrAlban, E-Rotic, E-Type, Haddaway, La Bouche, Masterboy....., ох як то було давно, а ніби вчора, старію.....
так, часом весело шось таке давнє послухати... а ше мене іноді тягне на Бітлз, Роллінг Стоунз, Елвіса і ше всяке таке...

зараз слухаю 3 Doors Down - Here Without You... хоть сопливе, але шось в тому є... о зара включилося DAVE GAHAN _ BOTTLE LIVING - весело!!!
Stealth пише:
3 Doors Down
тоже пре
зараз мені тішить вуха і все решта - Placebo - Daddy Cool
послухайте собі і тоже потіштеся
А мене останнім часом, по дорозі на роботу тішить СОАД, а вдома ГадЮкіни - ото сила!
Зараз слухаю bloom_06_-_in_the_city, пре як має бути
А мене пробило на пісеньки з старих радянських мультфільмів:
"Песенка кота Леопольда", пісеньки з "Бременських музикантів", "Сказка про ворону", "Собака бывает кусачей", і ше багато інших, от завалюю телехвон тою музИчкою
О! А я то думала шо то я одна така. Маю пісеньку з "Золушки"про жука, ше "Ветер перемен" і "Вы само совершенство" з "Мері Попінс","Позвони мне, позвони" з "Карнавалу","Моей душе покоя нет" з "Служебного роману","Антошка","Крылатые качели" і т. п...
lenhen пише:
О! А я то думала шо то я одна така

разом нас багато...
З карнавалу і з івана васільєвіча і з служебного мої самі любимі)))
Якщо хтось хоче нанести комусь психологічну травму всього навсього треба дати послухати йому оцю пісню і все травма психологічна на дуже довгий час. Трафік не великий, скачайте обов"язково, чекаю відгуків, сам наразі нічого не пиши бо переповнюють емоції
Йой... до кінця дослухати не годна. Бредятина якась
обана..... та то вуха в"януть.......
ось ще одна пісенька афтара
така назва тої пісні... шо аж перехотілося качати... та й перша поменше була....
The Bloodhoundgang - I Hope You Die
Хто яку музику слухає?
я випала))))

додано через 17 годин 38 хвилин 22 секунди:

ARMIN VAN BUUREN