Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто яку музику слухає?

Автор Повідомлення
winds of wilderness... з Awaken&
старе як світ і не актуальне...
Нові Кредли - Торнографі також не радують.

Знову присів на Pantera і Samael.

до речі, послухай A-HA Minor earth major sky
tymofiy, не winds of wilderness... з Awaken&, а просто Wilderness.
І кому яка різниця, що "старе як світ і не актуальне..."? Фреді Меркурі помер вже давно, але його і досі слухають і не кажуть, що "старе як світ і не актуальне..." Я не дивлюся шо сьогодні модне і актуальне, а слухаю те, що мені подобається...

Існує така приказка: на смак і колір товаришів немає....

(Делай добро, бросай его в воду!)
massacra
tymofiy пише:
до речі, послухай A-HA Minor earth major sky

Я тобі диск передам. Класна стара попса.
А ше маю Alcatrazz - там Малмстін гітаристом...
Малмстіна маю всі альбоми і Алькатраз теж всі на двох дисках
KARL SANDERS saurian meditation
А ше маю всього Яна Тірсена
tymofiy пише:
А ше маю всього Яна Тірсена

Круто, я насолоджуюся тільки саундтреками до Амелі!
Є в нього такий альбомчик "Phare".
і звідти гарний кліпчик "Монохром"...
MUBa пише:
я насолоджуюся тільки саундтреками до Амелі!

Фільм теж класний... Ой, не в ту тему... Але ж розмова про Амелі (саундтрек)

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Зараз скачав Royal Philarmonic Orchestra і слухаю. Супер!
Слухаю все що цепляє. А цепляюь мене перважно мелодії транса і дещо з електро. А найбільше цепляє те, що напишу сам.
andy suncraft, так тобі пора на студію))
пора на лейбл, до чого тут студія , шо він співак якісь?
Саніто, ту музику треба якісно записати. музику не співають, її треба обтесати і звести, тоді вже на лейбл
Я в курсі, що мутить..... Ендік.... спілкуємся... він в домашніх умовах такий трек-ремікс на Руслану замутив, що бери тільки і видавай....
і без ніякої студії...
він пише - транс
Саніто пише:
трек-ремікс на Руслану замутив, що бери тільки і видавай....

Скиньте мені на мило, цікаво!
mooobba@yahoo.com

додано через 3 хвилини 4 секунди:

Недавно вигребла зі своїх музархівів Оукленда, альбом Бункка. Маю не повністю, але те, шо є - дуже файне. З Неллі Фуртадо пісенька The harder they come - супер, та й інші теж класні. Кожна пісня по своєму особлива і цікава!

додано через 8 днів 1 годину 50 хвилин 23 секунди:

Роман Гриньків. Чоловік грає на бандурі. Але не народні пісні в зацофаній обробці, не козацькі думи, не концертні етюди, а ось це: ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Роман Гриньків-бандура
Послухайте Трек 03 (з цієї збірки не всі речі скачала, а з тих, шо скачала - не всі зрозуміла, але ЦЕ!...)
В мене на момент мову відняло після того твору. Хто колись вчився грати на цьому інструменті - той зможе оцінити, на якому високому рівні бандурист володіє технікою (я трохи грала, завжди звертаю на то увагу). Але навіть не думаючи про техніку, можна просто слухати і дивуватися. Музика просто і надзвичайно ГАРНА!

Цікава інформація: Роман Гриньків придумав і зробив електробандуру з металевим корпусом! А його дружина - наша землячка - Лариса Дєдюх, теж бандуристка!
Попер Грін-Грей з вічними "Емігрантом" і "Мазафакою"
А ше музичка з зимових показів Армані (по-моєму ді джей Лайт)
А ше вічний Tiamat "a deeper kind of slumber"
Зара слухаю Ґоргішелі - Аморе.
Ще Львівського Шатунова - Андрія Бему (Білі троянди, Сива ніч, Найбільше сподобалось Дитинство: "... А я би так, а я би так хотів ганяти знову по дахах котів..." )
Ну і Свічечку і Не мовчи від Ірени.
А ще :
Іштван - Зима-Весна
Назар Савко - Ти просто слухай
Тарас Курчик - Не кажи нікому
coldplay
Океан Ельзи - Лелеки.
імхо, найкраща пісня з їхнього останнього альбому. А так "Міра" трохи розчарувала.
як на мене то з "МІРИ" класні пісні:
1. ХОЧУ НАПИТИСЬ ТОБОЮ
2. ЯК ДОВГО
3. ЛЕЛЕКИ
4. МОЯ МАЛА
А "Зелені очі"?
ЗЕЛЕНІ ОЧІ нормальна але щоб так дуже сподобалася як ті , що я сказала.....
"Зелені очі" - приспів прикольний. Але як на мене - "Лелеки" все одно рулять
Мене шось лелеки не зацепили. Там хіба шо прикольний приспів.
Сподобалась "Мала" ) Вступ - якийсь зовсім не океанівський, мені з нашого старих півнів нагадало, а загалом пісенька гарна, постійно змінюється, розгортається...
А ОЧІ!!! Там з самого тільки вступу не шкода здуріти )))))))) Намішано купу всього, але як завжди класно. Ехх, Вакарчук - то сила!

додано через 11 хвилин 10 секунд:

В Очах сподобався не так присів, як вступ, гітарка (там де вона так квакає чи шо вона робить перед фінальним соляком). От соляк - це просто стьоб ))) Та шо казать, там ВСЕ класне. Та й як може бути не класно, коли "цілий світ навколо сильно зелений"?
MUBa пише:
Мене шось лелеки не зацепили. Там хіба шо прикольний приспів

Смисл - раз, вступ і релаксна мелодія - два, підсилення наголосу слів в приспіві акордами - три.
кстаті, мені навпаки приспів якось не дуже...

А "очі" я б назвав найоригінальнішою піснею альбому. Слід було так назвати сам альбом.
Alexis пише:
вступ і релаксна мелодія - два, підсилення наголосу слів в приспіві акордами

Та добре, шо подобається. Я ж не кажу, шо воно погане. Просто мені сподобалось інше.
Рока Біллі
QUEEN - THE SHOW MUST GO ON
RAINBOW - THE TEMPLE OF THE KING
RARE BIRDS - SYMPATHY
ROYAL HUNT - CLOWN IN THE MIRROR
SANTANA - SAMBA PA TI
SCORPIONS - HOLIDAY
SCORPIONS - STILL LOVING YOU
SOUL ASYLUM - RUNAWAY TRAIN
STYX-BOAT - THE RIVER
........
І так ще 77 файлів. Збірник. Старі і не дуже рок балади. Клас.
а як на рахунок folk? Як на мене, то це просто супер!!! Драйв, запал, енергія, купа адреналіну!!! Ех, чого тільки варті наші Гайдамаки!!!
Лайф, класні ГАЙДАМАКИ, і МАНДРИ
Ага і я про це!!!А як Даха Браха? Бурдон?
Того не чула на жаль, але от Тартака і Гуляйгород хвалю капєц, такі молодці!
зара спробую надибати - послухаєш

додано через 7 хвилин 36 секунд:

http://www.dax.com.ua/
http://www.dax.com.ua/ru/dahabraha/nadobranich

додано через 7 хвилин 18 секунд:

Дах дуже потужне дійство робить на сцені - варто побачити!!! Ти просто стаєш частиною того всього...
недавно відбувся суперовий фест у Карпатах - Етноеволюція, а у липні - всіма любимі Шешори
adriano celentano - confessa
Фліт - Їжачок
то про того бідного їжачка?
Угу, про того бідного дурненького їжачка що вийшов на дорогу і його машина збила
Для любителів етно. У місті Острог минулого року вперше відбувся новий фестик - Галас. Початок - не дуже голосний. Були Гудаки з Закарпаття, трохи місцевих. В програму входила дегустація закарпатського сиру і ше кілька таких атракцій. Місце - територія замку князів Острозьких. Планується дубль 2 цього року. Взагалі, то мало бути минулого тижня. Але шось не вийшло і це все перенесли. Мабуть, на вересень. Але ДахаБраха в програмі точно мала бути!
Зараз слухаю Джеймс Ашер" Тигри Раджа".
Це відомий композитор в стилі музики Нью-Ейдж другого покоління, коли ритмічні структури суттєво потіснили мелодійні гармонії і приставка"етно" стала однією з головних в визначенні стилю.
Тема індійського етно у звучанні табла, дхола, дуффлі, манджира і дхолака закономірно зливається з електронним етно-трансом.
Заворожуючий жіночий вокал , сантури, саранги, флейти і ситар доповнюють картину воістину фантастичного сплетіння часів і культур: Англії і Індії.
Цей альбом повноцінно стоїть в одному ряді з такими англо-індійськими проектами , як "JOY" і "BLACK STAR LINER".
Горан Бреговић
оооо, Горан)))
зізітоп
"ZZ TOP - ROUGH BOY" - дуже гарна пісенька. Десь вона треком до фільму була, якщо не помиляюсь.
The Kovenant - In Times Before The Light
Deicide _ whel London burns
люблю класичну (Моцарт і ін.)
а також Metallica, Roling Stones, etc.
Я слухаю класну, класну і ще раз класну музику
Тобто, в класі? А вдома - домашню? Чи це класичну?
Мені також цікаво: яка то музика рахується класною?
Коли молодо-зелено, то все навколо класно...
Віктор Павлік - "... відлітааа-єш, залишааа-єш, буду з небом один на одиииин..."

додано через 4 дня 16 годин 59 хвилин 41 секунду:

Tic Tac Toe - Verpiss Dich
НЕМО"Ти не моя", МРК"Я скучаю по тебе",
ВАН-ГОГ "Не відлітай"
С. ЛАЗАРЕВ"Shattered dreams"
Coldplay - Don’t Panic
Terra Incognita - We Hell On Music
depeche_mode_-_dream_on
The Blood Divine - Moonlight Adorns