Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ставленя до вчительського випивання у школі

Автор Повідомлення
Ставленя до вчительського випивання у школі
Як ви думаєте! Чи є нормальним після уроків, вчителям випити сотку у школі! Випивання - це навчання молодого покоління! Чи впливають такі школи позитивно чи треба з цим боротися?
Школа яка?
Pliocen пише:
Чи є нормальним після уроків, вчителям випити сотку у школі!

Pliocen пише:
Випивання це- навчання молодого покоління! Чи впливають такі школи позитивно чи треба з цим боротися!

Бажано знати хто так робить? Якщо є такі дані хто п"є прошу написати, однозначно моє відношення негативне!!!
Ta vsi vypyvaiut po trohy! dehto bez sumnivu navit pokuriue
Napevno to ridkist koly vchytel vzircevyj
Цитата:
Чи є нормальним після уроків, вчителям випити сотку у школі!
Якшо так як написано - то абсолютно нормально.

Цитата:
Випивання це- навчання молодого покоління!
Вчать "свої", однокласники ітд. А вчителі ніколи і не були прикладом для учнів.

Цитата:
Чи впливають такі школи позитивно чи треба з цим боротися!
З цим - не треба. Такі заявки як правило вигукують, коли треба відвернути увагу від інших, більш пріоритетних проблем в школі. А їх хватає.
Я в загальному! Адже в цівілізованих країнах випивання в учбовому закладі кримінал , і рівень освіти красчий. Може це теж впливає на учнів адже вони беруть приклад, і коли стануть дорослими підуть на роботу то будить знати, що випити це цілком нормально!

додано через 10 хвилин 13 секунд:

А в яких школах пють? Думаю в усіх! Просто хочеться шоб наш народ розвивався а не деградував! Нехай орган освіти проводе вчителям профілактичні лекції. А дітям пояснюють як шкідливі звички впливають на організм, і не раз в рік а хочаб раз в місяць!
Вчителі теж люди, та й подивіться на молодь, звіно потрібно демонструвати нормальну поведінку у процесі викладання, але якщо прпипре якесь "чортило" випити можна